Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace kontaktů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jezzy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade
Rom: 2.2 Ofiko
Kontaktovat uživatele:

Synchronizace kontaktů

Příspěvek od jezzy » stř 21. bře 2012 15:22:23

Zdravím, mám jeden problém, potřebuji zkopírovat kontakty z telefonu (ZTE Blade, Android 2.2) na Google Contacts, a pořád mi to nejde. Mohl by mi někdo prosím napsat jak na to? Nejlépe přímo z telefonu na server.
Děkuji, prosím nepište, že mám použít hledání, hledám to už 2 hodiny a stále nic nenacházím. Nejspíš bude chyba někde v nastavení telefonu. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Krokodyl
Droid
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace kontaktů

Příspěvek od Krokodyl » stř 21. bře 2012 15:30:31

Tak kontakty z telefonu na google přímo nedostaneš, tedy ne ty co jsi tam jaksi dostal. Telefon má někoilk úložišť pro kontakty Google - ty se synchornizují na Gmail, Telefon - ty se synchronizují třeba s outlookem.
Ty musíš obráceně z PC dostat kontakty na Gmail a potom provést synchronizaci telefon - Gmail. Postupu je mnoho a něketré jsou popsány třeba v této diskuzi http://androidforum.cz/prenos-kontaktov ... AF%20gmail
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » stř 21. bře 2012 15:37:43

Já bych dal export na SD kartu, pak je vymazal v telefonu a pak import z SD a zvolit gmail účet a už to tam máš - nejrychlejší, nejjednodušší.

< Tap a(nd) talk >
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Autor tohoto vlákna
jezzy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade
Rom: 2.2 Ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jezzy » stř 21. bře 2012 16:26:26

Paráda díky, vypadá to že to fičí jak má. Mockrát díky!

nemo12
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE
Tablet: Think Pad Lenovo 64GB

Příspěvek od nemo12 » stř 28. bře 2012 20:35:50

Zdravím,
měl jsem stejný problém. Vše jsem vyřešil placenou synchronizací na http://www.memotoo.com/. Můj problém a Váš patrně také je vyřešen. Neomezená sinchronizace kontaktů, kalendáře, úkolů, a spousty dalšího (foto a videa nesynchronizuji) je za jedno euro měsíčně. Vyzkoušel jsem vše možné i nemožné. Chtěl jsem se vším co má OS android praštit o zem, protože to nepracovalo správně nebo to nprecovalo vůbec. S tímhle cloudem jsem spokojený. Žádné duplicitní ůdaje, android - outlook - iPad a pochopitelně nepostradatelný google vše dohromady na 3PC, laptopu a telefonu bez problémů. Google lze na memotoo vypnout, zakázat. Já jej rád nemám a ke své práci potřebuji outlook, MS Windows a libovolný internetový prohlížeč. Bohužel můj telefon a tablet má OS android.
Technologie se vyvíjí. Jsem přesvědčený, že velcí hráči dělají vše proto, aby jejich zařízení byla plně kompaktibilní pouza za použití placených služeb. Přeji hodně štěstí

timi.m
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SG4

Příspěvek od timi.m » ned 27. kvě 2012 20:53:32

Dobrý den,
pořídili jsme do rodiny dva Huawei telefony s Androidem. Používáme kontakty na google účtu. Pokud si v kontaktu zadám narozeniny u nějaké osoby je možé, aby mě na to telefon dopředu upozornil? Nedělá to a nedaří se mi dohledat jestli je to možné.

Karloz
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Příspěvek od Karloz » pon 28. kvě 2012 6:35:37

Je třeba v nastavení Google kalendáře (přes webové rozhraní) přidat další kalendář Narozeniny a události kontaktu. Pak se budou narozeniny ukazovat v kalendáři jako jakákoliv jiná událost.

burisek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace

Příspěvek od burisek » sob 02. čer 2012 10:17:50

Dobrý den,

mám dotaz, mám Galaxy Ace a v kontaktech mám několik skupin a pak jednu nezařazené a tam mám všechny kontakty,a když hledám někoho tak musím složitě vše hledat a nemám tam ten hlavní - nezařazený. Poradí mi někdo jak ten nezařazený udělat jako hlavní adresář ?? Mám telefon nastavenej na účet googlu jako hlavní, a stejně se mi automaticky ty kontakty nesynchronizují, neví někdo proč ?? Asi jsem někde zapomněl něco nastavit ale nevím kde,díky za odpověď

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“