Synchronizace - Zálohování - KontaktyLZE OBNOVIT SMAZANÁ DATA Z KALENDÁŘE?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kraaaaa
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: vodafone 945

LZE OBNOVIT SMAZANÁ DATA Z KALENDÁŘE?

Příspěvek od Kraaaaa » pát 29. čer 2012 8:48:51

mam problem s kalendářem.asi vinou synchronizace došlo k jeho kompletnímu smazání v mobilu.Nevíte zda je nejaká možnost jej obnovit?sYNCHRONIZOVAL JSEM S GOOGLEM A jelikož tam jsem měl kalendář prázdný, tak zřejmě mi to ten kalendář v mobilu přehrálo. Lze nějak v mobilu obnovit teda smazaná data z kalendáře nebo se nějak přepnout zpět na původní mobilní nesynchronizovaný kalendář?

Wajzzy
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung S2

Re: LZE OBNOVIT SMAZANÁ DATA Z KALENDÁŘE?

Příspěvek od Wajzzy » pon 21. lis 2016 20:55:21

Dobry den, vim, ze prispevek je ponekud stary, alepresne to co tady pan popisuje se mi stalo... zna nekdo reseni?
Znamemu jsem spustil synchronizaci kalendare, kde v mobilu ukladal do googlu uctu s vyplou synchornizaci. Aplikaci pouziva predinstalovanou od Sony (vlastni sony xperia Z5 compact). Kdyz jsem funkci zapl, tak jsem se podival do kalendare na googlu a ukazalo se tam uz par udalosti a tak jsem to bral jako vyresene, ale bohuzel nasledujici den zjistil, ze kalendar ma absolutne vybileny...
Ma nekdo prosim napad? Hledam na internetu a nic podobneho krome tohoto prispevku jsem nenasel :((
Jeste bych pridal, ze udalosti od cervna a starsi (tedy kveten, duben... atd.) letosniho roku jsou jak v mobilu, tak na webu.
PS: zalohu nemam

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Re: LZE OBNOVIT SMAZANÁ DATA Z KALENDÁŘE?

Příspěvek od Ante » ned 04. pro 2016 18:51:03

Pokud ty udalosti nenajdes na webu u Google a nemas zalohu, tak udalsti bohuzel proste NEJSOU.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“