Synchronizace - Zálohování - KontaktyVratenie udajov

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Quasimodo
Nové Androidě
Reputace: 0

Vratenie udajov

Příspěvek od Quasimodo » úte 10. črc 2012 22:09:25

Prosim vas mam problem :/ Zresetoval som si mobil... No predtim som vsak zaskrtol policko zaloha udajov na cloud google serveri cize mi to malo vytvorit akusi kopiu celeho telefonu a daat ho na ten server. Problem je v tom ze to teraz neviem najst prosim ak sa do toho niekto rozumiete pomozte mi. Boli tam vsetky moje fotky , videa aplikacie atd. Dovod resetu telefonu bol ze trosku blbol. Vedeli by ste mi pomoct? :( :( Ked dam synchronizovat vsetky svoje udaje s google uctom kde som vytvaral zalohu s telefonom tak nic... absolutne. Prosim som uplne na dne asi si nieco spravim ked to nevratim

Pistolník
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: Vratenie udajov

Příspěvek od Pistolník » stř 11. črc 2012 11:55:49

Tak to by mě taky zajímalo. V každém nastavení Android telefonu je tato položka - tedy záloha telefonu na google. Ale kde to jako mám být? Proč to zaškrtáváme?

S.hort.Y
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H

Příspěvek od S.hort.Y » stř 11. črc 2012 13:10:31

Aby měl Google co analyzovat?? ;-)
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+

chal
Droid
Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Příspěvek od chal » stř 11. črc 2012 13:33:50

Nevratis to...to udelatko v nastavení je pouze na zálohu nastavení wifi,tapety,melodie atd. , možná to uchova nastaveni par systemovych app...každopádně to "funguje" tak nějak zvlastne...

Nicméně to nemění nic na faktu,ze myslet si ze tímto způsobem zazalohujes tak objemná data jako foto a video je hola hloupost...

Edit:
Tohle je offiko popis fce

Back up my data. if you check this option, a wide variety of
your personal data is backed up automatically, including your
Wi-Fi passwords, Browser bookmarks, a list of the apps you’ve
installed on Google Play, the words you’ve added to the dic-tionary used by the onscreen keyboard, and most of your cus-tomized settings. some third-party apps may also take advan-tage of this feature, so you can restore your data if you reinstall
an app.
if you uncheck this option, your data stops getting backed up,
and any existing backups are deleted from Google servers.
1+1 64GB Sandstone Black / COS

Mishack
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL
Twitter: @MichalSvatos
Rom: Poslední ofiko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mishack » stř 11. črc 2012 13:39:16

Zrovna dnes jsem se o tom bavil s MrEdDy23. Psal, ze se mu po prihlaseni v novem telefonu natahly krasne vsechny app, co mel na starem. Pokud jsem to dobre pochopil - pokud telefon spustis poprve a rovnou zadas ucet, zepta se te to zda ma natahnout ten backup. Pokud pak pridavas ucet manualne, tak uz se te to nezepta.
N1 (testovací phone, CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP JB-MR2 Milestone 1) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox) --> LG Nexus 5x, 32GB (Stock, root) --> Pixel 3a XL (stock)
www.mishack.cz | helpforitaly.eu

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 11. črc 2012 14:21:49

Každopádně to ale nezálohuje samotné aplikace, ale jen seznam nainstalovaných aplikací a nainstalují se ti potom znovu. Uživatelská data samozřejmě takto zálohovat nelze, na to měl kolega myslet dříve.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“