Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace kalendáře, úkolů Galaxy S III a Outlook

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jere
Nové Androidě
Reputace: 0

Synchronizace kalendáře, úkolů Galaxy S III a Outlook

Příspěvek od Jere » čtv 26. črc 2012 0:01:40

Používám Outlook 2010 bez Exchange. Doposud jsem měl mobil s Windows Mobile, kde se vše synchronizovalo přes kabel pomocí ActiveSync (služba od MS).
Teď si budu kupovat Samsung Galaxy S III, což bude má první zkušenost s Androidem.

Zásadní věc, kterou potřebuji vyřešit hned od začátku, je minimálně synchronizace kalendáře, úkolů a kontaktů.
Outlook chci používat i nadále a potřebuji, aby vše fungovalo plnohodnotně (tj. u úkolů kategorie atd.)

Poradíte mi, jaké řešení je nefektivnější a spolehlivé?
-Zaplatit si Exchange (záležitost cca 100 Kč/měsíc) a ten pak synchronizovat?
-Použít nějakou utilitu pro synchronizaci Outlooku s Google Kalendářem (což ale nevím jestli dokáže vyřešit úkoly)
-Něco úplně jiného?

Pokud již existuje stejné téma tady na fóru, omlouvám se. Ve vyhledávání jsem našel jen nějaké střípky a staré informace.

Trek
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: Synchronizace kalendáře, úkolů Galaxy S III a Outlook

Příspěvek od Trek » pát 27. črc 2012 10:41:53

Jo aplikace je více na toto, zdarma

Local Sync
https://play.google.com/store/apps/deta ... le#?t=W10.

MyPhoneExplorer
https://play.google.com/store/apps/deta ... ps#?t=W10.
MyPhoneExplorer obsahuje v instalátoru windows aplikace adware (autor si tak asi přivydělává), neumí zřejmě kategorie

placené aplikace tam jsou taky, ale jsou dělaný tak, že po čase přestanou fungovat a musí se zaplatit placená podpora, aby se to rozchodilo

s Exchange lze synchronizovat pouze kalendář, kontakty a email, na poznámky a úkoly jsou placené aplikace (nevím o aplikacích zdarma, možná jsou)

Google úkoly neobsahují všechny informace co Outlook úkoly, takže ta synchronizace by byla "ztrátová", aplikace na to jsou samozřejmě

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“