Synchronizace - Zálohování - Kontakty[NÁVOD] Nechcete synchronizovat kontakty s Google ?

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

[NÁVOD] Nechcete synchronizovat kontakty s Google ?

Příspěvek od Ante » ned 27. led 2013 23:58:37

( Vse zkouseno na mem "Samsung Galaxy S3" )

Hledal jsem i tady ve foru, jak se zbavit pro me uz neunosne otravne synchronizace kontaktu se serverem Google. Casto menim ROMky, mam rad program pro synchronizaci a spravu telefonu MyPhoneExplorer...a v techto pripadech se me vzdy nejak divne pospojovaly vsechny moje kontakty. Kdyby jich bylo par desitek, tak se to da lehce kontrolovat, ale ted jich uz bez 11 kousku mam skoro 1000 a proste me stvalo, ze me treba My Phone Explorer kolikrat rekl, ze nemam zadne kontakty a pritom v telefonu byly. Ano - oznacene malym modrym "Geckem"-jakoze jsou na serveru a tim padem i v mem telefonu. Jenze pocet nikdy nesouhlasil :(

Zrejme tomu opravdu nerozumim a je to asi myma rukama ;), ale abych mel na stara kolena klid, tak jsem provedl nejdrive zazalohovani kontaktu k sobe do pocitace pres MyPhoneExplorer/Microsoft Outlook, potom jsem v telefonu a i na serveru Google smazal veskere kontakty a nakonec jsem provedl

ZAKAZANI polozky "Synchronizace kontaktu Google", kterou jsem nasel:
Menu/Systemova nastaveni/Spravce aplikaci/Vse
.

Tapnete na "Synchronizace kontaktu Google" a date "Zakazat". Tot vse. Ani po restartu se polozka neobnovi. Obnovit to muzete kdykoliv-na konce seznamu aplikaci jsou deaktivovane polozky vypsane...
Tento postup jsem volil i proto, protoze nez jsem po instalaci ROM i kdyz jsem vypnul ze NECHCI synchronizovat stacil vypnout synchronizaci kontaktu, tak se me najednou kontakty v jinak cistem telefonu objevily. A to me stvalo ;) Ted po dalsi nove instalaci ROM se alespon nema co zesynchronizovat - musi se vzdy vcas udelat deaktivacni postup vyse popsany a teprve potom nahrat zalohovane kontakty z PC...

No a ted si prelejete polozky z pocitace do telefonu a mate tak jako ja klid.
Kdyz si nyni chcete ulozit cloveka ktery Vam volal tak uz vite, ze se ulozi pouze do telefonu a nikam jinam a mate ve vsem prehled...
A mozna se usetri i baterka - napadlo me takto deaktivovat i dalsi "Synchronizace" a to Gmail, Internet, Kalendar, Webova alba...

Tento navod ma slouzit vsem, ktere to taky stve a sepsal jsem to do samostatneho tematu, protoze jsem nejdrive taky hledal informace, ale nikde ucelene nenasel.
Tak snad to nekomu pomuze...

SCREEN:

Obrázek

Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“