Synchronizace - Zálohování - KontaktySdílení dat mezi zařízeními

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
allienman23
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z
Tablet: Samsung galaxy Note 10.1 3G

Sdílení dat mezi zařízeními

Příspěvek od allienman23 » pon 18. úno 2013 16:01:49

Zdarvim. Předem se omlouvám, jestli sd to tu už řešilo. chci se zeptat, jestli existuje nějaká aplikace na sdílení dat mezi zařízeními. Příklad: mám Samsung galaxy note 10.1 a Samsung galaxy W. chtěl bych aby to fungovalo tak že na jednom zařízení třeba vyfotím něco a hned se mi to synchronizuje do druhého zařízení, kde s tím budu moct dělat stejný věci jako kdybych to v něm vyfotiI. Takto aby to fungovalo i s dokumentama., hudbou, atd.Samozřejmě znám G disk iáe to je pouze Online uložiště navíc se tam nedá stahovat,ale jen sdílet offline. Jde mi prostě o příme sdílení do nějaké složky v druhém zařízení a naopak

Zemi

sopl777
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: xperia ray
Tablet: 5580c

Re: Sdílení dat mezi zařízeními

Příspěvek od sopl777 » ned 21. dub 2013 9:51:49

ahoj, já hledal dlouho a nic, co by synchronizovalo dvě android zařízení přímo jsem nenašel. vyresil jsem nakonec programem syncme, kde prostředníkem je sdílena složka v pc. program si dokáže i probudit počítac a nastavení je jednoduché. úspěšně provozuju tak 2 měsíce. čau

ddaveid
Androiďák!
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3
Rom: MG4

Příspěvek od ddaveid » ned 21. dub 2013 10:03:09

Dropbox - ale nutnost ručně stáhnout, SugarSync vybrané složky by měl automaticky stahovat/nahrávat změny - možnost propojení i s PC. Výhoda SugarSyncu je ta, že na každém zařízení si zvolím co budu chtít stahovat/nahrávat plus na PC nemám hlavní adresář jako DropBox, ale určím si složky, které chci stahovat/nahrávat, můžou být rozmístěny kdekoliv po harddisku.

Setenx
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Defy+ + DefyXT321
Tablet: Tab3
Rom: nie v mojom okoli

Příspěvek od Setenx » pon 22. dub 2013 11:48:47

Ono je rozdiel, či chceš niečo medzi(članok) alebo nie a tiež či mysliš Internet alebo intranet(domaca sieť).
Ak domaca sieť, tak ti stači akekoľvek zapnute uložište ala routers s usb, NAS, PC, multimedialne centrum a dokonca aj tablet. Potom len nazdielaš zložku cez nejaku služby na tvojom uložnom zariadeni (ftp, smb, web...) a nahraš si nejaku tu sťahovaciu/synchronizačnu applikaciu. Pripadne i FTP server na oboch Android zariadeniach medzi oboma a navzajom si budu synchronizovať zložky DCIM. (napr device1 bude ukladať zmeny z device2 do zložky DCIM2 a device2 zase zmeny u device1 do DCIM1 ...)

Ak Internet (obe zariadenie nie su v domacej sieti), tak odporučam daku online službu ala dropbox, skydrive, GoogleG a podobne pokial podporuju synchronizaciu nejaky m sposobom. Pripadne podľa možnosti otvoriť port na routry a urobiť si doma FTP server (viď domaca sieť).
Don't make someone stupid! In short time more stupid people will emerge.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“