Synchronizace - Zálohování - KontaktyZASPINENY REPRODUKTOR

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kody33
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: haipai i9377 android 4.1

ZASPINENY REPRODUKTOR

Příspěvek od kody33 » ned 14. dub 2013 16:49:44

AHOJ NA MOJEM TELEFONU MAM PROBLEM JELIKOZ PRACUJI NA STROJNI DILNE DOSTALY SE MI MALE SPONY NA REPRODUKTOR A TEN MI TED STRASNE SKRCI KDYZ POUSTIM VIDEO,NEBO VOLAM PRES REPRO ,NEVIM JAK JE MAM DOSTAT VEN S TE OCHRANE ZACLONKY CO TAM MAM A NEVIM JESTLI SE NEDOSTALI ZA NI ,NAPADA ME TO ZKUSIT MAGNETEM S VYPLYM TELEFONEM ,ALE JINAK NEVIM A PROSIM O RADU DEKUJI ZA RADY

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Re: ZASPINENY REPRODUKTOR

Příspěvek od ramon.dexter » ned 14. dub 2013 16:54:22

1) Vypni si capslock.
2) Odnes to do servisu, tam na to mají vybavení. Pak si pořiď nějakej odolnej telefon. No a potom si ten telefon nechávej ve skříňce, strojní dílna fakt není přostředí, na který jsou ty mobily stavěný.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: ZASPINENY REPRODUKTOR

Příspěvek od ludekbrno » pon 15. dub 2013 12:35:53

kody33 píše:AHOJ NA MOJEM TELEFONU MAM PROBLEM JELIKOZ PRACUJI NA STROJNI DILNE DOSTALY SE MI MALE SPONY NA REPRODUKTOR A TEN MI TED STRASNE SKRCI KDYZ POUSTIM VIDEO,NEBO VOLAM PRES REPRO ,NEVIM JAK JE MAM DOSTAT VEN S TE OCHRANE ZACLONKY CO TAM MAM A NEVIM JESTLI SE NEDOSTALI ZA NI ,NAPADA ME TO ZKUSIT MAGNETEM S VYPLYM TELEFONEM ,ALE JINAK NEVIM A PROSIM O RADU DEKUJI ZA RADY
To už je lenost maximálního kalibru, psát s CAPS lockem a ještě bez diakritiky. Uvědom si, že to mají číst lidé, ne nějaký stroj a z takového čtení tak akorát bolí oči...

Jinak magnet samozřejmě zkus, ten tomu nic neudělá a pokud bude silnější než magnet v reproduktorku, tak to i vytáhne. Druhá věc ale je, že pokud to škrčí, tak to pravděpodobně dělají špóny, které jsou už pod mřížkou přímo na reproduktorku, takže i když odstraníš ty z mřížky, bude to škrčet dál. Nejlepší asi bude fakt ten servis. Když nebudou ty špóny moc vidět zvenčí, tak je i dost pravděpodobné, že ti to udělají na záruku, i když to je samozřejmě tvoje vina :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“