Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace HTC Magic a Outlook 2007

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
freebee
Nové Androidě
Reputace: 0

Synchronizace HTC Magic a Outlook 2007

Příspěvek od freebee » ned 11. dub 2010 11:28:54

Ahoj,
predem se omlouvam, jestli se to tady uz resilo..ale nikde jsem to nenasel. Koupil jsem si nove HTC Magic od Vodafone...pred HTC Sync jsem rozchodil synchronizaci kontaktu pres USB kabel s telefonem..ale potreboal bych jeste kalendar a pripadne poznamky..to mi uz ale HTC Sync nenabizi...je tam moznost jenom kontaktu.

Neznate nekdo treba nejakou vhodnou aplikaci..nebo zpusob jak na to?

Samozrejme reseni pres wifi a Gmail funfuje..ale potreboval bych to s outlookem, ktery mam na stolnim PC

predem diky

ge0rge
Droid
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace HTC Magic a Outlook 2007

Příspěvek od ge0rge » ned 11. dub 2010 20:08:36

ono to dava samozrejme celkem dobry smysl. Totiz kalendar a emaily jsou neco co je treba aktualizovat casteji nez pri nejakem tom nahodilem pripojeni kabelu...

ostatne sam outlook take neni vice nez klient neceho odkud si tato data natahuje, takze muzes telefon pripojit rovnou na ten ZDROJ ... at uz je to firemni exchange server nebo nejaky pop3 ucet.

Autor tohoto vlákna
freebee
Nové Androidě

Re: Synchronizace HTC Magic a Outlook 2007

Příspěvek od freebee » ned 11. dub 2010 20:58:50

no jedna se mi ted hlavne o ten kalendar...prechazim z Nokie na HTC Magic..a u nokie jsem synchronizoval pomoci bluetooth s outlookem pres NokiaOvi..coz v HTC pres bluetooth nejde..a bohuzel wifi mi doma nejde abych pouzil Google kalendar..tak hledam nejakou alternativni cestu jak to vyresit.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“