Synchronizace - Zálohování - KontaktyKompletní záloha kontaktů včetně propojení ??

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Fouk
Nové Androidě
Reputace: 0

Kompletní záloha kontaktů včetně propojení ??

Příspěvek od Fouk » sob 17. dub 2010 11:06:08

Zdravím, pořídil jsem HTC Desire a chtěl bych se zeptat jakým způsobem můžu zálohovat na PC všechny kontakty aj s jejích propojením s Facebookem. Dostal jsem radu kontakty uložit na gmail. Já bych je rád ulozil do nějakého jednoho souboru kde budou veškeré informace (název kontaktu, telefony, email, propojení s FB) abych při případném hard resetu jenom importoval jeden soubor se vším. Nevím jestli to lze jestli už to není moc, Přes HTC Sync jsem viděl jenom možnost do outlocku nebo microsoft kontakty ale pochybuji že by se zálohovalo i to propojení.

HTC Desire

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Re: Kompletní záloha kontaktů včetně propojení ??

Příspěvek od michpo » sob 17. dub 2010 12:20:21

Predne bych te odkazal na hledani v tomto foru, protoze otazka zalohovani je zde uz resena x-krat...

Ale aby sis nemyslel ze jen kritizuju a skutek utek, tak ti i poradim ;)
Nejlepsi je mit kontakty opravdu typu Google, pak je mas synchronizovane s googlem a pripadna zmena telefonu, wipe nebo podobne neznamena ztratu kontaktu. Telefon si je pak behem chvilky sam natahne zpet z googlu. Navic pokud se prihlasis na google ucet pres pc, tak si tam ty kontakty muzes upravovat a muzes je tam take exportovat do souboru a mas je tak v jednom souboru. Na vyber je tam z nekolika formatu do ktereho se to exportuje.
Jak je to se zalohou propojeni s Facebookem nevim, kontakty se mi v telefonu spojily automaticky a spravne.
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Autor tohoto vlákna
Fouk
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od Fouk » sob 17. dub 2010 12:38:46

Dobře .. a můžu se zeptat jakým způsobem můžu tyto kontakty na gmail nahrat ? .... v nabídke učty a synchronizace a v emailovem uctu mam zakrtle synchronizovat kontakty ale zda se ze to synchronizuje pouze kontakty ktere jsou (byly) na gmailu (ktere jsem smazal) ale z telefonu cisla to tam nenahraje.
HTC Desire

michpo
Moderátor
Reputace: 23
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od michpo » ned 18. dub 2010 13:53:40

Mas v telefonu kontakty typu Google? Predpokladam ze asi ne, takze proto ti je to nesynchronizuje s Googlem. Predelej si kontakty v telefonu na typ Google a uvidis ze se to zacne synchronizovat. Navodu tu na foru je dost ;)
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“