Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace mezi Ms Outlook a PRESTIGIO MULTIPAD 2 3G DUO

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
fx120
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: PRESTIGIO MULTIPAD 2 PMP2780C 3G DUO
Tablet: PRESTIGIO MULTIPAD 2 PMP2780C 3G DUO

Synchronizace mezi Ms Outlook a PRESTIGIO MULTIPAD 2 3G DUO

Příspěvek od fx120 » pát 11. říj 2013 13:01:55

Dobrý den, sháním aplikaci, která mi umožní přímou synchronizaci kontaktů, kalendáře a e-mailů (MS Outlook) z mého PC do tabletu PRESTIGIO MULTIPAD 2 ULTRA DUO 8.0 3G PMP7280C. Jedná se mi o přímou synchr. přes USB, nikoliv přes jakékoli třetí strany tipu Google, či jiná úložiště. Něco jako má například NOKIA se svým PC suite. Díky

LivArt
Terminátor
Reputace: 259
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Synchronizace mezi Ms Outlook a PRESTIGIO MULTIPAD 2 3G

Příspěvek od LivArt » pát 11. říj 2013 19:54:50

Outlook je klient a ten se má synchronizovat se serverem.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
fx120
Nové Androidě

Příspěvek od fx120 » pát 11. říj 2013 20:58:39

Z jakého důvodu? Nechápu, proč bych v tomto konkrétním případě musel synchronizovat pře server, když ostatní zařízení to umí, např. SAMSUNG Galaxi Duo, které má android také. Sháním prostě aplikaci, která mi umožní synchronizovat kontakty, telefony, e-mail adresy, případně z a do PC přetahovat hudbu, fotky, atd. ... Teď pokud to napíchnu na USB, tak se mi v PCčku zobrazí tak max. adresáře, kam to musím přetahovat jako na flešku. Jediné v čem je Outook závyslý na serveru, je pošta, či sdílený kalendář, který nepoužívám. Nevím, proč by někde na cizých úložištích měly trčet mé soukromé kontakty a telefony.

Edit by jumbo78: necituj předchozí příspěvky!

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » ned 13. říj 2013 7:00:32

Myslíš, že nějaký zaměstnanec googlu nebo NSA má čas hledat v těch miliardách uživatelů googláckých služeb zrovna telefonní číslo tvojí babičky nebo milenky? :-) Tomu se říká paranoia. Chápu, že zvyk je železná košile, ale doba už prostě pokročila a dnes je standardem synchronizace v cloudu, nikoliv autonomně v jednom PC, nemluvě o tom, že je to neskutečně pohodlné a operativní. V jakémkoliv zařízení provedeš změnu, projeví se ti hned i na ostatních zařízeních, navíc na serveru je udržována i historie, takže pokud provedeš nějakou změnu omylem (např. smažeš důležitý kontakt), tak ji velmi snadno vrátíš zpět a nemusíš kvůli tomu ani připojovat zařízení žádným kabelem. Speciálně android je takto už od počátku zamýšlený a nativně vybavený, takže nemůžeš prostě čekat, že bude podporovat zastaralé způsoby práce, natož ještě ve spolupráci se softwarem jednoho z hlavních konkurentů. Pokud se bez toho neobejdeš, měls na to myslet už při výběru platformy a zvolit operační systém od MS, tedy Windows Phone (nebo RT) 8, který s outlookem od MS počítá (i když nejsem jistý, jestli taky umí i přímou synchronizaci s outlookem v PC, spíš to jede taky přes servery MS)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
fx120
Nové Androidě

Příspěvek od fx120 » ned 13. říj 2013 10:46:25

Já tady neřeším polemiku o bezpečnosti externích úložišť, ale sháním aplikaci umožňující přímou synchronizaci s PC. Znovu opakuji, že například můj tel. Samsung Galaxy s Duos přímou synchronizaci s PC to umí a příslušný soft. je součástí. Navíc vzhledem k práci, kterou se živím, tak pracuji mimo jiné na PC, které záměrně vůbec nemám připojeno na net.. Ono obnovovat nastavení a dat klientů byť dva, tři roky zpátky i přes pravidelné zálohování, není žádný med. Už se mi to stalo a nepomohl ani antivir.
Navíc, například u mne na chalupě jsem mimo dosah jakéhokoliv internetu. I běžné volání je problém. Třeba přes léto, tam vlastně bydlím a za klienty dojíždím. Takže, běžná praxe: večer si připravím práci a ráno jedu.
Takže prosím, máte někdo zkušenost s přímou synchronizací mezi tímto zařízením a PC?

don_alex
Administrátor
Reputace: 374
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9, 512GB [SM-N960F] [Stock]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] [Stock]
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1 [GT-N8000] [Stock+root]

Příspěvek od don_alex » ned 13. říj 2013 22:26:16

S Outlookem to imho nepůjde. Kontakty a kalendář z telefonu můžeš synchronizovat pomocí aplikace MyPhoneExplorer. Není to dokonalé řešení, ale třeba aspoň částečně to Tvé očekávání splní.. S maily fakt nevím. Imho neřešitelné...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2

Autor tohoto vlákna
fx120
Nové Androidě

Příspěvek od fx120 » ned 13. říj 2013 22:44:30

Díky, jdu zkoušet. :thumbup:

Super, funguje. Jen jsem musel nainstalovat do tabletu MyPhoneExplorer client (zdarma Google market) a sehnat ovladač do PC. Nakonec jsem zvolil Universal ADB Driver, nainstaloval a potom ručně přidal hardw.. Našlo si to z prohledávaného adresáře ovladač na HTC, ale funguje. Synchro kontaktů i kalendáře bez problémů. :yes:

spike-cz
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Evolveo Q8

Příspěvek od spike-cz » sob 30. lis 2013 19:55:16

Dobrá rada, díky.

herkuless
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo A760

Příspěvek od herkuless » pon 20. led 2014 20:17:06

dobry vecer, vite nekdo, jaky outlook pouzit na sinchronizaci seznamu a hotmailu do smartfonu?

LivArt
Terminátor
Reputace: 259
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 20. led 2014 20:33:15

Jak "jaký outlook"?
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“