Synchronizace - Zálohování - KontaktyPropojovani informaci o kontaktech

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
michalurban
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Ve stadiu pokusu

Propojovani informaci o kontaktech

Příspěvek od michalurban » stř 30. čer 2010 18:48:03

Mel jsem (a mam Nokii N900). Libilo se mi na ni, jak vsechny informace sdruzuje u kontaktu - jakoze ICQ, FB, telefon, email atp. je k dispozici v menu kontaktu / u daneho kontaktu. Ted jsem si ze zajmu koupil Desire a tam to neni (to jsem vedel) ... Zjistuju, jestli existuje nejaka aplikace, ktera by to zvladla propojit ... Sorry pokud tu tohle tema uz nekde je, ale nejak se mi nedarilo pri vyhledavani (asi blby klicovy slova) ... Diky! :)

Aktuální smartphone: Doogee Homtom HT6
Předchozí smartphony: Microsoft Lumia 640 LTE, Motorola Moto G (XT1032 8GB), Microsoft Lumia 535 Dual, Motorola Moto G (XT1032 16GB), Samsung Nexus S, Sony Xperia Pro, ZTE Blade, HTC Desire, HTC Hero, Nokia N900, Nokia E71

noufejt
Nové Androidě

Re: Propojovani informaci o kontaktech

Příspěvek od noufejt » stř 30. čer 2010 18:55:23

Nevim co bylo v nokii, ale zkus se podívat do funkce "Lidé", když si zvolíš někoho ze svého telefonního seznamu, tak ho můžeš spárovat s někým na facebooku a pod. Samozřejmě musíš být připojen k internetu. Pokud máš lidi pojmenovány stejně, tak se ti budou rovnou dávat návrhy na spárování.
V "Lide" klikni na nějaký kontakt a vpravo nahoře máš takovou ikonku "kolečko kolečko s čárkou", když na to klikneš tak se dostaneš do nabídky zvolení komunitní sítě. Klikni na facebook a tam najdi toho komu odpovídá zvolený telefonní kontakt. Pak stačí potvrdit a natáhnou se informace z komunitní sítě.

Edit: ještě je tam možnost zvolit zda chceš zobrazovat jméno z komunitní sítě nebo z telefonu, zda použít fotku z komunitní sítě nebo z telefonu a pod :)
HTC DESIRE. Zatim unroot

Autor tohoto vlákna
michalurban
Androiďák!

Příspěvek od michalurban » stř 30. čer 2010 19:06:31

Husty, jdu testnout! :)
Předchozí smartphony: Microsoft Lumia 640 LTE, Motorola Moto G (XT1032 8GB), Microsoft Lumia 535 Dual, Motorola Moto G (XT1032 16GB), Samsung Nexus S, Sony Xperia Pro, ZTE Blade, HTC Desire, HTC Hero, Nokia N900, Nokia E71

Autor tohoto vlákna
michalurban
Androiďák!

Příspěvek od michalurban » čtv 08. črc 2010 10:20:24

Tak jsem presel na SlideIT keyboard (dokonce jsem si kvuli ni objednal SIMku z US) a jsem spokojenej ... jen to chce dodat par novych slov, ze zacatku mi kamos rikal, ze je to "novej level preklepu" ... :)

fencer
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Twitter: vpavlin

Příspěvek od fencer » pát 23. črc 2010 12:27:01

Zdravim..Ta vychytavka s facebookem je super,ale vubec mi nefunguje..kdyz dam aktualizovat pratele,tak to srotuje a pak napise chyba pripojeni..zkousel jsem zrusit a znovu nastavit ucet,ale neomohlo.tak nevim...nekde jsem nasel radu,ze by se melo neco povolit primo na fb,ale bud jsem to nenasel,nebo to tam nemam..tak pokud by nekdo vedel;)
HTC Wildfire (Android), Samsung i600 (WM 5.0), Lenovo SL500 (Ubuntu)

michalkop
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 2 Laser

Příspěvek od michalkop » pát 23. črc 2010 23:18:23

Nějaký nápad, jak dostat funkci Lidé i do telefonu bez rozhraní HTC Sense?
Huawei P20

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“