Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace Exchange kalendáře

Vše co souvisí se zálohováním a synchronizací obsahu telefonu včetně nástrojů na správu kontaktů.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
DenyKr
Robot
Příspěvky: 813
Registrován: úte 05. říj 2010 10:50:58
Kontaktovat uživatele:

Synchronizace Exchange kalendáře

Příspěvek od DenyKr »

Ahoj všem,

řěším kapku podivný problém, na nějž jsem nikde nenašel odpověď a proto vás prosím o radu.

Na mobilu používám 2 účty: Soukromý Gmail a pracovní Exchange. S oběma účty synchronizuji vyjma pošty i kalendář. Kalendář z Exchange se však nesynchronizuje celý. To znamená, že mám-li v pracovním kalendáři například opakující se události, nebo něco naplánovaného od někoho jiného (ale pravidlem to asi není, někdy se tam objeví i běžné věci jako připomenutí, že mám někomu zavolat), na mobilu se mi tyto události zobrazí. Jenže zbytek ne = většina záznamů, například jako schůzky, či další záznamy ve smyslu "zavolat tam a tam a ověřit stav " se nezobrazují a já nechápu proč. Synchronizace je nastavena a nenašel jsem nic, kde by se dalo nastavit, aby nebyla omezená (navíc tak nějak divně nelogicky). Na iPhone mi synchronizace fungovala na 100% normálně.

Jedná se o Xperii Z3 s posledním dostupným Androidem KitKat.

Všem předem díky za jakékoli rady!

@telefon
radinek
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 23. čer 2015 12:33:04
Typ mobilu / ROM: sony xperia Z3

Re: Synchronizace Exchange kalendáře

Příspěvek od radinek »

cau mam ten samy problem s tím samým telefonem! Ale řešení bohužel nemam'
ZemanPetr
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24. kvě 2017 20:33:30
Typ mobilu / ROM: HUAWEI P9 LITE 2017

Re: Synchronizace Exchange kalendáře

Příspěvek od ZemanPetr »

Ahoj, prave se cca tyden vztekam se stejnym problemem. Mel jsem Lenovo Vibe P1m, naprosto ideální (pro mě) mobil, synchronizace makala bezchybně obousměrně telefon-outlook . Teď jsem dostal pracovní Fujwei P9 lite 2017 a synchro kalendáře maká pouze 14 dní zpětně. Vše nastaveno správně, synchronizované období mam nastaveno na VŠE. Na exchange serveru vše ok, emaily se synchronizují skvele, ale ten zatrolenej kalendář prostě makat nechce. Dokonce jsrm měl podezření na vadný firmware, takže jsme řešili problem i s techn. oddělením Huawei.Ty mě pak nakonec doporučili factory reset. No diky nechci. Tak jsem si vzal moje staré dobré Lenovo, pak tablet a výsledek me prekvapil. Synchronizace začalafungovst stejně blbě jako v Huawei. Prooooooč. Nechápu. Ani IT kluci u nás netuší, proč. Mam rad veci, co fungují a když prestanou fungovat a ja nechapu proč , třeba tento problém nemá logiku, tak jsrm rozpálený do ruda.
Diky za každou radu
Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“