Synchronizace - Zálohování - KontaktyNová aplikace Google Fotky - stažení a prohlížení fotek

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomino87
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB
Tablet: Nexus 7 16GB

Nová aplikace Google Fotky - stažení a prohlížení fotek

Příspěvek od tomino87 » pon 15. čer 2015 5:02:57

Ahoj, v poslední době mě Google začíná štvát se svým zjednodušováním aplikací. Jsou tak jednoduché až jsou nepoužitelné.

1. kde v aplikaci na mobilu vidím fotky pouze z automatického zálohování?
2. kde na webu v prohlížeči si tyto fotky, pouze automatické zálohování mohu prohlédnout?
3. jak je dokážu všechny stáhnout? Zapnul jsem Google Disk, pár fotek se tam objevilo, nicméně, ne všechny - "už jen chvíli a vaše fotky tu budou." Chci si fotky stáhnout a přenést je na OneDrive, ten je použitelnější.

Blackhawk
Droid
Reputace: 11

Re: Nová aplikace Google Fotky - stažení a prohlížení fotek

Příspěvek od Blackhawk » pon 15. čer 2015 8:35:35

Na starom webe si si autobackup vedel pozriet tak, ze si do vyhladavania napisal #Autobackup . Teraz som to vyskusal na mobile v aplikacii a vyzera o, ze to funguje aj tam..

Autor tohoto vlákna
tomino87
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB
Tablet: Nexus 7 16GB

Příspěvek od tomino87 » pon 15. čer 2015 14:58:56

Nefunguje, dříve jsem tak používal. Nyní mi to míchá i fotky z jiného alba. Vypadá to na další domrvenou službu, která dříve fungovala a od které odejdu.

mlzinek
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: S4-I9506 Black Edition

Příspěvek od mlzinek » úte 16. čer 2015 21:01:29

Já používám jako galerii Quickpic a tam zálohu jen ze složky "fotoaparát" přímo na určenou složku na Disk(Google). OneDrive je také v Quickpicu v nabídce pro cloud zálohu.

Androidě
Robot
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F

Příspěvek od Androidě » ned 21. čer 2015 15:24:22

Měl jsem spolehlivě zálohování na cloud, tedy Fotky, než se začali ti pitomci v slušné fungující službě a aplikací hrabat.
Těsně potom co udělali nové GUI přes web. rozhraní a aplikací na gplay, mi přestalo chodit zálohování fotoaparátu, ostatní složky z galerie pukud byly zapnuté, u mě je to screenshots a download, normálně fachaly.
Žádnou aktualizaci mi přitom play nenabídl, ta na mě v aplikací vyskočila sama až po třech dnech, po její instalaci to začalo chodit ale od vcerejska se fotoaparát uz zase nezalohuje a já nevím už co s tím, takhle nespolehlivý cloud jsem snad ještě nepoužíval.
Zkoušel jsem vše, zastavit služby google, smazat že správce aktualizace,data a historii, to samé google a google+ ale nic nepomáhá, nastavené mám vše správně a tak jako dřív.
Jelikož ostatní složky vyjma fotoaparátu fungují (ve správci má název camera) vidím to spíš na problém s mým telefonem lenovo s60

EDIT:
Ted jsem udelal hR aktualizoval vse co slo vceten fotek a je to stejne....mozna ze je problem ze kvuli par bugum lenova v LLP5.0.2 jedu stale na KK4.4.4
Po porizeni ctyr fotografii se mi nabdlo zalohovani slozky camera, ale na cloudu ty fotky proste nejsou, chci pouzivat vsechny sluzby od jedne firmy v tomto pripade google ale od doby co udelali novou verzi je to desny
Obrázek
PRIM
Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

SEC
Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M

Blackhawk
Droid
Reputace: 11

Příspěvek od Blackhawk » pon 22. čer 2015 9:24:03

Ja teda neviem, ale u mna po update vsetko fachci ako ma, skor som maval problemy pred tym. Dokonca aj to avizovane zobrazenie iba zazalohovanych foto pomocou "HASHTAG"Autobackup funguje tak ako ma.

Androidě
Robot
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Moto X 2nd. 2014
Tablet: Lenovo TAB3-710F

Re: Nová aplikace Google Fotky - Již Funkční

Příspěvek od Androidě » pon 22. čer 2015 19:02:17

No hele může bejt problém u konkrétního výrobce/modelu, v mém případě lenovo ač je od goog,e certifikovaný nebo jak to nazvat, prostě schválený protože splnuje jejich požadavek předinstalovaných Google Apps.
Včera jsem byl nucen se zase vrátit na Lolipop 5.0.2, mimo asi dvou tří bugů není špatný a na ty menší přepínače v notif. liště a další změny si budu muset zvyknout, jedině ted chodí zálohování jak má s KK si ta nová appka v případě rom od lenova asi vážně nerozumí.
Jen dotaz, po updatu na LLP se mimo další aktualizace nabídla ke stažení Android System WebView, k čemu přesně je potřeba a mohla by na to mít nějaký vliv? na 4.4 instalovat nešla, hlásila že není kompatibilní.
PRIM
Xperia XA1 White Android 8.0.0 Oreo Official

SEC
Motorola Moto X 2nd. Gen 2014
Custom ROM Victara 6.0.1 Team OctOS Oct-M

Evelin
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Lenovo S720

Příspěvek od Evelin » čtv 16. črc 2015 15:04:40

Dobrý den, mám trochu opačný problém - na Sony Xperia L se mi fotky automaticky zálohovaly na Fotky Google. Teď jsem ale při přechodu na Huawei P8 Lite zjistila, že se neukládaly současně na SD kartu (paradoxně ale jen poslední cca 2 týdny) - tím pádem mám sice všechny fotky na Googlu, ale už nejsou v telefonu - je nějaký způsob, jak je dostat do alba v telefonu? Aplikaci Fotky Google na prohlížení používat nechci, nevyhovuje mi. Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“