Synchronizace - Zálohování - KontaktyKIES - fotky u kontaktů

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
certok
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Note GTN 7000

KIES - fotky u kontaktů

Příspěvek od certok » ned 20. zář 2015 22:12:32

Ahoj všem...snažil jsem se najít nějaké vlákno, ale je toho moc a buď není nebo jsem nezadal správný výraz :-)

Téma: synchronizace Samsung (kontakty) přes program KIES (starší verze pro Samsung Note One) ... synchronizace nastavena i do MS Outlook.

Stav: v mobilu si nastavím obrázek pro kontakt/-y v dobré kvalitě, provedu synchro a obrázky jsou v kvalitě "ošklivé kostičky" tzn. nějaká komprese.

Zjištění: dnes mi na Samsung-Chatu sdělili, že toto je vlastnost SW Kies, že komprimuje fotky :-(

1/ Nepřišel jste někdo na nějakou obezličku, jak tu komprimaci obejít?
2/ Poradíte mi jiný software pro synchronizaci mobil/PC/Outlook?
PS: četl jsem ve vláknech věci jako synchro do Google služby, našel jsem i návod jak použít OviSuite od Nokie...ale já bych rád zůstal u mobilu bez nutnosti vývojářských zásahů - ROM a cokoliv dalšího, co neumím, nerozumím :-) + u MS Outlook (gmail nemám, nechci).

Prosím o pomoc, radu, návod - něco....dneska mě Samsung dost zklamal, dokonce ani neví, jestli např. nový SW pro Samsung Edge S6 nemá stejně blbou vlastnost...to bych se asi pěkně vytočil koupit si mobil za dvacku a první synchro mi rozvrtalo 2 hodiny práce přiřazování fotek ke kontaktům :-)

Díky moc předem všem a hezký den
Patrik

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“