Synchronizace - Zálohování - KontaktyLink2sd a ÖBB soubory

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pohlosh
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Zadny
Tablet: Accer iconia 7

Link2sd a ÖBB soubory

Příspěvek od pohlosh » ned 15. lis 2015 11:47:34

Zdravím. Koupil sem si plnohodnotnou link2sd aplikací a mám problém s funkčnosti předsunutých ÖBB souboru na kartě. Mám klasický rozdělenou kartu na2 sektory z čehož jeden ext2. Všechno funguje normálně až na zmiňované ÖBB. To si program prostě nedokáže navázat a já netusim proč. Zrovna kvůli tomu sem to koupil. Root mám a karta má 32gb. V předešlé appce gl to SD mi to fungovalo. Může být problém u formátu?? Ten sem dělal v appce aparted na již zmiňovaný ext2 a fat 32. A ani v jednom ty ÖBB soubory appka neprecte . díky za každou pomoc

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Re: Link2sd a ÖBB soubory

Příspěvek od Jumbo78 » ned 15. lis 2015 13:02:54

A linkuješ nebo přesouváš?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Autor tohoto vlákna
pohlosh
Nové Androidě

Příspěvek od pohlosh » ned 15. lis 2015 15:18:03

No davam "odkazat na sd" nebo presunout na sd ... vic moznosti krom android app2sd ktera ale nefunguje s odkazem ze to moje zarizeni nepodporuje nemam. vse normal funguje. Obb soubory mi to bezproblemu presune, nicmene kdyz zapnu pozadovanou hru tak mi to data zacne stahovat znovu. a v link2sd mi to pise nenavazano. kdyz soubor navazu z5 tak se automaticky po najeti do pozadovane aplikace okamzite rozvaze a hra spadne. Omlouvam se ale s androidem zacinam, tudiz jeste tápu kapanek. dik za jakoukoliv pomoc

Autor tohoto vlákna
pohlosh
Nové Androidě

Příspěvek od pohlosh » ned 15. lis 2015 18:18:51

nakonec sem kyzeneho vysledku nedosahl ani kombinaci programu GL to SD a link2sd plus. samotnej link2sd mi proste pouze zkoporuje data. Obb je též zkopírovat ale nejde navázat. V gl to sd to drive bezproblemu šlo. už to nejde ani tam. Pise mi to ze jsou složky pripojeny. Ale když zapnu například hearthstone. Obb soubory si to začne stahovat znovu tak už fakt nevím. Diky za pomoc

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“