Synchronizace - Zálohování - KontaktySmazaná data z kalendáře po synchronizaci

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ledgi
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG L90

Smazaná data z kalendáře po synchronizaci

Příspěvek od Ledgi » sob 26. pro 2015 14:26:32

Zdravím, snažila jsem se ve svém telefonu synchronizovat události z aCalendar do google kalendáře, který jsem měla paralelně otevřený na pc. Google kalendář jsem měla téměř prázdný. Po synchronizaci ale události z aCalendar zmizely a importovaly se sem události z google kalendáře. V podstatě bych řekla, že jsem synchronizaci provedla naopak. Místo abych dostala z aCalendar do google, tak jsem dostala údaje z téměř prázdného google kalendáře do aCalendar. Byla bych vděčná za jakoukoliv radu, jak bych tyto data mohla dostat zpět, měla jsem tam spoustu upomínek. Nechci se mi věřit tomu, že by někde v telefonu nebyla záloha kalendáře před synchronizací. Děkuji předem za jakoukoliv radu či informaci. Jde o telefon LG L90, Android 5.0.2.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Re: Smazaná data z kalendáře po synchronizaci

Příspěvek od Cleric » sob 26. pro 2015 14:34:15

Pokud jsi tuto zálohu neudělala ty osobně tak bohužel, data z původní kalendáře budou nenávratně fuč.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Smazaná data z kalendáře po synchronizaci

Příspěvek od ludekbrno » sob 26. pro 2015 14:56:27

Ledgi:

Tomu bohužel věř :-) V telefonu není žádný archiv, kde by se automaticky vytvářely zálohy. Nicméně si myslím, že ke smazání původních záznamů nedošlo. Podle mě se ti jen povedlo přepnout zobrazování událostí pouze z kalendáře google a ty původní události tam jsou, jen se nezobrazují. Ale těžko říct, když netuším, jak jsi tu synchronizaci dělala.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“