Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace kalendáře Google

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Thomino
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2

Synchronizace kalendáře Google

Příspěvek od Thomino » stř 02. lis 2016 7:26:05

Čaute, chtěl bych poprosit o radu. Když jsem měl ještě starý Samsung galaxy S4 a zapsal jsem událost do kalendáře google tak se mi téměř hned zobrazila změna v telefonu. Aktuálně mám Galaxy S6 a když udělám změnu v kalendáři na webu tak to trvá strašně dlouho než se synchronizuje s google kalendářem v telefonu.

Synchronizace je zapnutá akorát to dlouho trvá. Potřebuji, aby to obnovení probíhalo rychleji , protože mi přes to plánují práci a je děsně otravný pokaždé chodit do nastavení účtů a nechávat synchronizovat kalendář ručně.

Samsung Galaxy S6 Android 6.0.1

Děkuji za případné rady.

Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace kalendáře Google

Příspěvek od Ante » ned 04. pro 2016 18:57:48

Zkus jeste na zkousku nainstalovat do telefonu jiny kalendar. Super je napriklad "Business Calendar 2" (http://1url.cz/RtEaM" onclick="window.open(this.href);return false;)...a nebo dej radeji na zkousku original Google kalendar z Obchodu (http://1url.cz/ftEaz" onclick="window.open(this.href);return false;)...
Se synchronizaci mam zkusenost, ze pokud vlitnu na webu v PC do kalendare a udelam jednu (!) zmenu, tak po ulozeni se ta zmena mnohdy projevi do par vterin. Jakmile a zacnu delat vice zmen, tak synchronizace jakoby ceka, jestli jeste neco udelam a teprove potom se to zacne vsechno, nekdy postupne, synchronizovat. To je jen mu postreh, treba to je jinak... ;).
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

Tomik CRF
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung A7

Re: Synchronizace kalendáře Google

Příspěvek od Tomik CRF » stř 21. srp 2019 19:23:19

Mám stejný problém, ale zeptam se jinak. Rušim starý telefon A6 a potřebuji do nového A7 přetáhnout kalendář, ve kterém mám de facto celý svůj život. Používám výhradně appku od Google. Přihlásil jsem se ke G účtu na obou telefonech, na starém mám vše, ale nový to nevidí. Četl jsem tu, že problém může být i se synchronizací přes datový tarif, prý to jde jen přes wifi. To by problém vysvětlilo, bohužel jsem na místě, kde wifi nemám. Ale vysvětlete mi proč poznámky a události za posledních X let nemám na G kalendáři na PC??? :roll:

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Synchronizace kalendáře Google

Příspěvek od Jumbo78 » stř 21. srp 2019 20:07:36

Synchronizace funguje na Wi-Fi i na datech.
Nejspíš nemáš data uložena do Google kalendáře ale do kalendáře v telefonu.

Popřípadě nemáš synchronizaci zapnutou.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“