Synchronizace - Zálohování - Kontaktyzáloha celé složky

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
brinax
Nové Androidě
Reputace: 0

záloha celé složky

Příspěvek od brinax » čtv 16. lis 2017 8:57:52

Dobrý den,

už dlouho sháním aplikaci která by mi zálohovala soubory z telefonu buď do pc, nebo lépe na internet. Samozřejmě jsem už vyzkoušený dropbox a další, ale nic nebylo to, co bych potřeboval.
Například v dropboxu bych daný soubor musel zvlášť vložit k záloze a aby se mi uložila jeho upravená verze, musel bych soubor upravovat výhradně přes dropbox.

Potřeboval bych, aby zálohovací program zálohoval celou složku např. Dokumenty se vším, co je v ní. Takže když do Dokumentů něco vložím, aby se daný soubor zálohoval, a stejně tak, aby při změně nějakého již stávajícího souboru zálohoval jeho novou verzi (když do wordu něco dopíšu, aby se mi uložila upravená verze).
Prostě úplně jednoduše, abych měl složku Dokumenty pořád s aktuálními změnami a přístupnou jak v telefonu, tak i z pc.

Ideálně, kdyby tato záloha probíhala pouze při připojení k wifi.
A kdybych si mohl vymrčovat, aby záloha probíhala i obráceně. Když upravím word na pc (v tom programu nebo online), aby se mi upravená verze ukázala v telefonu.
Tipuji že jsem už určitě zkoušel program který tohle zvládne, ale asi jsem nepřišel na to, jak ho nastavit tak aby pracoval jak má :D

Budu moc rád za všechny užitečné rady :)

maro
Nové Androidě
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: SG NOTE

Re: záloha celé složky

Příspěvek od maro » čtv 16. lis 2017 9:23:23

Ahoj, podívej se na SyncMe Wireless, třeba by ti mohl vyhovovat: https://play.google.com/store/apps/deta ... v.wifisync.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“