Synchronizace - Zálohování - KontaktyNekompletní historie v Google kalendáři - Huawei P20 Lite

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PetaaF
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6 L11 LTE

Nekompletní historie v Google kalendáři - Huawei P20 Lite

Příspěvek od PetaaF » pon 04. čer 2018 17:06:57

Zdravím všechny, v mém google kalendáři se zobrazují události jen do stáří 1 roku. Ostatní události zobrazeny nejsou. Dá se to někde nastavit, abych viděl kompletní historii svého kalendáře? Zdá se mi, jestli s tím nemá něco společného "Správce telefonu" a nevyčistí automaticky i události starší, než 1 rok.
Díky za rady.

Marek.P
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Nekompletní historie v Google kalendáři - Huawei P20 Lite

Příspěvek od Marek.P » úte 15. led 2019 13:49:05

Už jsi to nějak vyřešil? Mě zmizely také starší události, ale narozeniny a svátky tam zůstaly.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs

Marek.P
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Příspěvek od Marek.P » úte 15. led 2019 20:13:44

Zjistil jsem, že to je omezení Googlu, zobrazuje události 12 měsíců zpět a 12 dopředu. Dá se to obejít následujícím způsobem.
V počítači se přihlásit do desktopové verze Google Kalendář. Přejdeme do nastavení kalendářů a v dolní části obrazovky najdeme import / export, sloužící k zálohování vašich dat. Vyexportováním dostaneme na počítač zazipovanou zálohu všech našich kalendářů – soubor rozbalíme a v textovém editoru otevřeme jednotlivé kalendáře, u kterých chceme prodloužit historii synchronizace. Najdeme nejstarší položku (špatně se to hledá, data nejsou nijak řazená, hledal jsem to fulltextem podle názvu události) a řádek SUMMARY název_události nahradíme výrazem SUMMARY: x název_události. Uložený soubor s daty kalendáře opět naimportujeme do Googlu – data zůstávají v pořádku a během chvilky se synchronizuje i kalendář v Androidu.

Zadna data se nezdvoji, proste to zacne zase fungovat.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs

vlasta
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: REDMI note 8T

Příspěvek od vlasta » ned 16. srp 2020 9:57:44

Ahoj
Nedávno jsem zjistil (po půl roce), že události uložené do Google kalendáře na PC vidět jsou, ale nejsou vidět v mobilu - jedná se o datumy o tři roky dopředu (lékařské prohlídky řidiče). V PC kalendáři je vidím, ale v mobilu nikoliv! Otázka je jestli mi telefon upozorní až přijde čas - možná, že to tam naskáče až se čas přiblíží?! Zatím to řeším tak, že události s těmito budoucími datumy píšu rovnou do telefonu pak je vidím v PC i v MT.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“