Synchronizace - Zálohování - KontaktyCasovac synchronizacie

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
lieti
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: XRN3SE

Casovac synchronizacie

Příspěvek od lieti » pát 26. lis 2010 21:39:01

Ahojte, zistujem ze moj telefon (i5800, android 2.1) sa takmer neustale pripaja na internet, co pripisujem mnozstvu aplikacii tahajucich data s netu (gmail, newsrob,facebook,pocasie atd.). Co sa tyka objemu mobilnych dat to mi nevadi, skor ma otravuje vecne "rusenie" reprakov a nechcem ani vediet co to robi s baterkou.
Neexistuje preto nejaka aplikacia co by umoznovala casovanu synchronizaciu dat? Predstavujem si to tak ze by napriklad raz za hodinu otvorila 5minutove "okno" pre aplikacie ktore by hromadne aktualizovali data a potom by ich znova na hodinu stopla. S tym, ze by existoval "white list" aplikacii, pre ktore by sa otvorilo okno ked ich manualne spustim (napriklad opera, gtalk atd.). Pripadne nejake ine elegantne riesenie tohoto problemu (nechce sa mi manualne zapinat a vypinat apndroid). Vdaka za rady

patres23
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S3
Tablet: Nexus 7
Rom: stock

Re: Casovac synchronizacie

Příspěvek od patres23 » úte 07. pro 2010 8:50:21

Aktualizácie počasie alebo news-iek si vieš nastaviť tak, že sa ti tieto dve aplikácie budú aktualizovať napríklad každú hodinu alebo raz za deň. Napr. počasie, klikneš na widget počasie, dáš menu a tam máš na výber frekvenciu aktualizovania. A takisto je to aj s news-kami.

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“