GoClever TAB S73GoClever TAB A104.2 a HDMI

Odpovědět
cz793314
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. bře 2013 15:30:14
Typ mobilu / ROM: SE XPERIA NEO V

GoClever TAB A104.2 a HDMI

Příspěvek od cz793314 »

Zdravím všechny a prosím o radu. Koupil jsem si svůj první tablet (výše zmíněný GoClever TAB A104.2) a až na malé mušky jsem s ním celkem spokojen. Ale zpět k věci - chtěl jsem ho připojit k televizi přes HDMI a nějak se mi to nedaří. Jsem zvyklý, že notebook se připojí automaticky po vsunutí kablu a není potřeba nic nastavovat, ale s tablety zkušenosti nemám, takže se raději ptám vás, pokročilejších. ;) Neměl jste s tím někdo taky problém? Je třeba něco někde nastavit, stáhnout nějakou aplikaci, nebo to spíš vypadá na nějaký zádrhel v hardwaru a bude to na reklamaci? Díky za každou radu, postřehy...

Jen ještě doplním, že jsem se o připojení snažil přes redukci (miniHDMI-HDMI), kterou jsem koupil zde.
cz793314
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. bře 2013 15:30:14
Typ mobilu / ROM: SE XPERIA NEO V

Re: GoClever TAB A104.2 a HDMI

Příspěvek od cz793314 »

Tak vše vyřešila komunikace s obchodem a výrobcem tabletu. Tablet má sice HDMI, ale je mi k ničemu, jelikož ho podporují údajně až televize vyrobené v roce 2012.
... Aby šlo ovládat respektive byla kompatibilita mezi televizí a tabletem je nutno aby televize podporovala funkci MHL. Tuto funkcí mají teprve televize z roku 2012. ...
Kdybych to býval věděl, tento tablet si rozhodně nekupuji - inu to je tak, když se člověk důležité věci od výrobce nedozví a předem si to sám neověří (nákup přes eshop)... Ale třeba to aspoň někomu dalšímu pomůže a zbytečně se vyvaruje zklamání.
Petr one
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. bře 2013 0:52:19
Typ mobilu / ROM: samsung
Tablet: Goclever A104.2

Re: GoClever TAB A104.2 a HDMI

Příspěvek od Petr one »

Já mám tv(Sharp-lcd) koupenou před 3roky a tablet přes hdmi na tv hraje.Jen jsem musel zvolit v nastavení (tv)ten správný vstup hdmi.Je tam (na obrazovce napsáno)
ZDROJ VSTUPU
Odpovědět

Zpět na „GoClever TAB S73“