HTC Evo 3D - ROM/ROOT/FW[NÁVOD] Instalace Android 4.4/5.1 pro HBOOT 1.53.0007 - již není možné!

Moderátoři: FJ08, FJ08

Povedl se vám downgrade na 1.49?

Ano
4
100%
Ne (návod nefunguje)
0
Žádná hlasování
Ne (hardbricknul jsem telefon)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 4

Uživatelský avatar
FJ08
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 04. bře 2013 10:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC EVO3D - 5.1 Lollipop (RIP)
Mobil 2 / ROM: iPhone :)

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FJ08 »

To vypadá na HW problém. Je už po záruce?
Radeox
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. črc 2014 9:52:28
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Radeox »

Je po záruce, ale když tam je hw chyba tak proč mi instalátor v pohodě nainstaloval orig ROM která stejně pak zas nejde? RUU_SHOOTER_U_ICS_35_S_HTC_Europe_3.28.401.1_Radio_11.77.3504.00U_11.25.3504.06_M_release_262714_signed.exe

Napadlo mě jestli to třeba neni slabou baterií ale to je asi blbost co.. fakt nevím co stim:(
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Stiahni si original softwer na http://www.androidruu.com/index.php?developer=Shooter ( Stahuj soft. s označením SHOTER_U !! najlepšie niektorý s tých prvých aktualizáciu spravíš aj manualne ;) ) ) , pred inštaláciou uzamkni bootloader, ( telefon zapnúť v HBOOT a pokračovať fastboot) Príkaz fastboot oem lock ... ( ak sa telefon automaticky nereštartuje príkaz fastboot reboot ) spustíme inštaláciu a pokračujeme podla pokynov na obrazovke, s PG86IMG.zip nenačíta ? hh nemusia to byť vobec tie súbory alebo ešte lepšie niesú na GSM verziu HTC EVO 3D lebo ich je viac ;) ... ale ked to odišlo z ničoho nič tak si skor myslím že to je chyba HW... povetšinou základná doska robí takéto "komplikácie" ak to nepomôže je tam chyba HW to je isté :/
Radeox
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. črc 2014 9:52:28
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Radeox »

Vyzkoušel jsem 3 soubory stáhnout a dát na SD zkusit to načíst ...no při každém souboru PG86IMG mi to vyhodí tohle..
fakt nevím no :(
Přílohy
04072014310.jpg
04072014310.jpg (1.13 MiB) Zobrazeno 9361 x
Uživatelský avatar
FJ08
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 04. bře 2013 10:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC EVO3D - 5.1 Lollipop (RIP)
Mobil 2 / ROM: iPhone :)

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FJ08 »

DarkDJoky píše: ... ale ked to odišlo z ničoho nič tak si skor myslím že to je chyba HW... povetšinou základná doska robí takéto "komplikácie" ak to nepomôže je tam chyba HW to je isté :/
Taky si to myslím :yes:

Jinak Radeox, máš ten PG soubor na kartě vždy jen jeden a to PG86IMG.zip, korektně stažený (MD5 součet kontrolovaný) :?:
Radeox
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. črc 2014 9:52:28
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Radeox »

né já to myslel tak že jsem postupně vyzkoušel 3 druhy ..to je jedno už..opravdu to bude hw chyba a já můžu své 3D hodit do koše :) :'(
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

PG súbory kontrolujem programom XVI32, zo .zip súboru extrahujem Boot.img otvorím cez ten program a vidím na aký je to model či Shooter ( CDMA ) alebo Shooter_U ( GSM - naša verzia EVA )

Originál PG86IMG.zip na našu verziu eva máš tu http://dfiles.eu/files/90ondkrk0 obsahujú aj Hboot 1.49.0007 tak možeš hneď spraviť aj ROOT pomocou http://revolutionary.io/ ak sa ti podarí spojazdniť mobil :)

Ale skor to vypadá na ten HW i keď mi to je blbé keď je funkční HBOOT a dá sa flešovať :/ ešte možno keby flešneš noví boot.img by to možno zabralo... po flešnutí neakej romky pomocou .zip cez recovery extrahuj s toho .zip suboru boot.img a hod si to tam kde máš fastboot tools... pripoj mobil v režime fastboot usb a napíš príkaz fastboot flash boot boot.img ... snáď to pomože :)
Radeox
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. črc 2014 9:52:28
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Radeox »

No tak jsem zkusil tu rom cos mi poslal..a mobil jí už načetl, ale napsal main version is older nebo neco takovýho já nevim, takže to prostě nešlo...stáhl jsem ICS z návodu na tten kitkat a ten šel..načetl se, nainstaloval, poté co se doinstaloval mi napsal abych zmáčkl power pro reboot ..já udělal...načetlo se opět známé bílé logo htc a novinka! on se vypl..od té doby mobil nelze zapnout jen když zapojím usb do notesu a držim volume down asi minutu tak se načet hboot..
no nevim co s tim že nejde ani zapnout a už mě to nebaví :( ale děkuju všem za rady, naučil jsem se z toho dost věcí aspoň..nikdy už htc
Uživatelský avatar
FJ08
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 04. bře 2013 10:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC EVO3D - 5.1 Lollipop (RIP)
Mobil 2 / ROM: iPhone :)

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FJ08 »

Podle toho prasklého skla z fotky bych řekl, že si se k němu nechoval extra krásně, takže HW chyba může být imho způsobena i nešetrným zacházením :idea:
Radeox
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. črc 2014 9:52:28
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Radeox »

Spadl mi no, to se může stát snad každému
Uživatelský avatar
FJ08
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 04. bře 2013 10:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC EVO3D - 5.1 Lollipop (RIP)
Mobil 2 / ROM: iPhone :)

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FJ08 »

To jo stane se, ale pak není třeba za tu HW chybu hned odsuzovat HTC ;)
GenesisSVK
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: úte 21. srp 2012 18:50:06

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od GenesisSVK »

Čírou náhodou nie je žiadny jednoduchší spôsob ako nahodiť na HTC EVO 3D GSM (S-ON, LOCKED, bez ROOT) s originálním ICS 4.0.3 ROM, firmware: 3.28.401.1, HBOOT 1.53.0007 nejaký alternatívny android ako ten tu uvedený ? ja by som skôr bral [JB 4.3.1] CyanogenMod 10.2 ako Kitkat aby mi na neho fungovali aplikácie ktoré mám v telefone teraz.

Ja som v týchto veciach laik. Jediné čo som kedy vrtal do telefónov bolo že som si nahodil android GB na HTC HD2 a že som si rootol samsung s2. Keď ale čítam tieto návody na EVO 3d tak nejak si na to netrúfam oproti tým na HTC HD2 a Samusung S2 sú o dosť zložitejšie.

Faktom ale je že pôvodný android 4.0.3 nie je nič moc. Keď to porovnám so Samsungom S2 čo má podobné hardwarové parametre tak EVO 3d je strasne pomalý (neviem ale či to nerobí 32 GB class 10 sd karta). Preto by som tam chcel dať iný android (kým si nekúpim oneplus one :) len ako som už písal celý ten proces sa mi zdá veľmi zložitý.
FST13
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14. črc 2014 10:02:37
Typ mobilu / ROM: EVO 3D unlocked SON

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FST13 »

Ahoj,
pokoušel jsem se o instalaci. a udělal jsem několik chyb. dostal jsem se do stavu, kdy mám telefon
LOCKED, S-OFF, HBOOT 1.49.007 a v telefonu verzi CWM 5.0.2.0. A aby toho nebylo málo mám i vybitý akumulátor bez externí nabíječky.
Poslední problém (vybitý aku) se mi snad podařilo vyřešit. protože ho ale nenabju na 100% spíš tak na 20-30 tak vás chci požádat o radu co a v jakém pořadí mám udělat.
K dispozici mám PC s WIN XP, kde funguje fastboot
Chtěl jsem přehrát CWM na verzi 4.0.1.4. To ale skončilo chybou
Když jsem zkušel nahrát znovu RUU, tak mi to vybilo baterku.

Díky
Uživatelský avatar
FJ08
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 04. bře 2013 10:28:11
Typ mobilu / ROM: HTC EVO3D - 5.1 Lollipop (RIP)
Mobil 2 / ROM: iPhone :)

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FJ08 »

Máš S-OFF, tak si za vodou ne?
Teď nabíj baterku a buď přes PG96IMG.zip nebo přes kabel hoď GB 1.20 ROM a pak ROOT a nové recovery EXT. Pak už jen flash custom ROM.
GenesisSVK píše:Čírou náhodou nie je žiadny jednoduchší spôsob ako nahodiť na HTC EVO 3D GSM (S-ON, LOCKED, bez ROOT) s originálním ICS 4.0.3 ROM, firmware: 3.28.401.1, HBOOT 1.53.0007 nejaký alternatívny android ako ten tu uvedený ?

1) pak jedině wiretrick - ten je ale dle mě složitější i když možná bezpečnější :D
2) Ta brickovací metoda není tak složitá jak se zdá :) Jde jen o to neudělat hrubou chybu a hlavně mít v záloze i jiné pc, kdyby nešla URT konzole.
FST13
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14. črc 2014 10:02:37
Typ mobilu / ROM: EVO 3D unlocked SON

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FST13 »

Já jsem dělal wiretrick a bylo to celkem v pohodě a rychle. Nejhorší bylo přijít na to jak Pin 1 uzemnit. Hezký obrázek je na tomto fóru
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1777614

Nejprve jsem se pokoušel rychle opakovaně uzemňovat na pouzdro SD karty. Pak jsem někde našel a vyzkoušel, že stačí 2x dotek s vteřinovou pauzou. Script pak zajásal, oznámil mi, že je krásný den a telefon byl S-OFF. Celou proceduru jsem opakoval asi 10x. Než jsem došel na to, že je to chyba Mezi židlí a telefonem

Já jsem udělal unlock přes HTCDev, S-OFF je výše popsáno a jedinou chybou, kterou jsem udělal bylo nahrání bootloaderu 5.0.2.0. To ale snad dnes odstraním . Pak už je na hrád LS.
Díky za všechny rady na tomto fóru. Nikdy před tím jsem to nedělal a pustil jsem se do této akce jen kvůli tomu, že potřebuji kvůli yvzkoušení jedné aplikace android 4.3 nebo vyšší. Takže jsem zvědavý jak vše dopadne.
FST13
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14. črc 2014 10:02:37
Typ mobilu / ROM: EVO 3D unlocked SON

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FST13 »

Tak jsem opět narazil. Zjistil jsem po několika pokusech, že nemám udělaný root. Asi jsem přehlédl, že neproběhl tak jak má. Bohužel se mi přidal ještě jedna komplikace. když se pokusím z fastboot jít na recovery, tak se mi objeví na displeji červený trojúhelník s vykřičníkem a pak už je telefon "tuhý". pomůže jen vytažení baterky. máte nějakou radu jak z toho ven?
FST13
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 14. črc 2014 10:02:37
Typ mobilu / ROM: EVO 3D unlocked SON

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od FST13 »

Tak hotovo. Mám za sebou úspěšnou instalaci. Nejvíc mi asi pomohl tento návod
http://androidforum.cz/post764793.html#p764793
na který je odkaz z tohoto tématu. Super práce. Ještě jednou díky moc. Mám teď LS 3.1 a jsem plně spokojen. Přišel jsem zatím na jednu drobnou chybu. Neostří fotoaparát přes stisk tlačítka. ale to mě naštěstí nijak neomezuje. Mobilem prakticky nic nefotím. jedině snad jízdní řád, nebo jídelní lístek :-).
Ještě jednou díky za pomoc a dobře zpracované návody. chyba byla pouze ve mně.
michis
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 20. srp 2014 19:32:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od michis »

Ahoj,
mám dotaz, nedostanu se ani přes první krok...mám stáhlý .zip soubor mojeho mobilu(stock ics) a přejmenuju na PG86IMG.zip tak mi to napíše "no image or wrong image!" a pod tím je napsané "Loading...[PG86IMG.zip]" mobil mám relocked S-ON a HBOOT 1.57.0007

edit: hmmmm asi jsem objevil chybu mám jiný md5 součet...ale název jak exe(stock ICS, které jsem pár hodin zpět instaloval) tak toho zipu co mám v mobilu stejný a obě jsou původem z android RUU, nebo se úplně pletu a v tomto případě na to ten md5 nemá vliv???
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Samozrejme že súčet má neaky vpliv no povedal by som že nemáš originál .zip súbory a su skôr na inu verziu eva. Popripate biedu kompletné a majú len jeden súbor ... Tu máš originál [url]http:dfiles.eu/files/90ondkrk0[/url] je to sice len GB Android no dáš aktualizovať software a máš pokoj :)

A inak .zip súbory sa instaluju sa jednotku v stave S-OFF pretože znova uzamknu bootloader a vtedy sa dá použiť príkaz aby si mal zase S-ON ... Proste slúžia na vrátenie do orig stavu :) tak možno aj preto tá chyba
GenesisSVK
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: úte 21. srp 2012 18:50:06

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od GenesisSVK »

Možno čo sa teraz spýtam je absolútna hlúposť ale ja nie som expert na rootovanie a výmenu Romiek v smartfónoch. Keďže postup toho S OFF a Rootu Eva 3D cez brick a ubrick tu sa mi zdá trošku dosť komplikovaný chcel by som sa opýtať či je možné urobiť unlock prostredníctvom HTCdev a následne Rootnut fone prostredníctvom programu Kingo android ROOT. Bude možné po tejto procedúre nahodiť do zariadenia nejakú novšiu romku ako napr. 4.4.4. cyanogen mode?
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Odporucil by som ti skor wire trick alebo downgradni hboot pomocou PG.zip alebo AK máš příslušný hboot tak root pomocou http://WWW.revolutionary.io ... Na 1 straně tejto diskusie je moj "zjednodušení" návod na kompletny root :) máš tam aj potrebne súbory a linky na stiahnutie :) tie blbě akplikacie co robia root nwm u mňa to nezaboduje .. aplikácia zlyha v polke rootu a máš hard brick ... Takže tak
GenesisSVK
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: úte 21. srp 2012 18:50:06

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od GenesisSVK »

No kingoroot v kombinacii s HTCDev urobit fungujuci root dokazal bohuzial to neurobilo S-OFF. Takze teraz mam Root, unlocked bootloader a S-ON. Takze tudy cesta na nahodenie inej ROMky nevedie
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Root nemáš platný kým niesi S-off :) AK máš zhodojuci sa bootloader sprav to cez revolutionary je to jednoduché :)
michis
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 20. srp 2014 19:32:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od michis »

Cau,
Mam takovy problem...mam s off hboot 1.49.0007 nainstalval sem si nekolik tipu CM10 ted mam liquidsmooth, vse funguje ale kdyz chci nainstaovat jiny kernel tak mi to napise ze neni kompatibilni ci co, mam free verzu 4ext nainstalovanou pres apk. muze byt chyba v tom??



Jinak sory ze sem neodpovedel k memu poslednimu komentu...udelal sem wire trick a nejak zazdil ze jsem sem napsal...
michis
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 20. srp 2014 19:32:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od michis »

no a ještě otázka, teď mám 4.4.4 LS ale neuvěřitelně zabíjí baterii.. cca 5-6 hodin a mám po baterce...to si myslím že je extrém...dělá to vám tak, nebo jak dlouho při průměrném, používání (internet, nějaká ta zpráva přes hangouts atd.) žere byterku??? Popř co bych mohl udělat aby to tak nežralo a protože ten mobil je takto nepoužitelný...nebo je to normální pokud ano jakou ROM bez sense by jste mi doporučili(hlavně na baterii) na androidu moc nezáleží...klidně i ICS ale bez sense...mooooc dík :)
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Ohladom baterky môže byt to že si bol pojašený a inštaloval ROM jednu za druhou bez ohladu na baterku a ták si zničil jej kapacitu ;) možno pomoze keď ju nabijes na 100% pojdes do recovery daš vipe battery stats a potom 2x po sebe baterku "restartujes" vyštavíš ju na nulu a pak 12hod nabijas :) AK to nezabere kupa novej... Ale je aj možné že je to zlou romkou... Ja som tam mal kitkat 4.4.4 od CM a fungovalo všetko ták ako má aj bateria dost dlho vydrzala :) nepaci sa ti ROM zo sense ? Stiahni si nový launcher :) ako napr holo,nova a pod :)
michis
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 20. srp 2014 19:32:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od michis »

No tak v tom bude asi ta chyba, to sem tam daval jednu za druhou...zkusim ale ted mam romku se sense na ics s poednim kernelen od argabena(nebo jak se jmenuje...ted si nevzpomenu) a prinde mi ze na rozdil od tech kernelu na CM mi nejede procesor furt na plno, ale vyzkousim to...jinak kazdo padne dik za odpoved :)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud někomu chceš poděkovat, stačí kliknout na palec pod daným příspěvkem ;)

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
michis
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: stř 20. srp 2014 19:32:44
Typ mobilu / ROM: LG L9 II

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od michis »

To s tou baterii nepomohlo...spis sem zjistil ze mi system zere cca 50% baterie mel sem liquid smooth 3.2 asi zkusim 3.1 ta je official ale nevim, zda se mi to nepouzitelne, peocesor mi jede furt do plna...nevim co s tim...a nebavi me furt preinstalovavat romky, kdyz jsem sel do toho ze: delam S-OFF mel jsem za to ze ty romky budou vic pouzitelne ale pro zatim sem na zadnou nenarazil..bud nejsou k mani nebo se mi nelibi(co se vykonu respektive spotreby baterie atp. tyce...
DarkDJoky
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 13. kvě 2014 17:29:02
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ružomberok

Re: [NÁVOD] Instalace Android 4.4.4 KitKat s HBOOT 1.53.0007

Příspěvek od DarkDJoky »

Samotné S-OFF zvýší spotrebu baterie je to však len o pár % ktoré sa dajú prehliadnut no čo sa týka toho procesora ako si zistil že nefunguje naplno ? :D ide o to že keď vytazujes mobil a máš spustenich milión aplikácii a plnú paměť ram tak je jasné že to nebude šlapat tak ako ma ... Za ďalšie AK ti mobil niekolko krát šlahol na zem mohlo sa niečo poškodit a nemusí už HW pracovat správne... Taktiež môže byť zavireny ... Nepripisuj všetko Romkam ... Mal som tam stock ROM a telefon šlapal rýchlejšie ako kolegov ktorý tam mal 4.4.4 bez Sense ;)
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D - ROM/ROOT/FW“