HTC One XNefunkční Telefonní část

Uvedení na trh: 02-2012
Odpovědět
PetLen
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. kvě 2014 22:06:35
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X 4_2_2 Sense 5_0 sw 4_18_401_4
Mobil 2 / ROM: Galaxy S4 KITKAT

Nefunkční Telefonní část

Příspěvek od PetLen »

Zdravím,
mám docela zajimavý problém s tímto mobilem, snad mi ho tady pomůžete rozlousknout. Předem musím říci, že jsem vyzkousel snad vsechny navody na XDA foru i tady, ale neuspesne... (Nyni je ve stavu Locked, Stock rom, A i OTA aktualizace mi to nabidlo a nainstalovalo). Predtim jsem mel ROMKu Android Revolution... S ni to fungovalo dobre, pak jsem nechal mobil ve skrini cca 3 mesice, vymenil jsem baterku za novou a spustil, spustilo se, den na to jsem si rekl, ze tam dam simku a ejhle zavada se projevila:

Zavada se projevuje tak, ze telefon nedetekuje vlozenou SIM kartu, kdyz necham vyvolat IMEI, IMEI SV IMSI přímo v Androidu, vyskoci mi vsude hlaska NEZNAME. Kdyz prepnu z rezimu letadlo do normalniho, tak to v tomto stavu vytuhne (vypínaní rezimu letadlo) s pristrojem ale normalne pracovat lze Zkousel jsem i vytocit 112 Dockal jsem se jen hlasky zapinam radio. Jinak docela rychle to zvladne vybit baterku a vcelku to i dost topi i pri beznem tukani (procenta doslova leti dolu).
Kdyz se vsak dostanu do Fastbootu, tak vidim vse, CID, IMEI, proste vsechno. To same i kdyz si vyjedu informace v HBOOTu (takove ty carove kody). Dale mi to hazi PJ46.zip ze nelze najit pri nahozeni Bootu a kdyz dam SIMLOCK napise SD init Fail.

No napada nekoho neco ?

Pro Doplneni Verze Androidu 4.2.2, Sense 5.0, SW 4.18.401.4
Relocked, S-ON H-BOOT 1.72, Radio 5.1204.167.31

Predem diky za tipy a rady, ale vidim to spis, ze se neco pokazilo v ramci HW, ale budu rad, kdyz to nejako dame spolecne do kupy
taz.m
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. úno 2014 2:05:11
Typ mobilu / ROM: cubot one

Re: Nefunkční Telefonní část

Příspěvek od taz.m »

Ahoj zadej do telefonu kód*#*#3646633#*#* a dostane se do engeneering módě tam dej conection cds information rádio informatiky a phone 1nebo 2nevim kolik máš Šimek a tam by mělo bejt napsaný imei a imsi jestli tam bude umknow imej tak nahoru napises emger a vono ti to nabídne 1.7 je na první SIM a 1.10 SIM 2 a pak mezi uvozovky napises svoje imej zezadu z telefonu a dáš sen něco a pak ti to najde simku jestli tam bude Imsi unknow napiš a já ti řeknu co stim
taz.m
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 15. úno 2014 2:05:11
Typ mobilu / ROM: cubot one

Re: Nefunkční Telefonní část

Příspěvek od taz.m »

Ahoj zadej do telefonu kód*#*#3646633#*#* a dostane se do engeneering móde tam dej conection cds information rádio information a phone 1nebo 2nevim kolik máš simek a tam by mělo bejt napsaný imei a imsi jestli tam bude unknow imej tak nahoru napises egmr a vono ti to nabídne 1.7 je na první SIM a 1.10 SIM 2 a pak mezi uvozovky napises svoje imej zezadu z telefonu pod baterkou a dáš odeslat a pak ti to najde simku jestli tam bude Imsi unknow napiš a já ti řeknu co stim
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“