HTC One SWiFi - je nutno vypínat? (spotřeba v režimu vyhledávání, atd

Uvedení na trh: 02-2012
Odpovědět
Sepp
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 21. kvě 2011 17:04:24
Typ mobilu / ROM: HTC One S
Twitter: Yerycho

WiFi - je nutno vypínat? (spotřeba v režimu vyhledávání, atd

Příspěvek od Sepp »

Zdravím

Dotaz na používání WiFi - jak je na tom ICS z hlediska spotřeby při zapnuté WiFi, v módu připojeno, v módu vyhledávání? Je potřeba vypínat WiFi modul, nebo je jeho spotřeba v momentu nedosažitelnosti známé sítě minimální? Dá se nějak řešit situace, že chci aby se telefon připojoval v momentu dosažení známé WiFi a zároveň se nemusel starat o automatické zapínání - vypínání WiFi?

Díky za názory, jinak HTC One S je parádní stroj, přešel jsem na něj z Desire a snad jen nepartně mi vadí Pen Tile matrice displaye, jinak nepozoruju žádné chybky. Z hlediska loupání černé varianty - ano, drobné bílé oblasti v místech systémovéh konektoru a On Off tlačítka, ale nic co by mě trápilo.

Výdrž oproti Desire dvojnásobná - dva dny bez problémů, na konci je kolem 20%.

Díky za názory ohledně té pohotovostní WiFi, na případné dotazy na tento stroj rád odpovím.
Naposledy upravil(a) Sepp dne čtv 07. čer 2012 11:12:43, celkem upraveno 1 x.
robsol
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 04. srp 2011 6:34:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7

Re: NAstavení WiFi / automatické zapínání / spotřeba Wifi mo

Příspěvek od robsol »

Pokud ti vydrží 2 dny tak on/off WiFi bych vůbec neřešil :-)
Sepp
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: sob 21. kvě 2011 17:04:24
Typ mobilu / ROM: HTC One S
Twitter: Yerycho

Re: WiFi - je nutno vypínat? (spotřeba v režimu vyhledávání,

Příspěvek od Sepp »

Je mi jasné, že bys neřešil, ale mě to zajímá prostě jen z hlediska úspory energie, zda WiFi v stand by režimu žere a kolik. Je otravné stále myslet na to, že přijdu domů, do práce, a zapínám WiFi a při odchodu naopak vypínám, líbilo by se mi to automaticky. Ale tak nějak se mi zdá, že když telefon neustále scanuje dostupné sítě a hledá tu, která je pro něj "známá", tak to taky musí stát nějakou energii.

Má někdo tip, jak toto řešit?
David1982
Robot
Příspěvky: 1154
Registrován: sob 20. lis 2010 17:07:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: WiFi - je nutno vypínat? (spotřeba v režimu vyhledávání,

Příspěvek od David1982 »

http://androidforum.cz/easy-profiles-sn ... ilit=handy

podívej se tady, je to na profily a program by měl umět i přeoínání profilů podle BTS, tedy jakmile se telefon přihlásí na vysílač poblíž tvého domu, tak se aktivuje zvolený profil a zapne se ti i wifi, jakmile odejdeš a telefon se přepne na jiný vysílač, tak se opět změní profil a vypne se ti wifi a zapnou se ti třeba datat. Musíš to prostudovat.
Odpovědět

Zpět na „HTC One S“