HTC One SHlasitost zvukového výstupu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
misisska
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC One S
Twitter: @misisska
Rom: 4.1.2
Kontaktovat uživatele:

Hlasitost zvukového výstupu

Příspěvek od misisska » pát 24. říj 2014 22:03:04

Čau,
asi budu za idiota, ale nezdá se vám, že telefon nějak potichu hraje z výdechu repráčku na zádech? Měla jsem stejný problém na HTC One X, reklamace nic nevyřešila, ale tam bylo potichu i sluchátko. Jenže škvíry u výdechů repráčků jsou tak malé, že prost nejdou normálně vyčistit, pokud mám tedy správný dojem, že to hraje potichu, protože je to pěkně zanešeno potem, mastnotou a prachem. Mikrofon, který taky fungoval napůl šel pěkně vyčistit vytáhnutím prachové "zátky" ale s těmi repráky je to prostě nemožné. Musela bych fetovat, abych měla tak tenkou jehlu a navíc u mikrofonu to šlo "vyloupnout" ven, kdežto tady to max zatlačím do telefonu, což mě taky pěkně s... Jenže třeba to není prachem ale něčím jiným. Aspoň nějaká rada? Jsem z toho na prášky, kolikrát už ho neslyším ani zvonit.
Díkec.

Za svůj dosavadní život jsem měla 54 Android telefonů. Mám to vypisovat?

Autor tohoto vlákna
misisska
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasitost zvukového výstupu

Příspěvek od misisska » sob 14. úno 2015 14:48:52

Tak si odpovím po dlouhé době sama. Výrobce, díky tomu, že udělal supr nápad dírek ve výdechu reproduktoru si u mě podepsal svou vlastní smrt. Musela jsem sundat kryty a dírku po dírce prostě prošťouchnout špendlíkem, abych odsud vyštrachala bordel zrající tři léta v těchto dírkách. Práce na hodinu, ale telefon hraje jak novej :-)

Cleric
Kyborg
Reputace: 107
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia 1
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » sob 14. úno 2015 15:08:09

Raz za čas to chce prostě rozebrat, člověk neví co tam roste :clap: A po tolika letech se ani nedivím.....

Autor tohoto vlákna
misisska
Stálý androiďák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misisska » ned 15. úno 2015 22:53:50

:palec: chtěla bych vidět pipinky, co si koupí telefon a po třech letech ho rozebírají :D kamarádka měla černobílou Nokii a pořád si stěžovala, že jí přestávají fungovat tlačítka. No, stačilo sundat kryt a vyčistit :-D Mě se právě do toho rozebírání taky nechtělo a navíc to nebylo jediné HTCD, které mělo tento problém. Už jsem se s tím setkala u HTC One X, ale tam ten plast tak jednoduše sundat nešel.... Takže zlaté One S :-)

Odpovědět

Zpět na „HTC One S“