Nástroje pro práciFormát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Tedy veškeré ftp/ssh/rdp/vnc aplikace. Aplikace pro správu telefonu ,paměti,služeb atd.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
stavros01
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14. lis 2022 7:03:02
Typ mobilu / ROM: Reálné c11

Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od stavros01 »

Ahoj všem,omlouvám se pokud tu již dotaz byl.
Nedokážu v tel.naformatovat se kartu přímo na Fat 32.Pokud jí totiž pak použijí v televizi,kartu to nedetekuje.Nelze použít formát exfat,ntfs.
Existuje prosím app,která mi dá na výběr a já žádám přímo FAT32?. Upozorňuji,že nevlastním PC ani notebook,děkuji všem za trpělivost se staršími ročníky😉
Mirdyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: sob 16. lis 2019 7:43:11
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 lite EMUI 10

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od Mirdyn »

Ne, to nejde. Požádat někoho kdo má počítač a nepoužívat rychlé formátování.
lucidam
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 15. kvě 2023 16:12:19
Typ mobilu / ROM: nokia
Kontaktovat uživatele:

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od lucidam »

Ahoj! Pokud potřebuješ naformátovat SD kartu přímo na souborový systém FAT32 a nemáš k dispozici počítač ani notebook, existuje několik možností, které můžeš vyzkoušet:

Aplikace pro formátování na mobilu: V obchodě s aplikacemi pro Android můžeš najít různé aplikace, které umožňují formátování SD karet přímo na FAT32. Stačí vyhledat "SD card formatter" nebo "FAT32 formatter" a zkusit některou z dostupných aplikací.

Fotoaparát nebo kamera: Pokud máš fotoaparát nebo kameru, které podporují formátování paměťových karet, můžeš je použít k naformátování karty přímo na FAT32. Obvykle mají tato zařízení možnost formátování karty ve svém menu nebo nastavení.

Externí formátovací zařízení: Existují také externí zařízení, jako například adaptéry nebo čtečky SD karet, které se připojují k mobilu nebo tabletu a umožňují formátování karet na různé souborové systémy, včetně FAT32.

Je důležité si uvědomit, že ne všechny televize podporují formát FAT32 a mohou mít omezení na podporované souborové systémy. Proto je dobré zkontrolovat specifikace televize nebo se podívat do návodu, abys se ujistil, že televize je schopna číst SD kartu formátovanou jako FAT32.

Doufám, že ti tyto možnosti pomohou a že budeš moci správně naformátovat svou SD kartu pro použití v televizi. Pokud máš další otázky, neváhej se zeptat. Hodně štěstí a přeji ti hezký den!
Pokemon Infinite Fusion
Andreaa23
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. črc 2023 3:30:18
Typ mobilu / ROM: sony
Mobil 2 / ROM: lumia

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od Andreaa23 »

FAT32 i ExFAT budou telefony Android akceptovány jako výchozí typy systému souborů. Pokud je úložná kapacita vaší SD karty menší než 32 GB, můžete ji naformátovat jako FAT32. Když úložný prostor na SD kartě přesáhne 64 GB, můžete jako formát DMV Practice Test vybrat ExFAT.
markmiller
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. črc 2023 5:06:02

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od markmiller »

Thank you for your amazing essay; I really enjoyed it and will recommend it to my blog section mapquest driving directions
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od Mishack »

stavros01 píše: pon 14. lis 2022 7:19:35 Nedokážu v tel.naformatovat se kartu přímo na Fat 32.
Dle této wiki by to mělo jít - https://www.wikihow.com/Format-an-SD-Card-on-Android - je to v angličtině, ale dle obrázku je co celkem jasný.

stavros01 píše: pon 14. lis 2022 7:19:35 Existuje prosím app,která mi dá na výběr a já žádám přímo FAT32?.
Našel jsem pouze app AParted - https://play.google.com/store/apps/deta ... at.AParted - ale pry je plná reklam.
EDIT: Těch aplikací je tam více, ale jsou to dost často scam aplikace. AParted jsem našel na XDA foru a vypádá důvěryhodně.
Josh54
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. lis 2023 16:04:54

Re: Formát SD karty pouze v telefonu na fat 32

Příspěvek od Josh54 »

Both FAT32 and ExFAT will be accepted as default file system formats by Android phones. When the storage capacity of your SD card is less than 32GB, you can format it as FAT32. When the storage space on the SD card exceeds 64GB, Drift Boss you can select ExFAT as the format.
Odpovědět

Zpět na „Nástroje pro práci“