Zenithink ZT280-C91Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Odpovědět
sniffer
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 25. lis 2010 13:52:09
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: Zenithink C91 Upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od sniffer »

Jakým způsobem měníte obrázek na ploše. Pokut použiji jiný, než který je standartně k vybrání, tak se změní rozlišení a nedá se na to dívat.
PabloQ
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: sob 07. dub 2012 16:47:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note III Neo
Tablet: ASUS Transformer Pad TF300T-1K125A, 32GB + 32GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od PabloQ »

sniffer píše:Jakým způsobem měníte obrázek na ploše. Pokut použiji jiný, než který je standartně k vybrání, tak se změní rozlišení a nedá se na to dívat.
Tak k tomuto dotazu bych se připojil. Možnosti jako v mém starém HTC Touch HD s Win Mob.6.1. mi opravdu moc nevyhovují. Jak na to stejně jako u PC s Win XP či 7. Prostě zobrazit celý obraz a mít ho na každé obrazovce, místo dělení do jednotlivých obrazovek po částech a ještě s ořezem???
Uživatelský avatar
HoviXXX
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20. črc 2010 19:15:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 Neo

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od HoviXXX »

tak k tomu obrázku,aby byl na každé ploše stejný je zapotřebí launcher,třeba go launcher ex to umí.
S3 Neo rooted :-)
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od czvagy »

Zkoušeli jste napojit tablet k periferiím? HDD, DVD, bezdrátová klávesnice, myš... ?
Jaký doporučujete launcher?
Uživatelský avatar
HoviXXX
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20. črc 2010 19:15:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 Neo

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od HoviXXX »

já jsem zkoušel myš a usb disk a vše pěkně v pohodě funguje. takze klávesnice taky akorát pochybuju dvd,ta externí co mam má 2 usb na napájení,jedno je málo...ale jinak jak říkám,problém neni.
S3 Neo rooted :-)
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Bezdrátový set (klávesnice, myš) + propojení přes HDMI s TV je funkční a skvělá kombinace...
1+1 64GB Sandstone Black / COS
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Zenithink© ZT280-C9r1 s ICS

Příspěvek od czvagy »

Tak jsem zjistil, ze vestaveny prohlizec nepodporuje nektere webove funkce jako napriklad stahovani z odkazu nebo vnorene odkazy v ramci stranky.
To napr. podporuje Opera, ale tam mi zas nejede Flash.
Zkousel jsem Chrome beta, jenze nejde nainstalovat z Marketu. Stahl jsem jej proto z XDA, ale ten sycak mi pri instalaci do C91 hlasi, ze je mozne instalovat pouze do prostredi ICS.
Nemate nekdo funkci Chrome, ktery jede na tomhle tabletu?
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To ti fash nejede ani v Opeře Mobile?
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od czvagy »

Tomáš Kubec píše:To ti fash nejede ani v Opeře Mobile?
Nejede. Kdyz nainstaluji Adobe flash 10.2, ktry je ulozeny na interni SD karte, prestane fungovat vestaveny browser. Kdyz opet odinstaluji, browser se rozebehne.

Btw. Nemate nekdo apk google mapy? Chtel jsem tu predinstalovanou nahradit tou z Marketu, jenze jsem ji pred odinstalaci zapomel zazalohovat. No a ta z Marketu neni seZenithinkem kompatibilni :'(
vojtechmiller
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 10. dub 2012 8:11:06
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od vojtechmiller »

Tak mi dneska dorazil a nejde ani spustit, nemate nekdo nejaky tip?
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

czvagy: v Dolphinovi HD mi šlape všechno
maps máš tady :) http://www.megashare.com/4149365

vojtechmiller: hodit na nabíječku a držet dýl vypínač - tak 5s :-)
vojtechmiller
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 10. dub 2012 8:11:06
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od vojtechmiller »

To Tego1 : tak zapnout jde, ale má nejspíš spatnej kontakt na displeji,protože musím celej tablet zkroutit aby se na displeji něco objevilo :(
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

Hm,to máš sice blbý, ale mohlo být i hůř. Jestli ho máš z Čech, tak samozřejmě reklamovat, ale jestli z Číny, tak si vyber, jestli platit poštovný a čekat 2 měsíce, nebo jestli si troufneš ho otevřít a pořádně zapojit ten placatej konektor, co vede k displeji. Teda jestli tablet teď naběhne - to asi po tom zkroucení poznáš. A když budeš opatrnej, tak se ti možná povede otevřít tak, že ani nebude poznat, žes to zkoušel a o záruku nepřijdeš :)
Uživatelský avatar
HoviXXX
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20. črc 2010 19:15:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 Neo

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od HoviXXX »

Hlavne s ním nekrut,ten displej neni z gumy. doporučuju rozebrat a zapojit ten konektor k displayi pořádně,je to celkem častá závada jak jsem koukal. to zvladnes,jsou to 2 šrouby.
S3 Neo rooted :-)
vojtechmiller
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 10. dub 2012 8:11:06
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od vojtechmiller »

NN nemam ho z Čech, kupoval jsem ho z toho odkazu co Lossi, a mel sem stesti neplatil sem naštěstí clo ani DPH aspoň něco když nešel. Včera sem ho rozebral docvak tam ten konektor a je to v poho. Snažil sem se rozchodit nějaké hry a nepodařilo se mi spustit ani jednu hru od gameloft ani od ea, někdo nějaký tip?
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Podívej se na slatedroidforum,najdeš tam spoustu užitečného...
1+1 64GB Sandstone Black / COS
Uživatelský avatar
HoviXXX
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: úte 20. črc 2010 19:15:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3 Neo

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od HoviXXX »

NEBo si to tady pořádně precti,asi zpět o 1 stránku jsem to někomu radil...jinak me jdou všechny od gameloftu.
S3 Neo rooted :-)
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

Spíš jak rozchodit jakejkoliv firewall a link2sd, to by mě zajímalo. :-)
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Firewall nevím, resp. nevím k čemu je to na tabletu dobrý :) a app na sdkartu jdou přesouvat nativně v ICS, ne?
1+1 64GB Sandstone Black / COS
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

chal píše:Firewall nevím, resp. nevím k čemu je to na tabletu dobrý :) a app na sdkartu jdou přesouvat nativně v ICS, ne?
Kéž by se ozval i někdo, kdo ví :-D
Firewall je firewall, pokud se nepřipojuješ nikdy k netu, tak je ti k ničemu, pokud jo, tak je k tomu samému jako na PC. ;-)
A rozdíl app2sd a link2sd je taky poměrně jasný, pro mě přinejmenším proto, aby se násilně neukončovaly aplikace při připojení k PC (dualmount mi taky jaksi nefunguje), pak proto, že se toho dá přesunout podstatně víc a třeba i aby nebyl takovej bordel na SD.
Obojí používám v mobilu, takže mám porovnání mít a nemít.
Ideálně bych chtěl aplikace linkovat na vnitřní NAND, která je jinak k ničemu, nebo aspoň mi přijde podstatně logičtější, aby aplikace byly na ní a media a ostatní kraviny na SD. Ale zatím všechny snahy marné - zkoušel jsem novou partition na NAND i na SD, ale systém žádnou automaticky nemountnul a ani různé partition info softy pro tablet jí neviděly. Možná by to někdo zvládnul spravit scriptem? Takže kdyby někdo věděl jak

1. zprovoznit nějaký ten firewall
2. přesvědčit systém, aby mountnul další partition na SD (nebo dokonce na NAND), případně jak změnit velikosti systémových partitions na NAND
3. schovat status bar - nějak přepínatelně, ne natrvalo :-)
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Ten FW, pominu, na to asi máme jiný názor...nicméně:
dle diskuze na slatedroid na interní NAND app nedostaneš i kdyby ses rozkrájel, slouží pouze k ukládání médií. Toto ti nefunguje: http://forum.xda-developers.com/wiki/SD ... rtitioning ?
Jinak ke skrývání statusbaru, mrkni sem: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1535740
1+1 64GB Sandstone Black / COS
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

No, jestli nemáš FW na PC, tak ho nebudeš mít ani na tabletu a telefonu. Někomu ale může vadit, že mu přehrávač hudby na PC leze někam na net, že mu kalkulačka na telefonu leze do kontaktů, na SD a na net apod. Mohl bys namítnout, že se přístup do kontaktů apod. bloknout via permissions, ale řada aplikací pak padá.
Já mám např v telefonu víc osobních info, než v PC,takže.. No a někdy si člověk chce před zakoupením vyzkoušet aplikaci, která nemá demo/trial.. :-)
Někdo by ještě mohl zažertovat o instalaci softu jen z důvěryhodných zdrojů. :-D
GestureControl jsem zkoušel včera, se snad >20 kombinacemi device/parser a nic. :-(
Návod na formátování se bude hodit ostatním, až se povede donutit tu mrchu namontovat další partition, já s tím problém nemám, jak jsem už naznačil, tak
mi to chodí na founu.
A s NAND bych neházel flintu do žita, už jsem četl návod na přesunutí her od Gameloftu na NAND.
Máme 8GB NAND čip, kterej je rozdělenej na další partitions a jejich velikost je určena při flashi ROM, takže změna velikosti není nemožná (viz poznámka u poslední ROM: System part resize to 512MB). Zvětšení /data o aspoň 1GB na úkor /flash by uvítal kde kdo, ale to už je vyšší level.
Někdo sběhlý v linuxu by ale mohl skriptem tu mrchu přesvědčit k namontování 2. partition, ať na SD, nebo NAND.
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Na pc fw pouzivam,ma tam opodstatneni. Na zablokovani app pristupu k netu fakt neni potreba a pokud ti kalkulacka leze do kontaktu, tak to mas fajn kalkulacku :-) Ted jsem zkusil posledni verzi gesturecontrol a funguje presne, tak jak je popsano, pro skryvani statusbaru jsem si jen vytvoril vlastni gesto.
1+1 64GB Sandstone Black / COS
tego1
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. dub 2012 16:59:05
Typ mobilu / ROM: SE Xperia mini pro 2GHz
Tablet: Zenithink ZT282 C91 upgrade

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od tego1 »

Diskuse o (ne)užitečnosti FW nemá cenu, v minulosti probíhaly na poli PC a nijak nedopadly, názory jednotlivých stran byly stále stejné, jen se postupně měnil poměr sil. :-) Prostě každý dle svého uvážení. Kalkulačka byl jen záměrně absurdní příklad, žádnou takovou nemám, ale o nic absurdnější, než např to, že kontakty žádá např. Turbo GPS 2 nebo Zedge.

Mohl bys kouknout do Gesturecontrols do settings - advanced, co ti hlásí v těch dvou override volbách?
pcword
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: pon 25. dub 2011 6:52:24
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z2
Tablet: Lenovo Yoga 3 10

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od pcword »

Mám dotaz jak nejlépe připojit tablet ZT 280-c91 s LCD TV FULL HD ...scháněl jsem redukci mini HDMI a nic nebo je epší koupit kabel mini HDMI s klasickým HDMI a dát spojku mezi HDMI kabely
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od chal »

Pouzivam obyc digitus kabel miniHdmi x Hdmi a vysledek je impozantni.
1+1 64GB Sandstone Black / COS
Lossi
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. bře 2011 17:24:03
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade + ZTE V967S
Tablet: Apple iPad Air + Zenithink ZT-280 C91 upgrade
Rom: mironet

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od Lossi »

Já jsem si koupil tento: http://viewitem.eim.ebay.cz/MINI-HDMI-T ... 95559/item a spokojenost, nádherný obraz
vojtechmiller
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 10. dub 2012 8:11:06
Typ mobilu / ROM: Nexus S

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od vojtechmiller »

Dneska jsem zapinal tablet a jak je tam při spouštění bílý nápis android tak mi cely zcervenal a objevuje se to i v některých hrách, ze je místo bile barvy červená, nepomáhá nic. Nesetkal jste se s tím někdo?
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od czvagy »

Nesetkal. Zeptám se slovy klasika: má to vliv na funkci? Pokud ne, proč ti to vadí?
Tipoval bych, že jsi před tím něco instaloval a to něco to způsobilo.
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Zenithink© ZT280-C91 s ICS

Příspěvek od czvagy »

Běhá vám Chrome Beta respektive jde vám vůbec nainstalovat? Mně ne, dokonce po instalaci napíše, že nemám ICS.
Odpovědět

Zpět na „Zenithink ZT280-C91“