Huawei Honor 1 - obecná diskuzeProblémy se zvukem ve sluchátkách při změně ROM

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Neuro
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei U8860 4.0.3 B939

Problémy se zvukem ve sluchátkách při změně ROM

Příspěvek od Neuro » pát 09. kvě 2014 18:20:55

Zdravím. Prvně se chci omluvit, pokud už toto někde je řešené, nicméně ať jsem to formuloval jak jsem to formuloval, tak mi to odkaz na toto fórum nikdy nevyplivlo :) Nyní už ale k věci, mám Honora už asi 2 roky, a protože mně už tovární 2.3.6ka začínala výkonostně štvát, rozhodl jsem se nainstaloval 4.0.3 podle návodu na tomto fóru. Všechno šlo v pořádku, nikde žádná chyba, telefon je po wipu a pouze pár nainstalovaných aplikacích opravdu svižnější, nicméně zvuk ze sluchátek, je oproti 2.3.6 naprosto tragicky slabý, a to tak že v MHD jde song jenom těžko slyšet. Jsem si 100% jistý že se nejedná o žádnou hardwarovou chybu, protože ta se přeinstalováním ROMky jen těžko vytvoří, navíc jsem se zeptal kamaráda co Honora má taky a potkal ho ten samý problém, takže to musí být zakopané někde jinde.

Snažil jsem se to vyřešit i pomocí různých aplikací na storu, žádná nepomohla. Zkoušel jsem i nainstalovat jiný přehrávač, v mém případě se jednalo o Pow**amp (snad takto neporušuju žádná pravidla, proto ty hvězdičky), kde se skutečně za použití různých nastavení dá mluvit o jistém pokroku, ale že by to v porovnání s 2.3.6kou kde mi to téměř trhalo uši byl nějaký zázrak, to se říci nedá. No nebudu ale dále zdržovat, už takhle je to určitě dlouhé :D Máte s tím tedy někdo nějaké zkušenosti, popřípadě nápad na řešení? Díky moc za každou odpověď :)

Pixmar
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor

Re: Problémy se zvukem ve sluchátkách při změně ROM

Příspěvek od Pixmar » stř 14. kvě 2014 17:42:06

Už se to tu také řešilo, mám stejný problém, vyzkoušel jsem více ROM i několik APP a nepomohlo nic, nyní tam mám 4.1.2 Cyanogen Mod a přijde mi to o něco lepší, nicméně ... není to furt ono :cry:

Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 1 - obecná diskuze“