Xperia PXperia P problem s pripojenim usb

Sony
Odpovědět
portvis
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01. zář 2012 14:44:12
Typ mobilu / ROM: Xperia P

Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od portvis »

Mám tento telefon asi dva dni predtym som mal wildfire s, mam problem ho pripojit k pc, nainstaloval som PC Companion no po pripojeni telefonu sa absolutne nic nestane, spusti sa nabijanie no v horenj liste sa ziadne mozznosti pripojenie ani ni c podobne nezobrazi a PC Companion tak isto neregistruje ziadne pripojenie... neviete mi niekto poradit ? dakujem..
PavelR21
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 31. srp 2012 20:42:44
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od PavelR21 »

Pokud ti nejde telefon připojit pomocí USB kabelu, tak ho můžeš připojit pomocí Wifi nebo Bluetooth.
Problém s připojením skrze USB bych řešil následovně:
tvůj počítač má určitě více než jeden USB port, tak zkus kabel zastrčit do jiného USB portu, poté druhý konec kabelu zapoj do mobilu. Pokud program automaticky telefon nerozpozná, tak postup opakuj (odpojíš kabel od mobilu a poté od PC).
Tento návod máš přímo i v programu: "Postup při připojení".
PavelR21
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 31. srp 2012 20:42:44
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od PavelR21 »

Počkej... teď mi trkla jedna věc. :) Píšeš, že se začne pouze nabíjet, na displeji se ti objeví pouze ikonka znázorňující proces nabíjení. To dělá, když máš telefon zcela vypnutej, aby ho aplikace rozpoznala, musí být zapnutej (nemusíš zadávat PIN a "přihlašovat se", stačí ten stav zapnutí, kdy funguje jen tísňové volání).
portvis
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01. zář 2012 14:44:12
Typ mobilu / ROM: Xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od portvis »

dik, ale zase tak retardovany nie osm aby som hento vsetko nevyskusal, moj porblem je v tom ze telefon vobec nerozpozna pripojenie usb k pc, potrebujem vesdeit ci sa to da neikde nastavit v nastaveniach alebo neic podobne, ci trepa neico doinstalovat..
PavelR21
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 31. srp 2012 20:42:44
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od PavelR21 »

Nic doinstalovávat není třeba. PC Companion obsahuje všechny potřebné ovladače, stejně tak není třeba nic nastavovat zvlášť v telefonu. Pokud to stále nejde, tak je možné, že je něco se samotným kabelem (používáš originální kabel, co byl v balení?). Můžeš ještě zkusit restartovat telefon, viz příručka k mobilu.
portvis
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01. zář 2012 14:44:12
Typ mobilu / ROM: Xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od portvis »

ano oreginal kabel, je uplne novy takzhe by nemalo byt s nim nic,,, vyskusam dik.. este je mozno chyba v pc vyskusam na inom pc a uvidim...
marilin
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. zář 2012 10:28:03
Typ mobilu / ROM: xperia P

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od marilin »

Zdravim vas, ja mam podobny problem, pc cez program pc companion a telefon sa vobec nevidia. Bez problemu mi nainstalovalo pc companion, ale stale sa mi zobrazuje, ze telefon nieje pripojeni a skusila som vsetko restartovat, znova instalovat ale stale nic, presla som si priruckami, nastaveniami uz naozaj neviem. Pocitac mi tel vidi aj sa viem dostat do suborov ale neviem tam nic kopirovat, viete mi s tymto poradit? som zufala dik
hule
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10. srp 2014 6:18:28
Typ mobilu / ROM: Samsung GT-S5830i

Re: Xperia P problem s pripojenim usb

Příspěvek od hule »

zdravím,já mám zas problém s tím že mi sony pc companion vůbec nejde nainstalovat :(
Odpovědět

Zpět na „Xperia P“