Xperia PlaySE Xperia Play

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xperia Play

SE Xperia Play

Příspěvek od Ace » stř 29. čer 2011 19:13:54

Obrázek

rozměry a hmotnost: 119 × 62 × 16 mm, 175 g
displej: 4'', TFT LCD, 480 × 854, 16 mil. b., kapacitní
sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS, EDGE, HSDPA (10,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
konektivita: microUSB, Bluetooth, Wi-Fi
paměť: 400 MB, 512 MB RAM, microSDHC
baterie: 1 500 mAh, procesor: Scorpion 1 000 MHz, GPU: Adreno 205
hudba: FM rádio, 3,5mm jack, stereorep.
fotoaparát: 5Mpx (2 592 × 1 944), video (800x480, někde se píše 1 280 × 720, někde zase 720p v budoucnu po update FW), autofocus, diodový blesk

Protože nám ještě nestihli založit sekci o tomhle kousku od SE, a protože mě dost zajímá, dělám tak aspoň provizorně já :)
Nechce se mi věřit, že tu ještě není ani jeden majitel, takže se vás co ho máte ptám - spokojeni? Není těch 175g moc cítit v kapse? Nějaká zákeřnost, kterou by měli zákazníci vědět před koupí? Jakej je displej ve srovnání třeba s Galaxy S? (tam mi docela vadí ten rastr... ) Jak je na tom s citlivostí GPS?
V neposlední řadě - jde to Rootnout?

hudasp
Droid
Typ mobilu / ROM: HTC One X
Twitter: HUdasp
Tablet: EEE TF101
Kontaktovat uživatele:

Re: SE Xperia Play

Příspěvek od hudasp » stř 29. čer 2011 19:47:54

Root jede, co vim, tak pracujou na tom renomovaní pánové, chtěj na ni naroubovat CyanogenMod 7. Displej je údajně tragédie v dané cenové skupině - klasika TFT bez žádných věcí navíc (ani ten Bravia engine). S GPS u Scorpiona nebejvá problém. Jinak prej se chystá verze s HDMI konektorem, možná lepší počkat na ni.

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » stř 29. čer 2011 20:37:42

vidíš, to HDMI mi ušlo. Budou tam i nějaký další novinky? HDMI mě moc nebere, ale kdyby tam byl lepší foťák s Exmor R, Amoled/Bravia displej, nebo podpora MKV, tak už by mě to možná donutilo si počkat...

I když nevím, už se dost těším a momentálně jedinej důvod proč ho ještě nemám je, že dostatečná výplata dojde až v srpnu :)

hudasp
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hudasp » stř 29. čer 2011 20:43:09

AMOLED určitě nebude, Bravia je jen na obrázky a videa, takže tak napůl. Exmor by v příští verzi neměl chybět. Osobně Play je víc kompromisů, než užitku - PSx hry si zahraješ stejně luxusně na jakymkoliv silnějšim telefonu s HW klávesnicí a hry jsou dělaný povětšinou na dotykáče. A upravený na Play jsou pěkně mastný.

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » stř 29. čer 2011 21:14:26

Mno, trochu jsem pročítal net a podle hodně lidí byla ta verze s HDMI jen pro E3... což mi přijde jako zvrácenost, když už to vyvinuli, ale marketing už jsem viděl vymyslet mnohem větší prasárny. Takže bych další verzi Play nečekal dřív než tak za rok...

Mně právě jde o ty speciální a PS hry (třeba Star battalion je super) a možnost ovládat je tím PS ovladačem (tekken)... Snahu hrát matláním po displeji nesnáším. předtím jsem i zvažoval něco s Qwerty na způsob Samsung Epic 4G, jenže ten v evropě nefunguje a srovnatelnej telefon (1ghz, 4´ displej, klávesnice) se nevyrábí... Droid3 má nekompatibilní rozlišení, moc se mi nelíbí a ještě není na trhu, takže počáteční cena zase bude tak 14k :lol:

hudasp
Droid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hudasp » stř 29. čer 2011 21:17:05

Milestone 2 i Milestone 1 na PSx hry by měli stačit bez problémů. Kdysi jsem pařil ještě na PSX4Droid na M1 a jeĺo to v pohodě. Od tý doby uplynulo mnoho času, přišel daleko lépe odlazenější FPse a CM7 pro M1. Takže dvoujádro fakt netřeba.

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 29. črc 2011 20:32:37

nemáte někdo tip na obchod v brně kde ho koupit?
Chci šedivku kvůli ceně ... Ale zase aby něco znamenala záruka u nich, ne aby to bylo jako jisté obchody, kde mě při každé závadě pošlou do (_._) a navíc mi prodají ukradenej použitej telefon z německa s vyměněným krytem a neoriginální baterií. :lol:
Prostě chci funglovku, ale za cenu 8-9 tisíc s použitelnou zárukou, a nejlépe bílou :)

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 05. srp 2011 11:15:05

Tak už ho mám... v bílé barvě vypadá dost luxusně, zpracování super, displej úžasnej ( co byste taky chtěli, přechod z nokie 5800 :lol: ) ...
Ten rozdíl oproti symbianu úplně bere dech, a to tam mám teprv android 2.3.2, myslím že už je novější:
-Všechny přechody a animace plynulý
-kapacitní displej oproti rezistivnímu skvělej
-skoro na nic nemusím čekat (kromě třeba spouštění PSX her)
-posouvání a zoomování fotek nebo internetu jede krásně plynule
-Rockplayer přehrává xvid seriály naprosto s přehledem i titulkama... .
-hry jsou jedním slovem super, ještě před 10 lety jsem hrál podobný na PC... Crash je prostě stará klasika z dětství :) A když ukážete kámošce, že máte na mobilu Sims 3, tak se úplně rozteče :DD
-hlasový vyhledávání a přepis textu - no tak tohle je jednoduše geniální, proč bych se drbal s klávesnicí, když mu to můžu nadiktovat :lol: Ačkoliv v Oskárkovi mi to vloží asi pět možných verzí toho co jsem řekl, nevíte jak to spravit?

A teď pár výhrad:
-lesklej povrch telefonu, žádný pogumování, takže to občas docela klouže v ruce, navíc ani nemá dírku na poutko... tohle SE docela nevychytal u herního mobilu
-malý PS ovladače - ze začátku se mi to zdálo strašně titěrný, teď po pár hodinách hraní už si zvykám a nechcípám každých 5 sekund :D takže počítám že se to za pár dní poddá. S tím souvisí i to, že ten telefon je při hraní docela malej, máte pocit že držíte relativně tenkou placku.
-multitasking v androidu - absolutně nemám tušení co mi jede na pozadí a nemůžu to ukončit, většina aplikací se ani neobtěžuje mít tlačítko EXIT, zmáčknutí home buttonu vyvolá jen ikony 8 posledních spuštěných aplikací, přičemž nemáte tucha která z nich ještě jede a která ne. Tohle mě zatím štve asi nejvíc, ale snad se to bude dát nějak vošéfovat, ještě jsem se po tom nepídil.
-psaní na malé klávesnici - to je něco děsnýho, občas se třeba 5x opravuju... velká je o něco lepší, ale pořád žádná sláva. Taky předpokládám že si časem zvyknu.
-váha a rozměry - co si budeme povídat, váží to skoro 2x tolik než třeba Galaxy S a není to zrovna titěrný. Ale s tím jsem počítal už když jsem ho vybíral a velkej displej se na malej telefon zkrátka nevleze :)

Možná vám ten seznam výhrad bude připadat děsivej, ale tak to vůbec není, jsou to spíš všechny problémy co jsem na něm našel, jinak je perfektní a vřele doporučuju. ;)

adis002
Robot
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adis002 » pát 05. srp 2011 11:51:25

1)lesklej povrch telefonu, žádný pogumování, takže to občas docela klouže v ruce, navíc ani nemá dírku na poutko... tohle SE docela nevychytal u herního mobilu
2)malý PS ovladače - ze začátku se mi to zdálo strašně titěrný, teď po pár hodinách hraní už si zvykám a nechcípám každých 5 sekund :D takže počítám že se to za pár dní poddá. S tím souvisí i to, že ten telefon je při hraní docela malej, máte pocit že držíte relativně tenkou placku.
3)multitasking v androidu - absolutně nemám tušení co mi jede na pozadí a nemůžu to ukončit, většina aplikací se ani neobtěžuje mít tlačítko EXIT, zmáčknutí home buttonu vyvolá jen ikony 8 posledních spuštěných aplikací, přičemž nemáte tucha která z nich ještě jede a která ne. Tohle mě zatím štve asi nejvíc, ale snad se to bude dát nějak vošéfovat, ještě jsem se po tom nepídil.
4)psaní na malé klávesnici - to je něco děsnýho, občas se třeba 5x opravuju... velká je o něco lepší, ale pořád žádná sláva. Taky předpokládám že si časem zvyknu.
5)váha a rozměry - co si budeme povídat, váží to skoro 2x tolik než třeba Galaxy S a není to zrovna titěrný. Ale s tím jsem počítal už když jsem ho vybíral a velkej displej se na malej telefon zkrátka nevleze :)
1) Ano, SE občas nedomýšlí své zařízení (vlastně s Androidem nedomyslel pořádně ani jedno, ale kdo ano? Jen je to u SE trochu podstatnější), ale to, že dal už v době vydání procesor, který byl zastaralý, to se u herního modelu asi těžko dá odpustit (měla mít 2 jádro Tegru 2 a byl by to fascinující mobil)
2) na tlačítka se zvyknout dá, měl jsem Play v ruce a zvykl jsem si rychle, jediné co mi ale přijde nepoužitelné jsou ty dva optické "digitální páčky"
4) musí se ti na ni psát líp jak na 5800 :) a zvykneš si :)
5) je to "herní" mobil :) navíc vysouvací :)

osobně bych do mobilu na hry co má v sobě Quallcom (ještě k tomu předpotopní :) ), ale chápu tvoji volbu :)
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne pát 05. srp 2011 12:23:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: naprosto nepovolaná rada na task killer si žádala smazání
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 05. srp 2011 13:46:20

ramon.dexter: Hele mazat to nemusíš, i kdyby se mi to nějak povedlo rozes*at, tak to formát řeší :) Každopádně když si serfuju po netu a najednou se mi to začne cukat, protože Android se rozhodl zrovna ukončit pět aplikací, nebo garbage collector projít 100MB alokované paměti, tak mě to štve a ano, dokázal bych si to líp zařídit sám. (reakce na SZ)
Ale to je celkem bezpředmětná debata, Play má v už od výrobce v nastavení správce spuštěných úloh(teď jsem ho našel :) ), kterej to dokáže i ukončovat, takže žádnej task killer není třeba.

adis002: Dvoujádro bych (zatím) ani nechtěl, jednovláknovou aplikaci ti neurychlí, jen by víc žralo baterii a nevydrželo by to ani těch 5 hodin hraní :) Až začnou vznikat multithreaded hry, tak si je možná nevychutnám v plné kvalitě, ale výrobci na 100% uvedou i jednodušší verze, protože tržní podíl dvoujader je nula nula nic, zatímco 1GHz procesory se už začínají dost rozšiřovat. A s gamepadem si zahraju rozhodně líp než to matlat v lepší grafice po displeji, toť můj pohled na věc :)

CelticUnion
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelticUnion » pon 15. srp 2011 18:22:22

Taktéo vyzerá limitovaná Minecraft edícia :)

článok:http://androidhryaplikacie.sk/?p=4730
Obrázek

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » sob 20. srp 2011 13:34:34

Nechápu co na tom minecraftu lidi vidí, postavit tam jenom malej barák musí trvat hodiny :)

Jinak vyšel novej FW - 4.0.A.2.368 . Podpora xLoud pro hlasitější zvuk z repráků a landscape homescreen, kdyžtak potom napíšu co se změnilo.

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 07. říj 2011 11:04:55

mno, sice to moc nevypadá, že by ji tu měl i někdo jinej, ale třeba jen nerad píše :D

Vyšel nám další FW 4.0.1.A.0.283, povyšující na Android 2.3.4. Změny kterých jsem si všiml:

- delší výdrž na baterii když s tím člověk nic nedělá
- nahrávání 720p @ 25fps videa s kontinuálním autofokusem :)
- možnost dělat screenshoty po zmáčknutí ON tlačítka
- možnost nastavení intenzity podsvícení se zachováním regulace čidlem
- Crash bandicoot si stáhl 500MB update, smázlo mi to uloženou pozici (naštěstí ne ty co se ukládají na "memory stick") a nevidím rozdíl :D
- klávesnice má možnost psát Swype-ováním, ačkoliv na chuť jsem tomu nepřišel, slovník je mizernej a píšu mnohem rychleji ťukáním, delší slova znamenají 5x objíždět celej displej
- zamykání telefonu provází jiná animace, ne vypnutí televize, ale postupný stmívání směrem k prostředku displeje, to předtím se mi asi líbilo víc
- zálohování dat aplikací a hesel wifi sítí na serverech google (to se mi zdá trošku podezřelý, ale ve své podstatě je mi to jedno, google ke mně domů nepojede))
- statusy z FB v telefonním seznamu, prudce využitelná záležitost :lol:

další věci co hlásí lidi z XDA:
- rychlejší telefon (možná, nejde to změřit)
- lepší signál wifi (neměl jsem problém)
- větší provázání s FB

Koblížek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: Koblizekdk
Tablet: iPad 16GB Wi-Fi + 3G

Příspěvek od Koblížek » pát 21. říj 2011 6:19:50

Zdravím,

to je tu tak málo lidí s tímto telefonem, že tu ještě nemá sekci? Můj bratr ho bude mít, tak by h se rád dozvěděl jestli jsou nějaké ROMky apod. :)

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 21. říj 2011 7:12:17

Tohle jsem zatím moc neřešil, romka od SE mi přijde výborná, až na to pár drobností (nedá se fotit tlačítkem, jen displejem; nabíjím to klidně dvakrát denně když si píšu na icq...)

Ale už vyšel CynogenMod, takže jestli chce zkoušet... http://www.cyanogenmod.com/devices/sony ... a-play-gsm

Co se týče jeho rozšíření, bavil jsem se o tom telefonu s jedním prodavačem v obchodě a ten mi říkal že je to tragédie, prý se neprodává skoro vůbec... A tak nějak jsme se shodli na tom, že Sony ericsson udělal chybu s tou cenou - vyrobil telefon pro mladý lidi a nalepil na něj cenovku 12k, takže na to žádnej mladej člověk nemá :DD

Smoog
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Play

Příspěvek od Smoog » pon 21. lis 2011 21:53:19

Koukam je to tady nejake mrtvé. Jinak jsem další z majitelu Playe a zatém na 2.3.4 jede krásně, tak sem zvědav co vydrží vysouvací díl, gamepad :-D

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » úte 22. lis 2011 12:27:12

Taak už existuje i jednoduchej způsob jak to rootnout bez dvojnásobnýho flashování různých FW a kernelů :)
Teď jsem to vyzkoušel a za hodinu hotovo, jen jsem myslel, že po rootu budu moct odinstalovat systémový aplikace... zjevně ne :D
Edit: jde to, ale ne systémovým nástrojem, hledejte na marketu Root uninstaller.

http://www.svetandroida.cz/easy-rooting ... mem-201111

Lurk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SE xperia play

Příspěvek od Lurk » stř 23. lis 2011 20:34:25

ahoj,
nevim kam to vlozit kdyz xperia play nema svoji vlastni sekci tak to pridam sem.

Play jsem koupil zhruba pred ctyrmi tydny a nyni mi s ni nastali problemy...telefon mi ve hrach zacal celkem dost lagovat a hry se staly nehratelne. Koukal jsem na RAM a vetsinou mam volnych kolem 80 RAM z celkovych 367? (nekdy to klesne i na 50-60RAM, tzn, ze RAMky vyuzivam vetsinou nad 80%) A jeste nevim, proc mi to udava total RAM 367, kdyz vyrobce pise 512 :roll:

Dejou se nekomu pri hrach taky lagy anebo je to jenom muj pripad? Hry jsem zatim zkousel pouze Asphalt 6 a Dungeon Hunter 2. Muzu rict, ze u Asphaltu pomuze vypnuti a zapnuti telefonu, potom lagy zmizely, jenze resit to vzdycky timto zpusobem, kdyz si budu chtit jit neco zahrat, mi prijde dost naprd. Pripadne ma nekdo nejaky tip, jak by slo telefon optimalizovat? Necekal jsem, ze kdyz si koupim "herni" telefon, tak ze budu muset resit takoveto problemy.

Pokud se nekomu neco takoveho stalo a podarilo se mu to vyresit, budu vdecny za jeho radu pripadne i dalsi zkusenosti, diky moc za budouci reakce ;)

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » stř 23. lis 2011 23:40:11

To je daň za to, jak android pracuje s pamětí. Aby tím uživatele neotravoval, nechává většinu aplikací jet na pozadí a ukončuje je, až potřebuje další paměť. Kvůli tomu to ale laguje a občas blbne... Co se ramky týče, fyzicky je tam 512MB, ale část z toho je alokovaná jako paměť grafickýho čipu, část používá android jako cache a část sežere sám jako OS. Ve výsledku mám po čistým startu 200, max 220MB volné...

Já to řeším aplikací Fast reboot (killne většinu procesů co může) a ještě myslím ES task manager mi na plochu hodil takovej widget s obrázkem sluníčka a mraku, když na něj kliknu, udělá něco podobnýho. Takže kdykoliv chci jít hrát, kliknu na tyhle dvě ikonky a mám paměti dost :)
Obrázek

Lurk
Nové Androidě

Příspěvek od Lurk » čtv 24. lis 2011 13:17:44

Tak jsem vyzkoušel fast reset a problémy mi nezmizely :-/,hlavně během chvilky mám stejně zase paměť skoro zappnenou. Po resetu měla paměť volných 164 ram a po pár minutách byla zase na 70...přitom bych řekl,že ani s tím by neměl být problém si dobře zahrát.podle toho co jsem zkoušel hledat na jiných fórech mi prijdde,že lidí kteří by měli s Xplay problémy je minimum...anebo na tom hrají jen minimálně a a jsou to hry typu angry birds :-)

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » čtv 24. lis 2011 16:17:02

To ti neporadím, mně tyhle dvě ikonky stačí a hry se mi nesekají... Ale je jasný že před těma nejnáročnějšíma typu NOVA 2 je vždycky lepší restart telefonu, pokud si to chceš užít na maximum .
A jako s Angry birds opatrně, to není zrovna jednoduchá hra :P Koukal jsem dovnitř a interpretujou se tam LUA skripty, celá hra je kvůli náročnosti psaná v C++, používá C++ fyzikální engine (Box2D) a v některých levelech ani tohle není dost a začíná se sekat :)

Lurk
Nové Androidě

Příspěvek od Lurk » čtv 24. lis 2011 21:07:54

a restart provadis jak? pres nejakou aplikaci anebo klasicky vypnout a zapnout mobil? :) Ja to zkousel takto a dungeon hunter behal jako nikdy predtim...:) Jen mi to ale prijde jako zdlouhave, resit to takto. Nechapu, proc do herniho mobilu nedali alespon vice RAM. Nebo kdyby se aspon ty hry nenabizely jako optimalizovane pro XPLAY...

No zkusim asi vratit telefon do firemniho nastaveni a dat tam jen minimum pouzivanych aplikaci a uvidim co se stane.

Jo a taky jsem nekde cetl, ze to "nasilne" ukoncovani aplikaci muze nicit baterku? je to vubec mozne?

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » čtv 24. lis 2011 22:45:11

jj, vypnout a zapnout... Obávám se, že jediná optimalizace co provedli je podpora toho gamepadu, ale tak můžem být radi i za to :)
Docela se bojím co s tím telefonem provede upgrade na ICS, přece jenom je tam dost nových funkcí a nerad bych se dočkal toho, že budu mít z 512MB nějakých 100.
Ještě mě napadá, že si můžeš odemčít bootloader a naflashovat tam nějakou minimalistickou romku (myslím že Cyanogen se takhle profiluje), pak té paměti bude o něco víc...

Ničení baterky - podle toho co vím o počítačích (a že toho vím celkem dost) je to blbost. Prostě to jen ukončí pár procesů, to děláš pokaždé když vypneš program a s baterkou to nemá co dělat.

Lurk
Nové Androidě

Příspěvek od Lurk » pát 25. lis 2011 22:25:02

Ace píše:jj, vypnout a zapnout... Obávám se, že jediná optimalizace co provedli je podpora toho gamepadu, ale tak můžem být radi i za to :)
Docela se bojím co s tím telefonem provede upgrade na ICS, přece jenom je tam dost nových funkcí a nerad bych se dočkal toho, že budu mít z 512MB nějakých 100.
Ještě mě napadá, že si můžeš odemčít bootloader a naflashovat tam nějakou minimalistickou romku (myslím že Cyanogen se takhle profiluje), pak té paměti bude o něco víc...

Ničení baterky - podle toho co vím o počítačích (a že toho vím celkem dost) je to blbost. Prostě to jen ukončí pár procesů, to děláš pokaždé když vypneš program a s baterkou to nemá co dělat.

No jeste uvidim jestli play nepustim nakonec k vode az dohraju par her. Skoda ze to poradne nedomysleli a nedali tam vetsi RAMku kdyz je to takhle...anebo skoda ze nejde dokoupit, potom by to byl opravdu super telefon :)

A jeste jsem se chtel zeptat na jednu vec...nezkousel si nekdy koukat pomoci nejake programu na android logy (myslim, ze pouzivam System tuner)? obcas mi tam behaji i nejake errory a podle hlasek je obcas tezke poznat, o co se jedna - ani google nepomohl. Ja jen jestli je to normalni :(

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » sob 26. lis 2011 1:07:26

teď jsem si ten system tuner nainstaloval a během pěti minut mi to vyplodilo asi sto stran textu :DD
Koukal jsem na ten log a nic závažnýho sem tam neviděl - hlášky o vynuceným uvolnění paměti garbage collectorem, výjimky běžících aplikací (třeba pokus o přepnutí focusu na aplikaci která už ho má), neúspěšný volání systémových funkcí... nic co by uživatele mělo zajímat. Aby tam člověk cokoliv změnil, musel by mít dost hluboký znalosti architektury linuxu.

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » pát 17. úno 2012 19:48:43

Nezkoušeli jste někdo flashnout ICS z XDA? ( http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1431608 )
Dá se to normálně používat, nebo to je pořád zabugovaný?

Autor tohoto vlákna
Ace
Nové Androidě

Příspěvek od Ace » sob 06. říj 2012 0:41:26

Teď jsem si koupil 3600mAh baterku a silně doporučuju, namísto pěti hodin v akci teď telefon vydrží odhadem tak 12-15, ještě se mi ho nepovedlo přes den vybít a to jsem si s ním hrál skoro neustále, měl zapnutý data a buď byl na internetu, hrál nebo sledoval filmy :)
2 obří baterky a větší kryt za 600 i s poštovným tady: http://www.ebay.com/itm/2X-EXTENDED-360 ... 3cc8f7a58c

Nevýhoda je ta, že z telefonu je docela solidní a těžká cihla, která už jde v kapse vidět a cítit... Ale za tu výdrž to stojí, už se nemusíte omezovat :DD

vychos
Nové Androidě

Příspěvek od vychos » stř 12. pro 2012 15:33:29

Nechci zbytecne zakladat novy topic. Chtel bych se zeptat, PC software mi nabizi k Xperii Play aktualizaci (4.0.2.a.0.42), skryva se pod timto oznacenim Android 2.3.4 ? Protoze novejsi zbytecne nechci, nejsem si jisty jestli na Play vubec novejsi jak 2.3.4 je. Dekuji

//Edit: Tak uz vyreseno, je to 2.3.4.
Naposledy upravil(a) vychos dne stř 12. pro 2012 21:56:59, celkem upraveno 1 x.

Bartman541
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: 774999657

Google play na xperia play

Příspěvek od Bartman541 » stř 12. pro 2012 20:54:14

Mám problém s telefonem Sony ericsson xperia play. Nejde mi aktualizovat android market na google play, prosím o pomoc a děkuji za radu :)

sharal
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play
Mobil 2 / ROM: Gigabyte GSmart Roma R2 PLUS

Re: Google play na xperia play

Příspěvek od sharal » čtv 27. pro 2012 16:36:28

Bartman541 píše:Mám problém s telefonem Sony ericsson xperia play. Nejde mi aktualizovat android market na google play, prosím o pomoc a děkuji za radu :)
Mě se to aktualizovalo hned, jak jsem ho zapl, takže ti to musí jít :D

Jinak si na tem mobil nestěžuju, ba naopak. Jede na něm i většina nových her s luxusní grafikou a přez herní tlačítka se paří suprově. Ostatní vybavení super. Ten, kdo rád paří, chce moderní vybavenej telefon stvořenej pro hry a nepotřebuje mít telefon nejvyšší třídy, ať si Xperii Play koupí, já jsem s ní spokojenej :D

Někteří tu kritizujou hardware, ono se může zdát, že 512MB RAM a 1GHz CPU nebude stačit, to ale vůbec neni pravda. Telefon je svižnej a pracuje skvěle, moderní hry typu Wild Blood, N.O.V.A. 3, Dead Trigger, NFS Most Wanted atd. jedou uplně v pohodě, bez lagů. Dokonce i asi nejlíp vypadající androidová hra Modern Combat 4 jede uplně krásně. Hry z PS1 taky jedou dobře. Přez herní klávesy se hraje skvěle. Co se týče toho displaye, tak je kapacitní (krásně reaguje na dotyk) a i barvy má super. Že je ale TFT to trochu zamrzí, hlavně na přímym slunci, kdy je někdy problém i přečíst hodiny. Jinak si nemůžu stěžovat :)

Odpovědět

Zpět na „Xperia Play“