FireMotorola Fire

Motorola
Odpovědět
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1809
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Motorola Fire

Příspěvek od Supík »

Motorola Fire
Rozlišení displeje320x240
Velikost displeje2,8"- dotykový, TFT , 143 ppi 
Počet barev262000
CPU600 MHz (Qualcomm (grafické jádro Adreno 200)
RAM256MB
Paměťová kartaano(microSD do 32GB)
Interní paměť512MB
Verze OSAndroid 2.3 Gingerbread
Fotoaparát3,2Mpix (bez autofokusu)
Přísvětlení (blesk)
KonektivitaWCDMA 2100/900, GSM 1800/1900/850/900, HSDPA 7.2 Mbps (Kategorie 7/8), EDGE Třídy 12, Wi-Fi 802.11b/g/n
BluetoothStereo Bluetooth, Třída 2, Verze 2.1 + EDR
GPSano (+A-GPS)
Kapacita akumulátoru1420mAh
Délka hovoruaž 614 minut; až 476 minut (3G)
Pohotovostní dobaaž 737 hodin; až 662 hodin (3G)
Hmotnost110g
Rozměry160x80x13,5mm
Senzorysvětelný, pohybový, akcelerometr
Další technologieFM( s RDS) ,qwertz klávesnice, microUSB, 3,5 mm, 
Odkaz na wikihttp://wiki.androidforum.cz/index.php/Motorola_Fire
Odkaz na RSShttp://androidforum.cz/feed.php?f=326
Co vás na telefonu potěšilo a co zklamalo? Napišme si o tom! :)
Má někdo zkušenost s tím to telefonem? Jak dlouho vydrží na příjmu pokud se válí v kapse jako druhý telefon a čeká jestli se někdy někdo ozve?
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
pedrosadc
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: sob 02. črc 2011 13:49:07
Typ mobilu / ROM: NEXUS S

Re: Motorola Fire

Příspěvek od pedrosadc »

Ahoj koupil jsem ženě fire xt530 ten nemá klavesnici jinak parametry stejne, vydrží je nedostizny klidne 5dnu.
Vit-ass
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. říj 2012 21:01:01
Typ mobilu / ROM: Motorola Fire XT311

Re: Motorola Fire

Příspěvek od Vit-ass »

Zatím spokojenost, výdrž baterie, pokud si na něm člověk nehraje a nemá zaplou WiFi, GPS,.. tak cca 5dní, a to jsem měl tak 2-3 krátké hovory denně, takže poměrně dobré. Procesor je trošku slabší, ale dá se to skousnout, chce to jen kapku trpělivosti. Foťák, no zkrátka když v tom nehrká zrcadlo nedá se mluvit o foťáku, ale i vůči jiným telefonum bych řekl že nic moc. Vnitřní paměť mizerná, přemýšlím o nějakém rozšíření na SD kartu. Nejlepší na tom telefonu je vlastně ta klávesnice, která umožňuje lepší kontakt s klávesnicí. Android klávesnice je pro mě nepoužitelná, nezvedám prsty. Nejvíce mě ale mrzí ukončení vývoje Androidu pro MM Fire který se tak zastavil na 2.3.4
Upozorneni: Me odpovedi na foru mohou obsahovat stopove mnozstvi sarkasmu, ironie a jinych forem humoru. U citlivych jedincu mohou vyvolavat ruzne formy alergicke reakce.
Odpovědět

Zpět na „Fire“