Servisy HTCOprava signálu HTC Desire A8181

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Daragon
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor H30-U10

Oprava signálu HTC Desire A8181

Příspěvek od Daragon » pát 28. pro 2018 22:03:55

Zdravím,

našiel som svoj prvý dotykový telefón a zažívam nostalgiu. Rozhodol som sa ho zo zábavy opraviť. Potrebujem zabezpečiť signál. V minulosti sa mi rozsypala anténa a mobil stratil signál. Takže bol nepoužiteľný. Snažil som sa to opravovať (teraz viem, že hlúpymi nápadmi, ktoré mali za následok terajšie problémy - mal som 15). Podarilo sa mi zohnať anténu a po výmene je ten istý problém, pretože jednu pružinku - kontakt, som predtým pokazil cínom. Pri oprave (predošlej opravy :D ) som sa snažil naspájkovať z iného mobilu tie dva zlaté kontakty. Mobil mal signál ale len dve čiarky, potom vypadával, občas nabehol naplno, zas spadol :roll: . Tak som to celé rozložil a ostalo mi to tak ako vidíte na obrázku.
Prišiel som po radu a skúsenosti, či je možné to nejako spraviť. Doska je plne funkčná, použitú si dokážem zohnať za 10€, ale nechcem do toho dávať peniaze keď nemusím :D . A nehovoriac o celom mobile, ten dokážem zohnať za 18€, ale ide o princíp práve tej opravy, dúfam, že ma chápete.
Obr.:

Ďakujem.

S pozdravom,
Daragon

Autor tohoto vlákna
Daragon
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor H30-U10

Re: Oprava signálu HTC Desire A8181

Příspěvek od Daragon » pon 31. pro 2018 11:46:58

Nikto nič? :?