Servisy HTCHTC Desire 300

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
PetrNovotný
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06. zář 2016 12:17:56
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 300

HTC Desire 300

Příspěvek od PetrNovotný »

Dobrý den prosím je tady někdo kdo by mi napsal podrobněji pokud je to vlastně možné jak zprovoznit telefon HTC Desire 300.Můj problém spočívá v tom ,že telefon dceři jel strašně pomalu tak jsem si na netu našel návod jak ho dát do továrního nastavení tím že jsem udělal Factory reset. Potom resetu telefon naběhnul v pohodě,jenže když jsem tam pak dal sd kartu telefon hrubě zpomalil a nešlo napsat ani sms .Tak jsem sd kartu opět vyjmul telefon spustil ale byl pořád pomalý.Myslel jsem si že když udělám ještě jednou ten Factory reset tak telefon zase pojede v pohodě a kartu už tam nedám.Jenže telefon již nenaběhnul.První polovina vypadala v pořádku jako že se resetoval jenže pak zůstal seklý na display se oběvilo HTC a bílé pozadí.Dál už nejel.Zůstal tak až do vybití baterie.CCa po týdnu jsem telefon zapnul najela první obrazovka HTC a po asi třech minutách nápis ANDROID na černém pozadí a dále se již nikam nepohnul.Vím z vlastní zkušenosti s tabletem že se dál nahrát nějaký soubor na sd kartu a tím ho dát do původního stavu.Jenže tady k tomu telefonu jsem bohužel ten soubor nenašel a bohužel neumím anglicky abych si poradil na jiných webech.Pročetl jsem na techto stránkách spoustu návodů ,ale mooc se v tom nevyznám.Pokud by byl někdo ochoten mi poradit nebo napsat budu mooc šťastný. petrnovo1@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Servisy HTC“