Servisy SamsungPo hard factory resetu se nedaří ověřit účet google

Moderátor: verny94

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
burgva2
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Tab A ST 585

Po hard factory resetu se nedaří ověřit účet google

Příspěvek od burgva2 » čtv 25. bře 2021 5:09:38

Dobrý den,

Syn zapomněl gesto na tablet a nedařilo se mu příhlásit, jelikož nebyla jiná cesta, udělal jsem hard factory reset.
po něm na mě opět čekala výzva na zadání gesta, ale už zde byla i možnost se přihlásit na účet google.

Účet jsem vyplnil správně i heslo, ale vždy se na konci objeví hláška, že se něco pokazilo a ať to zkusím znovu.
Zkusil jsem to minimálně 10x i s restartem a pod., ale stále se mi nedaří ověřit účet google.

Poradíte prosím někdo ?
Samsung podpora mi moc nepomohla

Děkuji

-Pavel-
Kyborg
Reputace: 66
Typ mobilu / ROM: Galaxy S21 5G

Re: Po hard factory resetu se nedaří ověřit účet google

Příspěvek od -Pavel- » čtv 25. bře 2021 8:32:19

Když to píše, že se něco pokazilo, tak jsou špatně registrační údaje, nebo jeden z nich. Jsou tam volby: zapomenutý email a zapomenuté heslo, vyzkoušej oboje, ať máš jistotu, budeš potřebovat sekundární e-mail. Včera jsem řešil stejný problém, jen na jiném zařízení. Pokud je to opravdu tvůj tablet, tak v pohodě, ale pokud ne, tak to zabal.
Samsung Galaxy S21 5G 128GB Phantom Gray - Spigen Liquid Air Black
Intel® Core™ i5-8300H 4GHz / Kingston 32GB DDR4 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 4GB / ADATA SSD 512GB / Seagate HDD 2TB - 1TB
24.5" Acer Predator XB253QGP / Acer Predator Cestus 350

Odpovědět

Zpět na „Servisy Samsung“