Servisy LGKam s ním? (LG G2)

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
Džůny
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 02. srp 2014 13:54:48
Typ mobilu / ROM: LG G3 [Fulmics 4.2] Root + TWRP
Mobil 2 / ROM: LG G2 [Stock 5.0.2]

Kam s ním? (LG G2)

Příspěvek od Džůny »

Mám G2 po záruční opravě z Britexu, měnil se displej. Po dvou měsících jsem si všiml, že se na levé straně odlepuje (je vidět mezera a prosvítá tam podsvícení displeje). Neřešil jsem, mám kryt, který to drží pohromadě. Jenže pár dní zpátky se na displeji vyblily barvy; asi jako když fotku upravíte s jasem na maximum a kontrastem na minimum. Celé spektrum barev se posunulo a nešlo přečíst vůbec nic. Po restartu OK, za 30 minut to udělalo znovu. Poklepal jsem na displej prstem trochu razantněji než normálně a srovnalo se to, od té doby nic, ale jsem dost neklidný.

Můj tip je odfláknutá oprava, uvolněný konektor, špatně přilepený displej… Otázka je co s tím teď. Udělal jsem malý průzkum (recenze, zkušenosti lidí) a popravdě, mám opravdu strach to tam poslat znovu. Nechci být 30 dní bez telefonu jen proto, aby to zase dojeb*li, nebo vrátili s tím, že se závada neprojevila.

Kdyby šlo jen o opětovné nalepení displeje a kontrolu konektoru za pětikilo, tak to radši dám jinam a zaplatím si zachování mých nervů. Jenže to zase přijdu o záruku, co? Nikdy by mě nenapadlo, že bude mít v ČR LG jen jeden smluvní servis, a to ještě takový mizerný. Je to fakt smutné, když musíte vybírat zařízení podle (ne)kvality následného servisu, která by měla být automaticky na dobré úrovni. Příště už asi holt LG obejdu obloukem, a myslím, že jim o tom i dám vědět, aby měli nějaké povědomí o tom, co se s jejich telefony a zákazníky děje.

Abych se ale taky na něco zeptal: podělí se se mnou někdo o dobrý, ověřený (nejen) LG servis na Moravě, kterému bych to mohl svěřit?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Kam s ním? (LG G2)

Příspěvek od LivArt »

Normálně to vrať Britexu, máš na to půl roku záruku, tak ať se snaží.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam s ním? (LG G2)

Příspěvek od unavix »

Ideální kdyby sis mohl dojet na Kladno osobně a trošku jim tam vyprat "žrádlo". Britex je takovým šlendriánem profláknutý.

Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
Džůny
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: sob 02. srp 2014 13:54:48
Typ mobilu / ROM: LG G3 [Fulmics 4.2] Root + TWRP
Mobil 2 / ROM: LG G2 [Stock 5.0.2]

Re: Kam s ním? (LG G2)

Příspěvek od Džůny »

Hm, a je to tady.

30.6. odeslán balík, 9.7. mi přišel e-mail, že je telefon poškozený. Vyžádal jsem si fotky, dnes přišly.

Je to takhle popraskané po celé pravé straně, i napravo u slotu na SIM. Při odeslání to tam 100% nemohlo být, vytahoval jsem SIM, telefon jsem čistil, všiml bych si.

https://www.dropbox.com/s/mayx6dlt6qfbp ... 1.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/alkfggk1troos ... 2.jpg?dl=0

Co si o tom myslíte? :/
xposed12
Androiďák!
Příspěvky: 402
Registrován: úte 09. zář 2014 10:05:19
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 8
Tablet: Ainol Novo Elf II

Re: Kam s ním? (LG G2)

Příspěvek od xposed12 »

bohuzial tie fotky nejdu. A je velka skoda ,ze si to nepofotil pred odoslanim do Britexu. Lebo teraz je to tvrdenie proti tvrdeniu. Plus je este otazne ako si to zabalil.

OT: Mne v britexe mali prehrat sw a prisli na neodborny zasah do telefonu bol pouzity neoriginalny diel displej plus ramcek. Ten neoriginalny diel dali ked mi praskol ramcek. Takze som opet bez telefonu telefon siel spet do servisu 2.10.2015 na opetovne posudenie a naslednu opravu.
Telefon: Samsung Galaxy S8 midnight black 64GB
Octopus Box: Repair LG phone and Samsung Phone.
Medusa J-TAG Box: Repair Boot/Flash,Read Boot/Flash,Write Boot/Flash,Erase Boot/Flash
HXC Magma BOX
Odpovědět

Zpět na „Servisy LG“