Servisy LGLG G3 - MT zaseknutý v nouzovém režimu

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
FilipCecil
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. led 2017 22:52:20
Typ mobilu / ROM: LG G3

LG G3 - MT zaseknutý v nouzovém režimu

Příspěvek od FilipCecil »

Ahoj všem,

již několik dní a nocí hledám po internetu nějaký způsob jak vyřešit můj problém, ale zatím nic nepomáhá. Doufám že mi zde někdo poradí.

Před několika dny při sledování videa se najedou vypnul zvukm zjistil jsem že přestalo fungovat tlačítko volumedown na zadní straně přístroje, restartoval jsem telefon a ten je od té doby v nouzovém režimu. Tlačítko je na dotek funkční, ale přístroj na jeho zmáčknutí nereaguje a myslí si že je pořád stisknuté , (kombinace power+volumedown spustí MT v nouzovém režimu) takže žádný restart nepomáhá. Odinstaloval jsem všechny aplikace včetně cache a dat a nic. Zkusil jsem facotry reset, ale v menu se nikam nedostanu protože zadní tlačítko nefunguje a nemohu se v menu pohybovat. Rozhodl jsem se pro výmenu tlačítka, pro jistotu jsem koupil celý zadní kryt s novými tlačítky včetně flexi kabelu a stále nic, telefon je pořád v nouzovém režimu a stále si myslí že je tlačítko volumedown stisknuté. Už opravdu nevím jak dál nebo kde by mohla být chyba. V servisu (iloveservice brno) mi řekli že by udělali to samé co já...
Na zahraničních fórech jsem se pouze dočetl že je to HW problém, ale nikdo nspecifikoval jaký

Nějaké tipy na opravu nebo tip kde by mohl alespoň být problém?

Díky moc
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: LG G3 - MT zaseknutý v nouzovém režimu

Příspěvek od LivArt »

Tak asi nějaký zkrat, ne?
Nedostala se ti tam voda?
Odpovědět

Zpět na „Servisy LG“