Huawei MediaPadHuawei MediaPad M2 WiFi

Odpovědět
Uživatelský avatar
peckamal
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: ned 03. kvě 2015 16:24:59
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od peckamal »

Ahoj, koupil jsem tento tablet, chtel jsem se vas zeptat tech co ho maji jake mate teploty v programu cpu-z? Poppripade zda by jste udelaly screen, Dekuji
Uživatelský avatar
madfox51
Stálý androiďák
Příspěvky: 149
Registrován: ned 11. bře 2012 12:36:36
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9 - Stock
Mobil 2 / ROM: SGS III - QS-i9300-KK - 4.4.2
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G - CM11-M12 Call ready :-)
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M2 8.0 16GB - Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od madfox51 »

Já ho pořídil pro svou drahou polovičku, tablet je skvělej , akorát mi vadí že nejde zapisovat na SD kartu třeba ES File Explorer File Managerem a nenašel jsem funkční Root, nemá s tím někdo zkušenosti?
Nemám rád lidi co neumí poděkovat :-(
No a :-)
stolka
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 01. dub 2014 6:06:15
Typ mobilu / ROM: LG G2
Tablet: Amazon Kindle Fire HD 7“

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od stolka »

Na XDA je funkční návod na root, sám jsem to podle něj dělal a vše v pohodě. http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=3322068" onclick="window.open(this.href);return false;
madfox51 píše:Já ho pořídil pro svou drahou polovičku, tablet je skvělej , akorát mi vadí že nejde zapisovat na SD kartu třeba ES File Explorer File Managerem a nenašel jsem funkční Root, nemá s tím někdo zkušenosti?
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od Tazz1 »

Mám velký dotaz. Jsem zvyklý psát za pomoci vnitřního slovníku (kdysi se snad nazýval T9, jak dnes, to netuším). Třeba napíšu "mesic" a v horním řádku vyberu "měsíc" nebo napíšu "mi" a vyberu "mít". Prostě se díky tomu dá psát rychle i s diakritikou. Funguje mi to naprosto normálně už na několikátém telefonu, funguje mi to skvěle i na tabletu Google Nexus 7 (2013)...jen tady ne. Chci psát "měsíc" a nabízí mi to "Můžeš" a ještě s velkým M. Naprosté nesmysly. Přitom mám snad vše zapnuté. Nevíte někdo v čem by mohl být problém ? Tablet je to super a nechce se mi ho zbavovat jen kvůli tomu. Ale zase na druhou stranu je to pro mě velmi důležité, hodně toho totiž napíšu. Díky
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od Tazz1 »

Nedávno u přítelkyně Honor 6, upgrade na Android 6 a Emui 4. U M2 stále Android 5 a Emui 3,1. Nevíte někdo, zda se také nechystá nějaký update ?
Adamánek
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 11. lis 2016 14:42:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Y6 II
Tablet: Huawei MediaPad M2 wifi

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od Adamánek »

Zdravim, mám taky tablet Huawei MediaPad M2 wifi, nevíte nějakých vzdělávacích aplikacích na to pro děcka? Mám kluka, 5 roků, hrozně rád na tom hraje hry a celkově má pozitivní vztah technice (to má asi po mě). Nechce si moct hrát s normálníma hračkama… Ale chci taky, aby dělal něco smysluplnýho, když má ten tablet pořád v ruce....
Uživatelský avatar
hrdinka
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 14. lis 2016 11:47:26
Typ mobilu / ROM: Huawei P8

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od hrdinka »

Adamánek: zkus google ne :D Aplikací najdeš hafo. Já znám od ségry jenom smart park a k tomu potřebuješ takový pero, se kterým děti píšou, malujou a milion dalších věcí… Netěř to hrozně baví. Jinak Tazz1: ja s tim měla tne samej problém, ale postupně jak jsem psala, tak jsem si vytvořila jakoby svojí “slovní zásobu”, kterou mi to postupem času začalo napovídat. :)
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od Tazz1 »

@hrdinka jak říkáš, už se toho hodně naučil a bude to jen lepší:-)
Adamánek
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pát 11. lis 2016 14:42:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Y6 II
Tablet: Huawei MediaPad M2 wifi

Re: Huawei MediaPad M2 WiFi

Příspěvek od Adamánek »

Najdu no, ale nic extra se mi nelíbilo, tak jsem se jenom optal. Tohle, cos mi poradila, zní celkem fajn, bych mu to mohl pořídit k Ježíškoj ;-)
Odpovědět

Zpět na „Huawei MediaPad“