AdventuryMonster Ninja - Celkem povedená návykovka

Moderátoři: Moderátoři Her, Moderátoři Her

Odpovědět
tommyp_
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. říj 2017 11:48:09

Monster Ninja - Celkem povedená návykovka

Příspěvek od tommyp_ »

Pokud vás baví hry jako je Jetpack Joyride, Doodle Jump, Temple Run, atd., tak jsem objevil něco úplně nového a musím říct, že mě to dost překvapilo. Jedná se o hru Monster Ninja, která je postavena na soutěžení o nejlepší skóre stejně jako dříve zmíněné hry.

Chytlo mě to snad na 2 hodiny v kuse, což se mi moc často u mobilních her nestává, tak jsem se rozhodl, že nebudu jen pasivní čtenář a podělím se o to s váma tady.

Hra spadá pod kategorii endless, což znamená vlastně nekonečná hra se zvyšující se obtížnosti, kde je cílem nahrát co nejvyšší skóre, viz dříve zmíněné hry. Ovládání je trochu něco nového, ale dá se na něho rychle zvyknout a čím víc hrajete, tím větší skill budete mít. Soupeřit se momentálně dá v online žebříčku proti ostatním hráčům. Trochu mi chybí propojení s Facebookem, abych mohl soupeřit i proti svým přátelům, ale hraje úplně nová, tak doufám, že se tam objeví i tato funkce.

Mimo high score jsou zde i achievementy, které můžete odemykat a svoji postavu můžete vylepšovat pomocí různých itemů v obchodě, lepší zbraně, atd. vám pak pomůžou v získání vyššího skóre.

Hra je navíc od českých vývojářů.

Stáhnout hru můžete zdarma na Google Play

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Adventury“