Sony Xperia SolaBaterie

Sony
Odpovědět
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Baterie

Příspěvek od winicek »

už delší dobu asi měsím mám problém s mobilem. Mobil vydrží nabitý v průměru asi nejdýl tak 10 hodin bez jakýkoliv činnosti. dnes mi vydržel asi 6 hodin s vyfocením pár fotek bez tefonování...Když jdu spát mobil je nabitý a ráno v 7 hodin je baterie zcela vybitá a mobil vyplý. také se mi stává, že mobil pár hodin drží pak zapnu wifi a baterka strmě padá dolů a např. při 70-60% se sám vypne a ji vybitý. Zkoušela jsem různé aplikace i obnovené továrních a stále nic. Na reklamaci byl již dvakrát, bez úspěchu. máte nějaké rady? děkuji
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Baterie

Příspěvek od LivArt »

Jestli to dělá i po obnovení továrních dat bez žádné tebou instalované aplikace, tak znova reklamovat.
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Re: Baterie

Příspěvek od winicek »

Ano dělá to i po obnovení továrních dat, i bez simky nebo i s jinou simkou. Problém je v servisu (Arvato), kde nic neobjevily už 2x. a prodejce nic dělat nechce.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Baterie

Příspěvek od LivArt »

Však to dej po třetí.
Uživatelský avatar
petulinka1
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 09. zář 2011 9:22:29
Typ mobilu / ROM: Xperia Neo
Bydliště: Čáslav/Pardubice

Re: Baterie

Příspěvek od petulinka1 »

u arvata je tohle normalni, bohuzel je to asi jedinej autorizovanej servis v CR a nejsou zrovna vstricny.... otazkou je, jestli ty predchozi reklamace byly uznany. pokud ano, pak to reklamuj potreti a telefon vrat/zadej za nej novej kus. pokud ne, tak si vymysli nejakou dalsi chybu fw. pripadne to jde obejit tak, ze das telefonu aktualizovat/opravit fw a nekdy v prubehu ty instalace ho proste odpojis od PC. das ho reklamovat s tim, ze proste nenabehne (reci o aktualizaci vynech).

PS: taky muze bejt problem v baterce samotny, zkusila bych tam hodit jinou (Sola vymennou baterku ma ne? mam v tom trochu bordel, jak si ted sony dela mobily, kde baterku vymenit nejde)
XPERIA Neo (unlock, root, SK-CZ XPERIA TEAM ROM EDT-2 ODEX, ultrabetatester, Kernel: stock)
SK-CZ Xperia Team
Není důležité, kolik lidí inhumuješ, důležité je, kolika lidem se nepodaří inhumovat tebe.
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Re: Baterie

Příspěvek od winicek »

to je právě to, že mi ty reklamace uznány nebyly, protože se závada neprojevila. Sola má integrovanou baterii, kterou vyměňují právě v servisu..dost mě to štve, protože ten telefon pořád nefunguje a nevím jak jim to mám dokázat. tak udělaj nějakej test baterie to vyjde v pohodě a pak se to za pár hodin stejně vyplne.
Uživatelský avatar
petulinka1
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 09. zář 2011 9:22:29
Typ mobilu / ROM: Xperia Neo
Bydliště: Čáslav/Pardubice

Re: Baterie

Příspěvek od petulinka1 »

tak pouzij tu ochcavku s aktualizaci, udelej to tak trikrat a telefon si muzes nechat vymenit nebo si vzit zpatky penize.... nebudu ti tady radit nejaky hratky s programkama, ono by to stejne asi moc nepomohlo...

PS: to, ze si ti ta ochcavka podarila, poznas podle toho, ze uz teleofn nezapnes ;)
XPERIA Neo (unlock, root, SK-CZ XPERIA TEAM ROM EDT-2 ODEX, ultrabetatester, Kernel: stock)
SK-CZ Xperia Team
Není důležité, kolik lidí inhumuješ, důležité je, kolika lidem se nepodaří inhumovat tebe.
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Re: Baterie

Příspěvek od winicek »

Díky za rady, tobě se to takhle podařilo?? a vyšlo to? a myslíš, že to v tom servisu nepoznají z čeho se to tak stalo?
Uživatelský avatar
petulinka1
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 09. zář 2011 9:22:29
Typ mobilu / ROM: Xperia Neo
Bydliště: Čáslav/Pardubice

Re: Baterie

Příspěvek od petulinka1 »

Já to díkybohu nepotrebovala, ale pouziva se to hodne ;)
XPERIA Neo (unlock, root, SK-CZ XPERIA TEAM ROM EDT-2 ODEX, ultrabetatester, Kernel: stock)
SK-CZ Xperia Team
Není důležité, kolik lidí inhumuješ, důležité je, kolika lidem se nepodaří inhumovat tebe.
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Re: Baterie

Příspěvek od winicek »

já se bojím , aby na tom v servise nedošly a neřekly,že jsem si to poškodila sama... Tak nevíš jak ostatní dopadly?
winicek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05. bře 2013 10:35:06
Typ mobilu / ROM: xperia sola

Re: Baterie

Příspěvek od winicek »

Takto to vypadá s baterií, včera mi to spadlo ze 70 % během minuty na 7% a pak se vypnul
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Sola“