Prestigio Multipad PMP7100D DUOG-Senzor na PMP7100 3G

Moderátoři: negrbob, negrbob

Pravidla fóra
Speciální pravidlo tohoto podfóra: Neprodlužujte výchozí vlákna tabletů nabalováním dalších dotazů. Zakládejte nová konkrétní vlákna!
Odpovědět
Rados92
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:07:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1
Tablet: Prestigio Multitab PMP7100D 3G

G-Senzor na PMP7100 3G

Příspěvek od Rados92 »

Mám problém s G-senzorem, nevím jestli je to u všech. Nemůžu hrát žádnou hru, kde se používá G-senzor, tedy třeba nějaké Need For Speed, kde nakláněním tabletu otáčím jako volantem. Tak samo teeter, jako že kulička, která se ovládá nakláněním tabletu, nefunguje jak by měla. Zkoušel jsem nějaké prográmky, na kalibraci senzoru, jako vodováhu a podobně, kde je možnost v nastavení kalibrovat g-senzor. U her mně to strašně štve, nic nejde hrát, protože třeba u těch aut, aby auto jelo rovně, musí tablet být na výšku. Samotná hra je ale na šířku, tedy vypadá to, jako by jste si svou televizi položili na levou stranu, obraz stále je jak byl, ale v té chvíli senzor je také jak má být, tedy i když je obraz na šířku a tablet na výšku, momentálně auto jede rovně. Ale to se fakt nedá takhle hrát.

Umíte někdo poradit? Je to vada tabletu, nebo softu v něm? Jsem naprosto bezradný, zkoušel jsem už snad všechno. V nastavení jsem možnost kalibrovat g-senzor nenašel.
Uživatelský avatar
scema
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 12. zář 2011 11:51:42
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 2 1GB
Tablet: Asus ZenPad 8 Z380C
Tablet 2 / ROM: Acer Iconia Tab A100

Re: G-Senzor na PMP7100 3G

Příspěvek od scema »

Ahoj ... neviem či ti dokážem poradiť, lebo ja tablet akosi na hry nepoužívam, ale viem, že sa podobný problém riešil v inom vlákne ... konkrétne tu: http://androidforum.cz/post506618.html#p506618
Nápíš, či to pomohlo ...
Rados92
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. kvě 2013 8:07:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1
Tablet: Prestigio Multitab PMP7100D 3G

Re: G-Senzor na PMP7100 3G

Příspěvek od Rados92 »

Nastavení/Zařízení/Zobrazení - Accelerometer coordinate system - nabídne ti dvě možnosti - Phone Mode a Tablet Mode...já to mám v režimu Phone Mode a vše je OK...
Jo, pomohlo. Taková ptákovina a jak mi to za 2 měsíce otrávilo život!!! Díky moc!
Uživatelský avatar
scema
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 12. zář 2011 11:51:42
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 2 1GB
Tablet: Asus ZenPad 8 Z380C
Tablet 2 / ROM: Acer Iconia Tab A100

Re: G-Senzor na PMP7100 3G

Příspěvek od scema »

Tak je dobre :D
Nieje zač ... :)
Keď sa mi dostal do rúk tento kúsok, tak som si preštudoval komplet všetko, čo sa o ňom tu na fóre o ňom píše, preto som si pamätal, že sa podobný problém už riešil :)
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP7100D DUO“