Prestigio Multipad PMP5880DPrestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Moderátoři: negrbob, negrbob

Pravidla fóra
Speciální pravidlo tohoto podfóra: Neprodlužujte výchozí vlákna tabletů nabalováním dalších dotazů. Zakládejte nová konkrétní vlákna!
Odpovědět
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Příspěvek od negrbob »

Tak snad od pristiho tydne konecne v prodeji. :)

http://www.alza.cz/prestigio-multipad-p ... 360182.htm

Zatim vyzkouseno GTA III a slape na plne detaily a stiny uplne v pohode.

V teto aplikaci prestoze to je benchmark to porazi Tegra3 co je v AT300 od Toshiby:
https://play.google.com/store/apps/deta ... RpZmllciJd

Jinak co jsem mel moznost byl v tom OS ICS 4.0.4 ale je mozne ze nova zasoba uz bude mit skutecne avizovany JB 4.1.

Obrázek
Naposledy upravil(a) negrbob dne stř 21. lis 2012 0:30:38, celkem upraveno 1 x.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od negrbob »

Tak prvni dojmy: tablet sviznej, zatim na ICS 4.0.4, GTA III slape jak po masle na plne detaily a stiny. displej ostrej jasnej ale IPS to neni :( Trosku tezsi, odhad tak 550gramu. Nabijet lze pouze pres adapter nikoliv pres mikro usb. Pouzdro "aktivni" kdyz se priklopi tak se tablet uspi. Nicmene system uchyceni tabletu v pouzdru je takovej zvlastni urcite to slo udelat lepe. Stylus s propiskou slape na jednicku.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Uživatelský avatar
sesposrals
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 07. lis 2012 18:38:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od sesposrals »

Tak to je super. Skoda ze nema IPS, ale to by pak stal o 2 litry vic, asi do nej pujdu.

EDIT:Na oficialni strance vyrobce je udavana vaha 450g.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od negrbob »

Jojo je fajn i kdyz 5580 je takova pritulnejsi :-) . Ta vaha je bohuzel opravdu vyssi nez uvadi vyrobce :-(
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
david2809
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. lis 2012 13:44:56
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note
Tablet: Asus EEE Pad Transformer + Prestigio MultiPad 5880

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od david2809 »

Taky mi dneska dorazil. První dojmy super, ale chci se zeptat..... Budete na něj lepit folii nebo ne?? :)
Uživatelský avatar
sesposrals
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 07. lis 2012 18:38:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od sesposrals »

Me take dnes dosel a lepit na nej asi nic nebudu.
konry
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. lis 2012 22:01:29
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od konry »

Zdravim,
dnes mi prisiel tento tablet a na prvy dojem nic moc. Na displeji sa mi zjavuje taky flak ako ked pritlacite nechet o lcdcko a neda sa mi aktualizovat na 4.1 JB. To by som vsetko dokazal ignorovat kedze sa ta smuha objavuje len pri dotyku avsak najhorsie je ze nefunguje google play, neda sa aktualizovat, neda sa stahovat. Na mojom mobily HTC Wildfire S mi prestal fungovat google play az po mesiaci... reset na tovarenske nastavenia pomohol ale u prestigio to vobec nepomaha....Mate niekto taky isty problem??
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od negrbob »

konry: Posli ho na reklamaci do servisu pac neco je spatne.

http://www.prestigio.cz/pickup
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
Thorr29
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09. lis 2012 22:13:55
Typ mobilu / ROM: Prestigio 5880D
Tablet: Prestigio PMP 5880D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od Thorr29 »

Tak tablet jsem obdržel ve středu, jeden místní prodejce mi ho přenechal za krásné 4 tisíce a zatím musím říct jsem docela překvapený, po všech varováních od čehokoliv co není apple anebo nemá alespoň 4 jádra a IPS, tak budu rád když mi pojede aspoň pár hodin wifi, jsem hodně mile překvapen! Dal jsem si rozpočet do 5 tisíc víc jsem do tohodle investovat nechtěl a po všech pročtených diskuzích jsem se na základě příspěvku tady o funkčnosti GTA 3 na téhle mašince rozhodl, že to za ten risk stojí a když mi v pondělí po předání nastudovaných informací pán z obchodu nabídl i super cenu tak jsem ho hned zaplatil a už jen čekal za jak dlouho začnu brečet nad tím kapacitním displeyem a abych řekl pravdu od středy jsem skoro otočil Death Really a nezkutečně si to užívám, vybavují se mi doby kdy jsem měl na HDD tolik co má tahle mašinka RAM a tahle hra me připravila o mnoho nervů a zřejmě i pár let života :D a možná i nějakou tu klávesnici, ale na tomhle si jen po delším hraní utřu zpocený prst a hraju dál, reaguje skvěle a ani po několika hodinovém hraní se tablet nijak neseká a bezproblémů pokračuje v práci kam si jen umanu. Myslím si osobně že nový procesor se Cortexu povedl a s použitými paměťmi a osvědčenou grafikou je tenhle tablet opravdu dobrá volba v poměru cena/výkon.

nemáte někdo bližší informace k Tabletu CRONO SOLUTIO 9,7" IPS? podle mých informací má mít stejný hardware ale 9,7" s 1024/768 s multidotykovým IPS, cena pod 5000 ale zatím to nikde nenabízí. zítra bych si ho snad měl mít možnost prohlédnout. :)
Thorr29
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09. lis 2012 22:13:55
Typ mobilu / ROM: Prestigio 5880D
Tablet: Prestigio PMP 5880D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od Thorr29 »

Ahoj tak snad to tu moc nezasiram, ale prave jsem zprovoznil 3G internet na mpm5880D s modemem e173 huanwei slape krasne staci odstranit jmeno heslo a nazev serveru, teda u poskytovatele t-mobile :-)

Mel bych dotaz jakou kdo pouzivate klavesnici s hacky a carkami?
MartyLiberty
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11. lis 2012 13:09:01
Typ mobilu / ROM: C902

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od MartyLiberty »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak je to s hrami na tomto tabletu. Rozjedete na něm ,,více zátěžové hry" a pokud ano tak pár příkladů.
Díky za informace
konry
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. lis 2012 22:01:29
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od konry »

MartyLiberty píše:Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak je to s hrami na tomto tabletu. Rozjedete na něm ,,více zátěžové hry" a pokud ano tak pár příkladů.
Díky za informace
Zatial som skusil NFS MW, GTA3, Shadowgun, Max payne a par odreagovaciek a vsetko slape na max bez akehokolvek lagu. Za tu cenu je to vazne super.
MartyLiberty
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11. lis 2012 13:09:01
Typ mobilu / ROM: C902

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od MartyLiberty »

konry píše:
MartyLiberty píše:Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak je to s hrami na tomto tabletu. Rozjedete na něm ,,více zátěžové hry" a pokud ano tak pár příkladů.
Díky za informace
Zatial som skusil NFS MW, GTA3, Shadowgun, Max payne a par odreagovaciek a vsetko slape na max bez akehokolvek lagu. Za tu cenu je to vazne super.
Díky za info.
Uživatelský avatar
sesposrals
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 07. lis 2012 18:38:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od sesposrals »

Tak menim nator na tento tablet.
Tablet slysitelne piska pri jakekoli urovni podsviceni.
Po uspani (vecer), rano nejde zapnout (tablet se uplne vypne!!), musim tlacitko power mackat tak 2min a az pak se zapne, navic je kdyz uz se konecne displej rozsviti slyset takove podivne cvaknuti, to ve me moc duvery nevyvolava.
Pozorovaci uhly jsou docela dobre, ale konkretne ten horni uhel je opravdu tragicky (asi uz jsem moc zhyckany SLCD a SAMOLED displeji z telefonu.
Tablet sem vazil a vazi zhruba 560g+-, coz se mi zda na tablet opravdu hodne, vyrobce udava 450g :|

A aby to nevyznelo uplne spatne, tablet je rozhodne velmi vykonny a vsechny hry co jsem zkousel na nem slapali bezproblemu. Z google play sli koupit vsechny hry, coz napr u cinskych tabletu muze byt s ofic rom problem. Jedinna hra co me nesla spustit byla GT academy od gameloftu :)

Tablet ale vracim.
Uživatelský avatar
adis002
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:23:17
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od adis002 »

sesposrals: nekoupils ty náhodou něco jiného? Protože IPS jsou skvělé displeje a co se váhy týče, tak pochybuju, že by výrobce v tomhle směru lhal (protože to je potom na žalobu a to nikdo nechce :-) ). Navíc to vypadá, že máš očividně špatný kus
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů
Uživatelský avatar
sesposrals
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 07. lis 2012 18:38:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od sesposrals »

Tento tablet nema IPS.
Uživatelský avatar
adis002
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:23:17
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od adis002 »

a jo, už špatně čtu.. ale i tak, displeje většinou nepískají ;)
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů
Uživatelský avatar
sesposrals
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 07. lis 2012 18:38:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od sesposrals »

Tak ten muj piska, prijd si ho poslechnout. A nepiska displej ale baterka, nikde sem nepsal ze piska displej.
Uživatelský avatar
adis002
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:23:17
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od adis002 »

Tak psals že píská při jakékoli úrovni podsvícení ;) takže jsem to bral tak že displej. prostě to reklamuj a nebo jestli jsi s tím fakt tak nespokojený, tak vrať :-)
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů
Pkiii
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 11. lis 2012 22:13:44
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Tablet: PMP5770D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od Pkiii »

Já ho tedy nevážil, ale když jsem ho držel v ruce (včetně toho pouzdra), tak (a nejen) mně připadl překvapivě velice těžký. Zajímavý je ten v pouzdře vložený stylus, takové příslušenství se asi moc často nevidí.
86_luca
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. lis 2012 10:55:00
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od 86_luca »

Zdravím,
pořídila jsem si tento tablet, nejsem vůbec technicky nadaná a rozumím jen připojení přes wifi, ale už ne připojení 3G (když jsem se při nákupu zeptala, jestli je možné s tabletem připojení k internetu, tak mi jen řekli, že ano), tak až teď zjišťuji, že těch způsobů je několik a proto bych chtěla poradit, jestli je možné zařídit k tomuto tabletu jiné připojení než přes wifi (např. přes mobilního operátora pomocí USB, SIM). Mohl by mi někdo v tomto směru poradit. děkuji
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od negrbob »

Pres OTG redukci k tomu tabletu pripojis USB 3g modem. Ta redukce je soucasti baleni tabletu.
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
leteku
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: úte 10. črc 2012 15:53:57
Typ mobilu / ROM: LG L9 P760
Tablet: Asus memopad 7 hd me173x

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz,1GB ram,4xMali

Příspěvek od leteku »

stanusaaa
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 18. lis 2012 17:23:30
Typ mobilu / ROM: sony ericsson xperia pro
Tablet: Prestigio Multipad PMP5880D

instalace her

Příspěvek od stanusaaa »

ahoj dobry den. Prosim vas,muzete mi nekdo poradit,jak nainstalovat nejakou hru? me to za boha nejde. dekuju
minotaur
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 22. lis 2012 0:10:53
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Prestigio Multipad 5880D

Jelly Bean pro 5880D ke stažení

Příspěvek od minotaur »

Všiml jsem si, že vypluly nějaké updaty pro Prestigia, tak jsem kouknul do aktualizací a je tam Android OS 4.1 Update.
minotaur
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 22. lis 2012 0:10:53
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Prestigio Multipad 5880D

Instalace Jelly Beana

Příspěvek od minotaur »

Tak, ještě kolem půlnoci, při psaní předchozího příspěvku, jsem provedl aktualizaci přímo z tabletu, přes aktualizační službu v Nastavení. Pokud to chce někdo udělat přes SD kartu, soubor by měl být tento >>> http://yf2.value4it.com/Service_Files/T ... v1.0.1.zip . Má to 234 MB. Jinak tuhle adresu doporučuji do záložek >>> http://yf2.value4it.com/Service_Files/TabletPC
Aktualizace, aspoň u mne, proběhla odhadem od začátku stahování po spuštění tabletu s Jelly Beanem během cca 15 minut.
Jelikož tablet (jde o můj první) mám krátce, cca týden a hlavně jsem zatím zkoumal, jak to fičí a hledal dobré aplikace, na nějaké zálohování apod. jsem se vykváknul. I tak mi po aktualizaci zůstalo vše, jak jsem měl.
Zatím se s novým prostředím a hlavně možnostmi nastavení seznamuji. Jen namátkově - nově je tam volba nevypínat wifi při zhasnutém displeji, naopak v základu jsou jen tři plochy, což zase tolik nevadí, to se ošulí nějakým launcherem, např. Apex.
minotaur
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 22. lis 2012 0:10:53
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Prestigio Multipad 5880D

Zkušenost

Příspěvek od minotaur »

Tohle vlastně měl být můj první příspěvek :), ale události mne předběhly.
Jak jsem už psal výše, jde o můj první tablet. Při výběru jsem měl následující požadavky:
- nechtěl jsem pro začátek zbytečně moc utrácet
- použití na mail, poznámky, čtení na cestě, nějaká ta gameska, atd.
- měl by mít nějaký výkon + slušnou grafiku (čili něco lepšího, než 1GHz + Adreno, co mám v mobilu - podobný HW má spousta tabletů, co se aktuálně prodává, ale to mi přijde na tablet málo)
- velikost 8" (dle mého rozumný kompromis ve velikosti displeje a přenositelnosti) a žůžo by byl poměr 4:3 (čtení)
- rozlišení aspoň 1000 na něco
- wifi a slot na SD kartu, mobilní připojení (3G) + modrozub nebyly podmínkou. Modrozuba jsem prakticky nikdy nepoužíval ani u mobilu. Co se týče mobilního připojení, mimo využitelné wifi se pohybuji jen malou část dne a kdybych to jó fakt potřeboval, zapnu na mobilu tetřeva :)
- značka/neznačka vcelku jedno.
Tabletů, které jsou 4:3, mají výkonný HW a příliš nestojí, moc není, takže brzy mé oko spočinulo na tomhle Prestigiu. Pověst má tato značka všelijakou, ale to často mají výrobky i jinších společností. Prostě buďto to bude fungovat nebo ne, záruka na to je, servis nějaký taky... Tak jsem ho koupil.

A zatím myslím můžu být vcelku spokojený. Mé dosavadní zkušenosti:
- tablet je opravdu svižný. Za ten týden jsem nikdy nepocítil nějaké zadýchání, reakce na dotyk okamžité, včetně přepínání mezi shozenými aplikacemi. Rokchip 3066 (ARM dvoujádro na 1,5GHz a čtyřjádro grafika Mali 400) řekl bych řadí v současné době tento tablet výkonově dost vysoko. 1GB ramky a 16G vnitřní paměti se taky počítají. Někdo tu zmiňoval, že na tom jel GTA3 bez problémů, já zkoušel Shadowgun (mulťák), taky OK.
- docela mne překvapila wifina. Funguje stabilně, je i docela citlivá. Doma (patrový dům) mám v patře 300Mb wifi router, tablet se v pohodě chytá na 150Mb v přízemí přes 1-2 zdi a strop.
- displej není sice IPS, ale i tak mi přijde vcelku slušný. Při tomhle rozlišení a velikosti je i dostatečně jemný.
- otáčení displeje výška/šířka pracuje spolehlivě.
- dvě kamerky, obě žádná velká kvalita. Ta zadní 5M umí ostřit, na kopírování a běžné dokumentační fotky to stačí.
- udávaná výdrž cca 8 hodin (filmy, práce s wifi) je reálná a dle mého dostatečná.
- tablet je hmotnější, okolo půl kila. Při delším používání to chce nějakou opěrku - nejdéle jsem ho proháněl pololeže na gauči, tam s tím problém není :)
- zadní část tabletu by mohla být víc "gumovější".
- zatím jeden problém, při jednom uspání se nechtěl probudit, ani zapnout, pomohl reset. Čím to bylo způsobené nevím, jestli chyba firmwaru (ještě původní IC 4.0.x) nebo nějaká aplikace (zkoušel jsem jich hromady)...
- po aktualizaci na Jelly Beana ikona wifi ve stavovém řádku byla stále zašedlá, i když wifi jela - způsobeno widgetem Powerful Control, stačilo ho přeinstalovat a OK.

Další případné zkušenosti sem postnu.

Jo, to dodávané otvírací pouzdro je sice pěkný, ale na houno. Způsob uchycení tabletu je víc než pofidérní, nehledě na to, že plastové packy, které tablet drží, jsou relativně tenké a taky mi jedna (spodní) hned rupla a to jsem se na ní sotva podíval... Plusem je propiska se stylusem. Propojovací a OTG kabel v ceně.
Hned jsem koupil nový futrál, neoprénový od Yarvika, pásne jak prdka na hrnec >>> http://www.alza.cz/yarvik-tablet-neopre ... 348978.htm.
Naposledy upravil(a) minotaur dne čtv 22. lis 2012 13:00:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od negrbob »

Tak me OTA nabidla update na 4.1 prave ted :-)
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
minotaur
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 22. lis 2012 0:10:53
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Prestigio Multipad 5880D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od minotaur »

Je docela mozny, ze trochu posolichali i wifinu (ovladace?), protoze v mistnosti, kde jsem mel dle tabletu dobry signal, je nyni vynikajici. Mereno testem na internetu, pres wifi tabletu mam download/upload cca 20/15 Mb (pripojeni mam 23 Mb sym.).
Soucasti aktualizace na JB je i nova verze Prestigio ctecky knih.
Psano vleze z tabletu ;)
Naposledy upravil(a) minotaur dne pát 23. lis 2012 23:11:48, celkem upraveno 1 x.
minotaur
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 22. lis 2012 0:10:53
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Prestigio Multipad 5880D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od minotaur »

Antutu test: 7768.
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP5880D“