PlošinovkyMinecraft PE

Moderátoři: Moderátoři Her, Moderátoři Her

Odpovědět
livin
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. lis 2011 15:26:32
Typ mobilu / ROM: Honor 8 - official ROM
Rom: orig
Bydliště: Blovice

Minecraft PE

Příspěvek od livin »

čus majnkrafťáci...
jsem začátečník a mám pár dotazů:
hraju pouze single player
1) existuje nějaká mapa, díky které bych se mohl orientovat v prostoru? občas se ztratím
2) nejde mi postavit Nether portál (koukl jsem na fůru návodů a nejde "otevřít") křesadlem jej zapálím :-(
3) kdybych chtěl hrát multiplayer....co se stane s mnou vytvořenou/upravenou mapou??
4) existuje nějaké české forum věnující se PE?

díky všem
BagronatorCZECH
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. bře 2016 7:43:29
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy trend plus
Tablet: Acer iconia one 7

Re: Minecraft PE

Příspěvek od BagronatorCZECH »

livin píše:čus majnkrafťáci...
jsem začátečník a mám pár dotazů:
hraju pouze single player
1) existuje nějaká mapa, díky které bych se mohl orientovat v prostoru? občas se ztratím
2) nejde mi postavit Nether portál (koukl jsem na fůru návodů a nejde "otevřít") křesadlem jej zapálím :-(
3) kdybych chtěl hrát multiplayer....co se stane s mnou vytvořenou/upravenou mapou??
4) existuje nějaké české forum věnující se PE?

díky všem
Ahoj,
1) mapy jsou světy, které vytvořili jiní hráči. Předpokládám, že máš na mysli mody. To jsou soubory, které nějakým způsobem upravují hru (přidávají předměty, nové moby atd.) V tom případě si vyhledej "mcpe minimap mod", který by ti měl přidat mapku v horním rohu.
2) S tímhle ti asi neporadím, dřív se mi to taky stávalo.
3)Jsou 2 druhy multiplayeru: LAN nebo server. LAN propojuje zarízení. (Jeden hráč zapne server a ostatní se na něj připojí.) Se zapnutým světem se nic nestane. Hráči musí být na stejné wifi. Server si někdo zaplatí a ostatní se na něj připojí. Připojíš se tak že dáš New world, zvolíš Advanced a vedle tlačítka Back jsou takové šipky. Do Name zadáš cokoliv, do IP/Adress zadáš ip nebo adresu, kterou má každý server jedinečnou. Do Port zadáš číselnou kombinaci, která bývá stejně jako adresa uvedena např. na webu serveru. Potom klikni na Add server a server se ti objeví v seznamu světů.
4) To nevím, zkus si ho vyhledat.

Doufám, že jsem pomohl 8-)
Odpovědět

Zpět na „Plošinovky“