MPman MP 827MPman MP 827 4GB

Kocourek
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. úno 2013 19:12:52
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia J
Twitter: Radek Holota
Tablet: mpman827

Re: MPman MP 827 4GB

Příspěvek od Kocourek »

Ahoj,
rád bych odpovědel na velice rozšířenou diskuzy o tabletu MpMan 827. Jelikož ho používám přeš 1 rok a mám s ním hodně zkušeností tak bych jsem se s nima rád s váma podělil.

Zakoupení:
Tablet jsem zakoupil na Alza.cz za 3500 ve výprodeji. Boužel se už neprodavá. Ale na internetu ho ještě pořád seženete v jednom Českém obchodě za 4500 Korun :).

Displej:
Displej má 8 palců což na ty klasický rozměry u tabletu stačí. FULL HD opravdu přehraje. Stáhl jsem si film který byl ve FULL HD a tablet ho zvládl bez a zvuk nebyl pozadu. Jen bylo zapotřebí dostahovat MX Player jelikož opravdu Galerie od Androidu se mi vůbec nelíbí!

Menu a úvodní obrazovka:
Jelikož tablet má Android 2.3 tak mi jeho menu a úvodní obrazovka je dost nesympatická. Ale problém jde vyřešit když si stáhnete Go Launcher HD. Tablet zvládne jeho efekty bez lagů a navíc tato verze nabízí ještě ostřejší grafiku než předtím :)

Update Androidu:
Přímo u tohoto tabletu je nahraní androidu Žádný problem. Už stačí android stáhnout, přesunout do určité složky a v nastavení ho během 5 min. naistalujete a nemusíte používát žádné programy v PC a instalaci zvládne i batole :).

Dostupnost aplikací:
Tablet má procesor na skvělé úrovni, tedy hravě zvládá náročné aplikace. Brzdí mu v tom Android 2.3 jelikož se v této verzi nenachazí Android Market nebo Google Play. Je tu ovšem GejTar ve kterém máte všechny aplikace ZDARMA! Nenachází se tu ale hry od Rockstar games Gameloft a pod. Nastavení Google Play na tomto tabletu je doslova nemožné ale mně se to asi po 1 měsíci povedlo. Potřebujete určitou verzi Google Play a ještě nějakou aplikaci od Google kde jde bez problemu nastavit účet :).
Ale i přes to můžete stahovat ze stránky paktop.com :)

Hry:
Hry zvladá opravdu bez lagu. Při hraní jsem neměl žádné záseky. Ani ty nejmírnější. Testoval jsem na GTA III Asphalt 6 Gangstar Rio (předem upozorňuju že než najdete nějaké fukční hry tohoto tipu, bude to trvat dlouho :D).

Výdrž:
Baterie při normálním používání vydrží dva dny. Při serfovaní na internetu vydrží 9 hodin. Při koukání na filmu vydrží 1 den :).

Jelikož tablet má plastové tělo, vydržel i neplánovaný pád z metru a půl na beton!

Připojení dalších zařízení:
Tablet je stavěný aby jste mohli připojit Myš a Klávesnici. K tabletu můžete připojit i fotoaparát a nabíjet ho a zárověn si prohlížet fotografie.

Obal:
Na tablet jsem vyděl obal se zabudovanou klávesnici fukční na Androidu za 500 korun. Přišel mi během týdne a klávesnice funguje. Je ochraněná koženým obalem takže před pdáy chraní dobře.

Hodnocení:
Tablet má nízkou cenu a nabízí spousty možností což i některé tablety za tu to cenu nemaj ani pomyšlení! Pro milovníky filmů, her, programatory, uředníky (skvěle se na tom pracuje) a rodinu na cesty :)
mgp
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: stř 30. lis 2011 14:05:00
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 4

Re: MPman MP 827 4GB

Příspěvek od mgp »

No to snad ani nejde komentovat, dneska je snad 1. apríl ? :-)
Jen pro představu - v současnosti se dá za 4000,- sehnat 3x výkonnější hračka: http://tablety.heureka.cz/sencor-element-8-v3/
Odpovědět

Zpět na „MPman MP 827“