Prestigio MultiPhone 4500 DUO - obecná diskuzeExterní baterie - power bank

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
MaxSand
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. črc 2013 18:11:04
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 4500T Duo

Externí baterie - power bank

Příspěvek od MaxSand »

Zdravím.

Koupil jsem externí baterku http://www.ebay.com/itm/310723022966?va ... 1497.l2649
Jenomže s ní mám problém, že když připojím mobil, nabíjení se rozjede, ale po chvilce samo skončí. Dělá mi to jen u Prestigia, u Nokie a Samsungu jede nabíjení nepřetržitě. Netušíte někdo, čím by to mohlo být ? Díky
salam321
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pon 28. kvě 2012 10:27:35
Typ mobilu / ROM: HTC desire

Re: Externí baterie - power bank

Příspěvek od salam321 »

Ja v poslednej dobe nabijam telefon v aute (napr. pri zapnute navigacii) z 1000mA adaptera do zapalovania a telefon sa javi ako ze sa aj nabija a podla percent ktore prezentuju nabitie baterky sa jej stav nijak nemeni - problem je ze ked telefon odpojim tak percenta skocia rapidne dole a bateria sa javi ako ze sa navigaciou vybijala a vobec sa nedobijala. Uz sa mi stalo aj to ze mi telefon celu cestu navigoval a prehraval hudbu a bol zapnuty na tej nabijacke s (50% baterkou a podla displeja sa dobijal) uplne vyplo a nesiel zapnut lebo baterka bola uplne vybita. :( Ma niekto podobne skusenosti s autonabijackou??
Norton
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 05. led 2010 16:25:01
Typ mobilu / ROM: Honor 8 L19C432B412
Mobil 2 / ROM: ZOPO980+ 2_16 [ROM MIUI V8 6.x.x KK Norton]

Re: Externí baterie - power bank

Příspěvek od Norton »

ide o to ci ten adapter ma skutocne 1000mA. vatsina to ma iba napisane hlavne tie lacne. ked to rozoberes a pozres aky je tam stabilizator tak zistis ze ten neda viac ako 500 mA a to je malo.
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 4500 DUO - obecná diskuze“