Jiayu G3 - obecná diskuzeJiayu G3T - nelze nahrát nové aplikace

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Missak
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. zář 2014 15:17:19
Typ mobilu / ROM: JIAYU G3T

Jiayu G3T - nelze nahrát nové aplikace

Příspěvek od Missak »

Zdravím, po téměř roce víceméně spokojeného užívání JG3T mi začal dělat problémy s aplikacemi. Při instalaci nových i aktualizaci stávajících mi hlásí, že to nelze provést, jelikož je málo místa v externím úložišti (přitom tam ještě "pár" giga volných mám). Neumíte někdo poradit, ale prosím tak, abych tomu rozuměl. Přeci jen jsem starší ročník, s androidem funguju cca 2 roky, ale jen jako uživatel.
Díky předem za jakékoliv tipy

Pokud jsem podobné téma přehlídl, omlouvám se a prosím o přesunutí.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Jiayu G3T - nelze nahrát nové aplikace

Příspěvek od LivArt »

Je to bug v aktuálním Google Play. Zkus odinstalovat aktualizace Google Play ve správci aplikací, pak ti to bude chvíli fungovat.
Missak
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. zář 2014 15:17:19
Typ mobilu / ROM: JIAYU G3T

Re: Jiayu G3T - nelze nahrát nové aplikace

Příspěvek od Missak »

Díky za radu. Případně zkusím příště. Prozatím se mi to podařilo odstranit jinak.
Základní chyba je totiž asi přímo v hlášce, kde odkazuje na nedostatek místa v EXTERNÍM úložišti. Nakonec jsem z INTERNÍHO odstranil zbytečné aplikace, případně používané přesunul na kartu (pokud to šlo). Tím se mi tam uvolnilo trochu místa a požadovaná aplikace šla nainstalovat a aktualizace také jedou.
Jen nevím, proč se instaluje do interní paměti, když mám jako preferované úložiště zadanou kartu. Potom je bohužel paměť telefonu za chvíli plná (ne vše šlo na SD přesunout).
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G3 - obecná diskuze“