Pokec o hráchPet Rescue Saga

Moderátor: Moderátoři Her

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
prokoppd
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G2
Rom: XOSP 7.1.1

Pet Rescue Saga

Příspěvek od prokoppd » čtv 03. zář 2015 18:27:46

Zdravím. Potreboval by som pomôcť s problémom. Som už v 843 kole. Z technických príčin som musel hru odinštalovať z mobilu. Po opätovnej inštalácii sa stalo to že po spustení hry som mal všetky vylepšenia (boosters) zamknuté a písalo tam že mám hrať ďalej (akoby som hral od prvého kola) Skúsil som nainštalovať staršiu verziu hry cca z roku 2014 už to síce išlo, ale po aktualizácii na najnovšiu verziu opäť to mám zamknuté.
Ďalší problém je že počas hrania sa mi v pravom dolnom rohu neukazujú tie boosters ktoré sa aktivujú postupne odpalovaním kociek. Takže niektoré kolá nieje možné ani prejsť. Na PC cez facebook ide všetko v poriadku.
Nechápem ako je to možné. Stretol sa už niekto s tým?

Jelly Bean
Stálý androiďák
Reputace: 2

Re: Pet Rescue Saga

Příspěvek od Jelly Bean » ned 06. zář 2015 10:56:40

Prihlas sa cez FB v hre, na rovnakom principe synch. z FB su aj ine podobne hry ako napr. Candy Crush Saga ...

Autor tohoto vlákna
prokoppd
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G2
Rom: XOSP 7.1.1

Příspěvek od prokoppd » ned 06. zář 2015 14:43:58

Prihlásený a synchronizovaný pravdaže som. To iste kolo na PC aj na mobile. Akurát že v mobile mi nepridáva boostery

Jelly Bean
Stálý androiďák
Reputace: 2

Příspěvek od Jelly Bean » pon 07. zář 2015 20:00:55

Reinstall hry si skusal? (Odinstalovat, nainstalovat)
Ak nepomohlo skus starsiu verziu nechaj ju tam 3-4 dni ci sa problem znova neprejavi, backup apk, aktualizuj apk, restartuj mobil, ak sa vyskytne problem, nainstaluj starsiu verziu a neaktualizuj alebo cakaj na novu verziu hry. ;) :palec:

Odpovědět

Zpět na „Pokec o hrách“