Evolve FX420 - obecná diskuzeEVOLVE FX420 a FX520

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Hobbit
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. led 2012 9:58:47
Typ mobilu / ROM: HTC Touch Pro 2

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Hobbit »

Zdravim,

mam dotaz - co se do FX520 pere za rozmer SIMky? Standard, micro, nebo ma kazda jinou velikost?

Diky
Uživatelský avatar
Matrixgp
Stálý androiďák
Příspěvky: 154
Registrován: sob 30. črc 2011 11:08:28
Typ mobilu / ROM: S Note 8 Black N950F
Twitter: https://twitter.com/DonKubino
Rom: Stock
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Matrixgp »

Dávají se do toho standardní SIMky.
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od 242 »

jege píše:
Bugscz píše:Jaký problém s GPS? Před barákem se mi v autě GPS chytla do několika sekund a při jízdě ani jednou nevypadla. Oproti starému telefonu nevidím žádný rozdíl. ;) Navigační software mám iGO MyWay.
Tak to jste asi výjimka potvrzující pravidlo, viz.:
http://androidforum.cz/evolve-fx400-a-f ... 46-90.html
http://androidforum.cz/zte-v970-t31871-270.html
http://androidforum.cz/evolve-fx420-problem-t36297.html
Zdravím,
taky jsem měl problém s GPS na FX520. Vyřešil jsem to resetem přes tlačítko zapnutí+volume up do továrního nastavení. Potom v nastavení GPS vybral EPO+A-GPS. Po stažení dat jsem spustil Be On Board a satelity naskočí za 8 - 10 vteřin. Za oknem na parapetu najde satelity taky.
Mican
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 14. led 2013 13:57:07
Typ mobilu / ROM: My Phone Next

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Mican »

Setkal se někdo s problémem při nabíjení? Když mob. připojím na nabíječku do sítě 230V tak nejde skoro ovládat. Nesmyslně reaguje na doteky uplně v jiných místech než jsou ikony. Nejvíc to dělá při srolované horní liště, to ťukám ve spodní části displeje a spínají se ikony nahoře. Když přidržím tlačítko DOMU nepravidelně několikrát vibruje (správně by měl 2x zavrnět a otevřít poslední aplikace) Nedělá to při každém nabíjení a při nabíjení přes USB z PC se to taky ještě nestalo.
killermokus
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09. led 2013 23:08:56
Typ mobilu / ROM: Evolve fx420

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od killermokus »

Mican píše:Setkal se někdo s problémem při nabíjení? Když mob. připojím na nabíječku do sítě 230V tak nejde skoro ovládat. Nesmyslně reaguje na doteky uplně v jiných místech než jsou ikony. Nejvíc to dělá při srolované horní liště, to ťukám ve spodní části displeje a spínají se ikony nahoře. Když přidržím tlačítko DOMU nepravidelně několikrát vibruje (správně by měl 2x zavrnět a otevřít poslední aplikace) Nedělá to při každém nabíjení a při nabíjení přes USB z PC se to taky ještě nestalo.
Mne to robí tiež...Všimol som si že sa to deje len keď je telefón už zohriaty.
kocovina33
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. pro 2012 21:10:15
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od kocovina33 »

Levnější telefon přiáší svou daň a přináší nám občasné chyby, moje chyby byly tyto:

1) přestalo fungovat otáčení displeje
2) přestalo fungovat čidlo přiblížení (když se telefonuje, displej nesvítí, když se dá mobil od ucha pryč, displej se rozsvítí)

Obě chyby se podařilo zažehnat, ale až asi na páté vypnutí a zapnutí telefonu.... :shock:
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od 242 »

Mican píše:Setkal se někdo s problémem při nabíjení? Když mob. připojím na nabíječku do sítě 230V tak nejde skoro ovládat. Nesmyslně reaguje na doteky uplně v jiných místech než jsou ikony. Nejvíc to dělá při srolované horní liště, to ťukám ve spodní části displeje a spínají se ikony nahoře. Když přidržím tlačítko DOMU nepravidelně několikrát vibruje (správně by měl 2x zavrnět a otevřít poslední aplikace) Nedělá to při každém nabíjení a při nabíjení přes USB z PC se to taky ještě nestalo.
Taky se mi dělo toto příkoří ze strany FX520 když si hověla na zádech, po resetu a kalibraci G-senzoru již ne.
Mican
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 14. led 2013 13:57:07
Typ mobilu / ROM: My Phone Next

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Mican »

242 píše:
Mican píše:Setkal se někdo s problémem při nabíjení? Když mob. připojím na nabíječku do sítě 230V tak nejde skoro ovládat. Nesmyslně reaguje na doteky uplně v jiných místech než jsou ikony. Nejvíc to dělá při srolované horní liště, to ťukám ve spodní části displeje a spínají se ikony nahoře. Když přidržím tlačítko DOMU nepravidelně několikrát vibruje (správně by měl 2x zavrnět a otevřít poslední aplikace) Nedělá to při každém nabíjení a při nabíjení přes USB z PC se to taky ještě nestalo.
Taky se mi dělo toto příkoří ze strany FX520 když si hověla na zádech, po resetu a kalibraci G-senzoru již ne.
Myslíš že G senzor má na to vliv? Není to jen náhoda, že to zatím neudělalo? Já to nabíjel zatím asi tak 10x z toho to 3x zlobilo.
Mám ještě dotázek, když otevřu kontakty (modrým sluchátkem) zobrazí se mi pouze ty co mám uložené v telefonu to je v pořádku, ale štve mě, že když dám hledat a první písmeno, jsou tam nasypaný i ty ze SIM. Jde to nějak zakázat? Zkoušel jsem levým tlač. KONTAKTY K ZOBRAZENI a tam zadal PHONE, ale nepomohlo :?
akzicz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 16. led 2013 9:31:29
Typ mobilu / ROM: Evolve 520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od akzicz »

Zdravím mám nově Evolve FX520 a po připojení sluchátek slyším pravidelné tiché tikání což je dost nepříjemné. Setkal se s tím někdo? Díky
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od 242 »

Mican píše:Myslíš že G senzor má na to vliv? Není to jen náhoda, že to zatím neudělalo? Já to nabíjel zatím asi tak 10x z toho to 3x zlobilo.
Mám ještě dotázek, když otevřu kontakty (modrým sluchátkem) zobrazí se mi pouze ty co mám uložené v telefonu to je v pořádku, ale štve mě, že když dám hledat a první písmeno, jsou tam nasypaný i ty ze SIM. Jde to nějak zakázat? Zkoušel jsem levým tlač. KONTAKTY K ZOBRAZENI a tam zadal PHONE, ale nepomohlo :?
S tím nabíjením to vyzkouším, uvidíme za týden, dva ... To nastavení kontaktů pro volání je evidentně jenom pro zobrazení. Vyhledává mi to taky všude, ale nevadí mi to, na simkách nic nemám.
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od 242 »

akzicz píše:Zdravím mám nově Evolve FX520 a po připojení sluchátek slyším pravidelné tiché tikání což je dost nepříjemné. Setkal se s tím někdo? Díky
Tikání neslyším, ale když přidám volume na "plné guľe" i na repro, tak slyším jak telefon "pracuje".
Mican
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pon 14. led 2013 13:57:07
Typ mobilu / ROM: My Phone Next

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Mican »

242 píše:
akzicz píše:Zdravím mám nově Evolve FX520 a po připojení sluchátek slyším pravidelné tiché tikání což je dost nepříjemné. Setkal se s tím někdo? Díky
Tikání neslyším, ale když přidám volume na "plné guľe" i na repro, tak slyším jak telefon "pracuje".
Já slyším slabé tikání jen při hovoru, ale není to z repro. Zvuk vychází zevnitř mob.

Už jste taky narazili na tuto blbinu? V hudebním přehrávači (u mě již předinstalován - Ikona modrý repro.)
Levé tlač. a možnosti: Náhodně-všechny
Náhodně přehrát vše To mi hlava nebere :no: ale jednou přehrát vše, ani náhodou :cry:
Už jsem stáhl jiný přehr. Až na nějaký ty mouchy jsem spokojen uvidíme časem jestli jsme všichni nešlápli vedle :DD
koren9
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17. led 2013 15:00:04
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od koren9 »

otazky ku evolve FX520

0. ak mam v telefone ulozeny kontakt s cislom aj s medzinarodnym prefixom (napr +421603xxxxxx), a CLIP operatora neposle cislo s medz. prefixom (napr. 0603xxxxxx), tak neohlasi volajuceho ktoreho mam v zozname ... to ma poser ... vie to niekto opravit??
1. chcel by som len jednu domacu obrazovku. Ako zrusit ostatne?

to tak pre zaciatok
Naposledy upravil(a) koren9 dne čtv 17. led 2013 21:32:14, celkem upraveno 1 x.
Leeland
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. led 2013 15:07:53
Typ mobilu / ROM: Evolve FX420

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Leeland »

Ahoj,
koupil jsem si asi před týdnem novější model této značky - FX420. Snad nevadí, že píšu do tématu o těchto starších sourozencích.

Jsem maximálně spokojený. Rychlost, displej... inu, je toho dost. Jediné, co je, je baterie, která vydrží tak jeden den mého užívání.

A dnes jsem zjistil, že pod sklíčkem displeje mám nějaký prach, doufám, že se mi tam nezačne scházet další... co jsem koukal, tak by to tam mohlo "lézt" kolem USB konektoru, kde je volný průlez do telefonu, ale těžko říci.

Nicméně, spokojenost, je to rychlík, dvoujádro je boží. Doporučuji všem, kdo váhají s koupí.
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od 242 »

koren9 píše:otazky ku evolve FX520

0. ak mam v telefone ulozeny kontakt s cislom aj s medzinarodnym prefixom (napr +421603xxxxxx), a CLIP operatora neposle cislo s medz. prefixom (napr. 0603xxxxxx), tak neohlasi volajuceho ktoreho mam v zozname ... to ma poser ... vie to niekto opravit??
1. chcel by som len jednu domacu obrazovku. Ako zrusit ostatne?

to tak pre zaciatok
1. Tohle už někdo řešil na XDA "The stock 4.1 launcher has 5 homescreens. You can't add or remove screens. " Zřejmě bys musel použít jiný launcher.
wondra2
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 29. lis 2010 20:25:26
Typ mobilu / ROM: JY - G3

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od wondra2 »

akzicz píše:Zdravím mám nově Evolve FX520 a po připojení sluchátek slyším pravidelné tiché tikání což je dost nepříjemné. Setkal se s tím někdo? Díky
To nebude nic neobvyklého vzhledem k tomu jak sluchátka fungují - lehko je cokoliv ruší. Nicméně asi to může být opravdu nepříjemný
Jak
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. úno 2011 12:05:52
Typ mobilu / ROM: G1 SGS Galaxy S

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Jak »

Zdravím.
Kolegyně chtěla za rozumnou cenu 2 x SIM mobil. Uvyžovali jsme nad Lenovo A789. Nakonec vyhral FX420 a to proto, že jsme si ho mohli prohlédnout na prodejně v Ostravě, kde má i servis a Evolve je CZ. K poznatkům, docela jsem byl překvapen rychlosti i zpracováním. Paměť 512Mb neřeším, až bude problém udělám oddíl na kartě a dám Link2SD, nebo jak se to jmenuje. U dcerky na Blade jede super. Displej na slunku je u Fx hůře čitelný, ale vzhledem k ceně a technologii předčil očekávání. Trápí mě ale wifi. Je to hodně hodně slabé se signálem. Kde na svém HTC Evo 3D chytám signál cca síla 50%, tak Fx420 se nechytá vůbec. Celkově to připojení wifi moc nejede, pořád dokola zapínat a vypínat....nevím divné. Je na to nějaký fígl? A další co mrzí je, že při přehrávání filmů Avi je zvuk hodně hodně tichý na reproduktoru, takže to není vůbec použitelné. Při tom vyzvánění je hodně silné, ale film není skoro slyšet. Na mém HTC v pohodě. Přehrávače odzkoušené: originál co je v galerii, QQplayer a MXplaeyer. Prosím nevíte co s tím wifi a hlasitostí zvuku z reproduktoru u filmů? GPS jsem ještě nestihl vyzkoušet.
Děkuji. Odstranit toto, tak holka bude šťastná jako blecha a foun potom úplně v pohodě a k doporučení. :-)
kocovina33
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. pro 2012 21:10:15
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od kocovina33 »

Další problém:
Stejně jako další uživatelé mám problém, že se mi volající, kterého mám uloženého v seznamu s mezinárodním formátem, zobrazuje pouze jako číslo bez mezinárodního formátu. Toto není chyba Evolve, válčí s tím uživatelé i jiných telefonů.
Rady typu: root, duplicitní záznam, reset telefonu jsou hovadiny a ani to sem nikdo nepište. Prosím o radu někoho, kdo měl tento problém a vyřešil ho. Týká se to pouze několika čísel....

Další problém:
Neskutečně blbne čidlo přiblížení, kalibrace čidla nepomáhá. Během volání je displej zhasnutý, sem tam blikne. Pro ukončení hovoru jsem musel nastavit tlačítko "vypnout", předtím musela ven baterka. Nyní po sto restartech opět funguje, ale na jak dlouho???


:help: :help: :help: :help: :help:
koren9
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17. led 2013 15:00:04
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od koren9 »

koren9 píše:otazky ku evolve FX520

ak mam v telefone ulozeny kontakt s cislom aj s medzinarodnym prefixom (napr +421603xxxxxx), a CLIP operatora neposle cislo s medz. prefixom (napr. 0603xxxxxx), tak neohlasi volajuceho ktoreho mam v zozname ... to ma poser ... vie to niekto

skusal som hladat riesenie ale nasiel som len:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=606728

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=2949
po datume 11/9/2009 je tam nieco ako riesenie, ale som z toho blb ...
akzicz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 16. led 2013 9:31:29
Typ mobilu / ROM: Evolve 520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od akzicz »

wondra2 píše:
akzicz píše:Zdravím mám nově Evolve FX520 a po připojení sluchátek slyším pravidelné tiché tikání což je dost nepříjemné. Setkal se s tím někdo? Díky
To nebude nic neobvyklého vzhledem k tomu jak sluchátka fungují - lehko je cokoliv ruší. Nicméně asi to může být opravdu nepříjemný
Tak nakonec to bylo těmi sluchátky, jiné to nedělaly.
akzicz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 16. led 2013 9:31:29
Typ mobilu / ROM: Evolve 520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od akzicz »

Řeším ještě jeden problém a to špatný signál a časté odpojování wifi. Máte s tím někdo zkušenost?
Leeland
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. led 2013 15:07:53
Typ mobilu / ROM: Evolve FX420

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Leeland »

akzicz píše:Řeším ještě jeden problém a to špatný signál a časté odpojování wifi. Máte s tím někdo zkušenost?
Na Reklamaci.
Osobně mi funguje FX420 standardně bez problémů, takže toto bych hodnotil jako ojedinělou závadu a kontaktoval bych servis ohledně dalších informací pro postup, kde ochotně a rychle odpoví (vl. zkušenost). :)
akzicz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 16. led 2013 9:31:29
Typ mobilu / ROM: Evolve 520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od akzicz »

Leeland píše:
akzicz píše:Řeším ještě jeden problém a to špatný signál a časté odpojování wifi. Máte s tím někdo zkušenost?
Na Reklamaci.
Osobně mi funguje FX420 standardně bez problémů, takže toto bych hodnotil jako ojedinělou závadu a kontaktoval bych servis ohledně dalších informací pro postup, kde ochotně a rychle odpoví (vl. zkušenost). :)
Příjde mi to také divné, dokonce jsem si zprovoznil ještě jeden router jestli abych si potvrdil, že chyba není u mě.
francesko901
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. pro 2012 20:02:21
Typ mobilu / ROM: Evolve FX 500 Warrior
Rom: 2GB

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od francesko901 »

akzicz píše:Řeším ještě jeden problém a to špatný signál a časté odpojování wifi. Máte s tím někdo zkušenost?
Já na FX500 nemám s wi-fi žádný problém, např. odcházím z domova do práce, mám wifi zapnuto a když vytáhnu mobil v kanceláři, jsem připojen na wi-fi tam (vždy to pro jistotu kontroluji a nikdy nebylo třeba nijak zakročit). Občas mi sice ze sítě vypadnou aplikace Top Eleven (ale tam je to chyba aplikace jednoznačně) a FaceBook (tam si nejsem jistý, ale kdykoli hlásila aplikace výpadek, tak wifi normálně "jela", alespoň dle systémových nástrojů), avšak ten FB vypadne tak dvakrát za týden. Na webovém prohlížeči Opera jsem strávil již desítky hodin a nikdy nic nevypadlo...

Závěr: ve Vašem případě jde buď o vadný kus, nebo tam zlobí nějaká aplikace (ale těžko říct jaká... leda že by se to časté vypadávání dělo stále s jednou konkrétní aplikací, pak je možná chyba v ní...)
Jak
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 10. úno 2011 12:05:52
Typ mobilu / ROM: G1 SGS Galaxy S

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od Jak »

Tak další kolega koupil u nás v práci Evolve a to pro změnu proti kolegyni(má Fx420) Fx 520. Zde je hlasitost přehrávání filmů na reproduktoru dostatečná. Nicméně wifi zklamání, je dost slabá. Zkoušel jsem s ním své Evo 3D a tam kde já jsem měl 40% on sotva 8%. Na dalším místě já měl 24% a on jen 14%. Takže pokaždé trochu jinak, ne v nějakém přímém poměru k mému Evu, ale vždy slabší. Navíc já se připojil vždy, on nikdy. Takže wifi sice jede, ale je hodně slabé. Ještě by mě zajímalo jak to bude s GPS. Jinak celkem pohodový foun.
kocovina33
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. pro 2012 21:10:15
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od kocovina33 »

AKTUALIZACE FX520

V telefonu jsem v menu nenalezl kontrolu aktualizací SW a FW.

Ví někdo jak se dá kontrolovat, zda nejsou k dispozici nové aktualizace?
kocovina33
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. pro 2012 21:10:15
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od kocovina33 »

NEJDOU SMAZAT SMS

Když dám smazat SMS, smaže se pouze text, ale SMS tam zůstane a to s datem 1.1.1970.
Ví někdo jak na to?
kocovina33
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 17. pro 2012 21:10:15
Typ mobilu / ROM: evolve fx520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od kocovina33 »

NEZOBRAZUJE SE ČÍSLO VOLAJÍCÍHO:

Mám seznam v telefonu, na sim ne, jedu přes google contacts. U několika čísel se mi zobrazí pouze číslo a to bez mezinárodního formátu a nespáruje se s kontaktem, který mám uložený s mezinárodním formátem. Duplicity nemám.

Ví někdo jak na to???
killermokus
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09. led 2013 23:08:56
Typ mobilu / ROM: Evolve fx420

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od killermokus »

Nazdar.A kde si to našiel ak sa smiem opýtať ?
akzicz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 16. led 2013 9:31:29
Typ mobilu / ROM: Evolve 520

Re: EVOLVE FX420 a FX520

Příspěvek od akzicz »

francesko901 píše:
akzicz píše:Řeším ještě jeden problém a to špatný signál a časté odpojování wifi. Máte s tím někdo zkušenost?
Já na FX500 nemám s wi-fi žádný problém, např. odcházím z domova do práce, mám wifi zapnuto a když vytáhnu mobil v kanceláři, jsem připojen na wi-fi tam (vždy to pro jistotu kontroluji a nikdy nebylo třeba nijak zakročit). Občas mi sice ze sítě vypadnou aplikace Top Eleven (ale tam je to chyba aplikace jednoznačně) a FaceBook (tam si nejsem jistý, ale kdykoli hlásila aplikace výpadek, tak wifi normálně "jela", alespoň dle systémových nástrojů), avšak ten FB vypadne tak dvakrát za týden. Na webovém prohlížeči Opera jsem strávil již desítky hodin a nikdy nic nevypadlo...

Závěr: ve Vašem případě jde buď o vadný kus, nebo tam zlobí nějaká aplikace (ale těžko říct jaká... leda že by se to časté vypadávání dělo stále s jednou konkrétní aplikací, pak je možná chyba v ní...)
Tak jsem volal do servisu a poradili mi resetovat mobil zmáčknutím power a -. Potom je třeba v čínkých znacích najít položku MMC a potvrdit tlačítkem domů. Samozřejmě se přijde o všechna data v telefonu, ale wifi funguje jak má. Je vidět, že většina problémů je v softwaru.
Odpovědět

Zpět na „Evolve FX420 - obecná diskuze“