Evolve FX420 - obecná diskuzeEvolve FX420 nenaběhne ...

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
jege
Androiďák!
Příspěvky: 386
Registrován: čtv 21. říj 2010 11:08:59
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 2 Enhanced
Mobil 2 / ROM: HTC Desire, LG L90
Tablet: Sony Xperia Z3 Tablet Compact
Tablet 2 / ROM: Archos 70 Internet, Samsung Galaxy Tab3, iPad Mini
Bydliště: Praha

Evolve FX420 nenaběhne ...

Příspěvek od jege »

Dnes mi Evolve FX420 zahlásil, že má posledních 15% energie, tak jsem jej dal na nabíječku (adaptér 220 V na USB a kabel USB/microUSB), všechno OK, ale po pár minutách jsem zaregistroval, že na displeji svítí nadpis EVOLVE a telefon na nic nereaguje. Po odpojení a znovu zapojení baterky se situace opakuje, nejdříve naskočí EVOLVE, pak zhasne, pak se zase rozsvítí EVOLVE a telefon nereaguje. Je úplně jedno, jestli je na nabíječce nebo ne, prostě nenastartuje. Do servisního menu se při zapnutí dostanu, ale tam je jenom rozsypaný čaj, jediná známá položka je MMC a to je úplné vymazání telefonu, což je až poslední šance. Mám tam nějaké důležité fotky a nerad bych o ně přišel.
Neumím anglicky, tak mě neposílejte na XDA!
HTC Desire, Samsung Note II, LG L90, Xiaomi Redmi 2E
Archos 70 Internet, Samsung Galaxy Tab 3, iPad Mini, Op3n dott, Z3 Tablet Compact
jege
Androiďák!
Příspěvky: 386
Registrován: čtv 21. říj 2010 11:08:59
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 2 Enhanced
Mobil 2 / ROM: HTC Desire, LG L90
Tablet: Sony Xperia Z3 Tablet Compact
Tablet 2 / ROM: Archos 70 Internet, Samsung Galaxy Tab3, iPad Mini
Bydliště: Praha

Re: Evolve FX420 nenaběhne ...

Příspěvek od jege »

Tak Evolve je asi po smrti. Nefunguje nic, ani reset přes rozsypaný čaj + MMC ani data vipe a factory reset. Je zajímavé, že ten telefon má 2 různé recovery - jedno čínské při držení tlačítek Power + Volume Down a druhé anglické pří držení Power + Volume Up. Ovšem zaseknutý Evolve neoživí ani jedno.

Nejvíce je mi líto důležitých fotek, které jsem měl na vnitřní paměti a o které jsem takto přišel. Po připojení k PC se sice nainstaluji ovládače pro velkokapacitní paměť, ale disk není přístupný. Je to prostě čínský šmejd a dělá si co chce!
Neumím anglicky, tak mě neposílejte na XDA!
HTC Desire, Samsung Note II, LG L90, Xiaomi Redmi 2E
Archos 70 Internet, Samsung Galaxy Tab 3, iPad Mini, Op3n dott, Z3 Tablet Compact
dendaenda
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. kvě 2013 21:23:43
Typ mobilu / ROM: Evolve fx420

Re: Evolve FX420 nenaběhne ...

Příspěvek od dendaenda »

Přesně tohle se mi s telefonem stalo taky, takže jsem jim ho poslala jsem zpět a potom mi ho poslali opravený. Vydržel tak 2 měsíce a teď se to stalo opět. Kdyby jste někdo věděl co s tím tak mi prosím poraďte. Ale už na to nemám nervy, takže teď si budu asi kupovat nový telefon.
techni
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 03. srp 2013 11:06:44
Typ mobilu / ROM: Evolve FX420
Twitter: m_kollar

Re: Evolve FX420 nenaběhne ...

Příspěvek od techni »

Tak jsem se naivne tesil, ze to bude jen nejaka hovadina, ale podle vseho jste nikdo neprisli na nic jineho nez reklamaci...? Telefon mam asi mesic, doted jsem z nej byl celkem nadseny, ale pokud jsem ted kvuli buhvicemu prisel o vsechno a navic je realne riziko, ze se to bude i po oprave opakovat, tak bych ho nejradsi zahodil a koupil neco jineho :|
Nekdo nejake tipy na zprovozneni, nez to rozmlatim o zed? ;)
gendis
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20. lis 2013 18:28:58
Typ mobilu / ROM: Evolve fx420

Re: Evolve FX420 nenaběhne ...

Příspěvek od gendis »

Mám naprosto stejný problém. Takže jediná možnost je reklamace? A ta stejně nezaručuje funkčnost, to je super.
Odpovědět

Zpět na „Evolve FX420 - obecná diskuze“