THL W8 - obecná diskuzePorucha displeje

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
kchrz
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 13. pro 2012 11:05:55
Typ mobilu / ROM: THL W8

Porucha displeje

Příspěvek od kchrz »

Mám W8 asi 2 měsíce, doposud jsem byl maximálně spokojenej.
Dnes mi náhle ztačal blbout displej. Telefon mi nikdy nespadl, jen jsem ho dnes nechal chvilku na stole na sluníčku, ale že by se nějak extra zahřál, to se říc nedá.
Každopádně jsem chtěl odpoledne pokračovat ve čtení eknihy a náhle začal být dispej, nazval bych to jako vyžhavené CRTčko.
Středná část displeje je světlejší, místo černé jen vyžhavená vyblitá šedá. Navíc se mi zdá, jako by se obraz uprostřed jemě chvěl. Myslím, něco takového, jako když se na starym CRT monitoru dala frekvence 60MHz. Displej je nyní na maximální jas, barvy vyblité, ale to dělá ta absence černé.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být a hlavně co s tím.
Uvažoval jsem nad reklamací, ale určitě již nemám fakturu. Nestačí jen kopie z emailu, jenž mi antelife zaslal? Nejsem si jist, jestli v balíčku nějaká byla, vybavuji si jen formulář z DHL.

Díky moc
Uživatelský avatar
LumpiQ
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 18. kvě 2013 11:54:02
Typ mobilu / ROM: ThL W8 Beyond
Rom: Stock 1.0.3
Bydliště: Zlín

Re: Porucha displeje

Příspěvek od LumpiQ »

V balíčku od ante jsem taky žádnou neměl, musí stačit ta na mailu nebo na stránkách ante v orders ;)
kchrz
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 13. pro 2012 11:05:55
Typ mobilu / ROM: THL W8

Re: Porucha displeje

Příspěvek od kchrz »

Vzhledem k tomu, že porucha displeje vznikla po zahřátí telefonu na sluníčku, zavřel jsem ho za trest na hodinu do mrazku a šlape jako za mlada. Odeznělo samo.
xGrany
Robot
Příspěvky: 872
Registrován: stř 10. bře 2010 20:56:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nove Mesto na Mor.

Re: Porucha displeje

Příspěvek od xGrany »

No uvidíš jak dlouho... Ale třeba to opravdu bylo jen dočasné... Naděje umírá poslední... ;-)
petra.hlubocka
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. pro 2013 14:40:25
Typ mobilu / ROM: THL W8

Re: Porucha displeje

Příspěvek od petra.hlubocka »

Dobrý den, potřebuji poradit.... dcera má z Číny už půl roku telefon THL W8. Včera fungoval bez problémů a dnes ráno, když chtěla telefon zapnout, tak nereagoval. Dala do nabíječky, telefon na pár sekund naběhl a pak okamžitě display jakoby zešedl až zesvětlel. Pak "chcípl" a pak už nic. Nereaguje na zapnutí ani na nabíječku. Poradíte, kde by mohl být problém?
P.Hlubocká
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Porucha displeje

Příspěvek od ludekbrno »

Že by nějaká závada? :-) Servis to jistí, to vypadá na hardware.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
juracv
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: ned 27. led 2013 18:22:18
Typ mobilu / ROM: Meizu M1 Note - FlymeOS 6110 G
Mobil 2 / ROM: HTC Touch HD Blackstone

Re: Porucha displeje

Příspěvek od juracv »

Mě se něco podobného občas stává také. Pomohlo mi na chvíli vyndat baterii a potom to zkusit znovu.
luma81
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. črc 2014 23:35:55
Typ mobilu / ROM: THL W8

Re: Porucha displeje

Příspěvek od luma81 »

Zdravim, chci se zeptat, mám telefon THL W8, dotykový displej nereaguje. Ráno ještě v pohodě fungoval a odpoledne nešlo naťukat nic. Tak jsem zkusila telefon resetovat ale nedostanu se dál. Telefon je jinak funkční, i se dá nabíjet, ale po zapnutí telefonu naskočí logo a chce to pak kod k sim,gesto...a tam jsem zkončila páč to nemám jak naťukat že... telefon mám necelý rok. Co s tím dotykáčem mám dělat? Mám to raději odeslat na reklamaci? Mám v mobilu fotky dětí a plno kontaktu, kdyby náhodou museli udělat výměnu, vše ostatní mi tam nechají? Nebo mi to komplet smažou... :o děkuji za info...
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha displeje

Příspěvek od Tomáš Kubec »

V servisu se na 99% vždy kuli testům atd. nahrává poslední ROM. Tudíž se vše smaže.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „THL W8 - obecná diskuze“