THL W8 - obecná diskuzeTHL W8 Beyond - pomalé nabíjení

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
tichucko
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. črc 2013 17:34:52
Typ mobilu / ROM: THL W8+ Beyond

THL W8 Beyond - pomalé nabíjení

Příspěvek od tichucko »

Čau, mám problém s nabíjením telefonu. Když byl mobil nový, tak oproti mé starší Nokii se nabíjel strašně pomalu, zjistil jsem, že ta čínská dodávaná nabiječka dává jenom 0.5A, stejně jako USB... takže jsem začal používat nabíječku k HTC :) která dává 1A... telefon se nabíjel už z nuly na plno během 4hod,tak nějak.
Telefon šlapal jak měl, ale štvalo mě že nejde probouzet "homebuttonem", tak sem se v něm porýpal, tlačítko zprovoznil, následně jsem zjistil, že to stejně funguje naprd. Tak sem si řekl, že bude nejlepší když telefon hodím do továrního nastavení a tím pádem všechny programy, změny, vrátím zpět... vše proběhlo okay, ale od té doby se telefon nechce skoro nabíjet... když mám zaplou wifi a data a připojím jej na USB, tak se skoro nenabíjí (to co se nabije, se rovnou spotřebuje, nabít cca 50% baterky takto trvá třeba 10hodin), když vše povypínám a dám jej na 1A nabíječku do sítě, tak se těch 50% nabije asi za 6hodin... nevím v čem může být problém, zkoušel jsem i druhou baterku, ale stále stejné.
Nemá s tím někdo taky problém? :oops:
Lukas1000
Androiďák!
Příspěvky: 560
Registrován: úte 24. srp 2010 12:36:47

Re: THL W8 Beyond - pomalé nabíjení

Příspěvek od Lukas1000 »

a zkousel jsi i jinou nabijecku?
LG G2, bílá, 32GB, stock všechno (zatím)
gustka
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. bře 2014 20:55:37
Typ mobilu / ROM: THL W8S

Re: THL W8 Beyond - pomalé nabíjení

Příspěvek od gustka »

Taky mám problém s nabíjením, telefon THL W8S mám cca 1 měsíc a to nabíjení je katastrofa. Asi z 15 % do plna se nabije za 6-7 hodin a to ho připnu na nabíječku a nechám v klidu nabíjet. Z nabíjení baterie jsem fakt zklamaná :(
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: THL W8 Beyond - pomalé nabíjení

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tam bude někde problém. Standardně se nabíjí někde kolem 4 hodin.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „THL W8 - obecná diskuze“